Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, NMX said:

Sad bi moglo ŠBB da je Rade video igrača iza sebe ili da Glazer nije ostao na krivoj nozi, al sam stekao utisak da smo rutinirani i dozirani manje više ceo meč.

 

Mozemo mi da se lozimo kako smo ih napadali u IIp ali pre svega to je bio plan Benfike.Mozda smo mogli da im pokvarimo ali po svemu vidjenom nije bilo sanse.

Oni su se rutinski branili. A sta ce biti kada dodje bolja ekipa od te Benfike...

Link to comment
Share on other sites

Posle povrede Mimovica mislim da se Terzi srucio ceo svet na glavu.  Imao si Azarova nisi mu dao sansu. Nedeljkovica si ekspresno prodao. Pa Terzo ko te jebe! Ne vraca onaj odozgo njuskama kao sto si ti. Nisi zasluzio. Problem je sto ti reprezentujes klub pa masa sveta ispasta. Atmosfera na stadionu usudio bih se da kazem ispodprosecna.  Zbog zastoja na autoputu jedva sam stigo na pocetak meca. Glazer je bio ok. Odlucio se da brani zid uhvacen je u raskoraku, ko sto je onomad Sinisa u istom raskoraku uhvatio Aumana.  Udarac je bio toliko precizan gotovo da je lopta liznula stativu.  Spajic nije za ovaj nivo fudbala. Utisak mi je da nas je Benfika rutinirala. Da smo ceo mec odigrali kao drugo poluvreme mozda bi rezultat bio povoljniji. Ona podvala asistencija Endiaja je savesenstvo. Nisam znao da on to moze. Bravurozna minijatura. Milson je kao silo. Odlicno se kretao. Doduse ne moze mnogo u jedan na jedan. Benfikine lopte su bile brze. Sudija je imao neujednacen kriterijum. Na zapadu puno dobacivanja, psovanja, negodovanjana na nasu igru. Neki igraci nisu nivo LS. Morali smo do povoljjijeg rezultata. Skroz smo neigrani. Automatizmi kod Benfike su neverovatni. Ljudi kao d imaju automatizovane noge. U 8 od 10 slucajeva lopta im ide tamo gde treba. Da li ce biti taj dan da jedna od te dve lopte od 10 ne zavse gde treba je pitanje. Ocigledno jucerasnji dan je bio perfektan za Benfiku. Sad nam idu dva gostovanja. Terza da nabavi kozne gace... Koprezivi oktobar pricace o Barsi u novembru.  Utakmica mi nije legla. Nadam se da neka hoce tokom jeseni.

Link to comment
Share on other sites

Par ličnih utisaka o utakmici.

Prvi i glavni je da smo izašli na teren sa previše respekta prema protivniku,nismo bili drčni,i odmah primamo gol.

Kod slobodnog udarca,Glazer je loše postavio zid,plus nije bio dobro postavljen,Kokču je to iskoristio.

I na kraju,zbog povrede Mimovića,nemaš koga da ubaciš umesto njega,Milojević se pogubio koga da uvede.

To je pitanje više za upravu i sportski sektor.

Doveli su milion krilnih igrača,a na važnoj poziciji imamo trojicu igrača,od toga jednog koji je maltene penzioner.

Uz sve okolnosti,mogli smo do boljeg rezultata,ali šteta.

Derbi je iza ugla,vreme je da se pobedi tamo posle 8.godina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakvo opravdanje Glazera može biti za ono kod drugog gola. Pa nisu šutirali penal da odeš na jednu stranu. Ko je igrao i trenirao fudbal zna da golman prvenstveno kod ovakvih situacija brani svoj deo, jer drugi pokriva živi zid. Ja mogu da razumem da su oni šutirali ( kifla) preko živog zida precizno i pogodio.  Ovako primas gol u svoj deo , bez da si pokusao da ga braniš što bi prvenstveno trebao.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi jel vama dopizdilo one uspavanke sa severa i da li bi ikog ono navijanje podiglo da da sve od sebe? Ovo ja vec duze vrijeme ne mogu da podnesem. 

Navijanje katastrofa, kao da likovi dolaze zbog sebe, a ne zbog Zvezde i fudbala (mislim znam da glavana ekipa dolazi zbog sebe).

 

Jos ona koreografija (onaj gif kad ker liže mošnice sopstvene be like).

Link to comment
Share on other sites

Derbi je jako vazna utakmica bez obzira sto je Partizan takav kakav je, i dalje je to velika utakmica, a cinjenica da na JNA nismo pobedili skoro 10 godina cini je jos vaznijom. Pobeda bi mnogo znacila za samopouzdanje i sticanje odredjene sigurnosti. Miloje jeste dobro poznat trener, ali i on je sada u potpuno drugacijoj poziciji nego prosli put kada je gradio tim od nule. Ovde je nasledio dosta igraca, dobio dosta novih ovog leta, neki koji su dosli pre dva meseca su vec otisli, ostao je bez Hvanga kao motora tima, bukvalno je kao na pokretnoj traci. Verujem da ni on jos uvek nije siguran kako to sve treba da izgleda i koji igraci ce biti osnova. Zato bi pobeda u derbiju mnogo znacila i njemu kao neki vid potvrde da sve ovo ide u dobrom smeru. 
 

Ovo sa bekovima je stvarno sramota. Da dovedes toliki broj igraca i ostanes na svega 3 beka od kojih je jedan istrosen i ispovredjivan. Ne znam sta da mislim i sta da kazem. Nama bi onaj Lazar Nikolic cak sada dobro dosao i ne znam sto smo ga uopste pustali, a da ne pricam o za nijansu ili dve boljim bekovima kojih je sigurno bilo na trzistu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, No name said:

Ne znam kakvo opravdanje Glazera može biti za ono kod drugog gola. Pa nisu šutirali penal da odeš na jednu stranu. Ko je igrao i trenirao fudbal zna da golman prvenstveno kod ovakvih situacija brani svoj deo, jer drugi pokriva živi zid. Ja mogu da razumem da su oni šutirali ( kifla) preko živog zida precizno i pogodio.  Ovako primas gol u svoj deo , bez da si pokusao da ga braniš što bi prvenstveno trebao.

 

On je katastrofalno stajao... Stajao je na sredini gola sto je neverovatno jer stvarno u petlicima golmane uce zid ti cuva jedan ugao ti cuvas drugi ugao. Ako ovaj sto sutira prebaci zivi zid a ti ne stignes da odbranis svaka cast napadacu ti si uradio sto je do tebe. A on je juce stao po sredini gola i tako Turcinu ostavio ceo prazan ugao bez zivog zida bez golmana sve sto je trebalo je da Turcin pogodi ugao sto je ucinio, jer da je Glazer stajao u tom uglu onda bi Turcin morao da prebaci zivi zid i da pogodi ugao sto je normalno mnogo teze i zato se golovi iz slobodnjaka tesko daju. Bukvalno je amaterski stajao Glazer...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Don Dusko said:

Mozemo mi da se lozimo kako smo ih napadali u IIp ali pre svega to je bio plan Benfike.Mozda smo mogli da im pokvarimo ali po svemu vidjenom nije bilo sanse.

Oni su se rutinski branili. A sta ce biti kada dodje bolja ekipa od te Benfike...

 

Misliš plan portugalskog dunstera na klupi koji je ostao zaglavljen u fudbalskom vremenu od pre 10 godina? :default_coffee:

 

Link to comment
Share on other sites

Prestrogi ste prema Spajicu. Naravno da nije nivo Djige, Dragovica, i nikad nece biti jer je u godinama vec, ali je covek valjda sa nekim razlogom poneo kapitensku traku, nosi i neko iskustvo. Nije incidentan igrac, nije splavar, nije neko ko ce ostaviti ekipu na cedilu nekim crvenim (u karijeri nije dobio dupli zuti, a svega 3 puta crveni), opasan je i po protivnicki gol kod prekida. 

 

Da kiksa nekada - to stoji, ali ne toliko cesto kao recimo sto je Degenek to radio. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Par ličnih utisaka o utakmici.

Prvi i glavni je da smo izašli na teren sa previše respekta prema protivniku,nismo bili drčni,i odmah primamo gol.

Kod slobodnog udarca,Glazer je loše postavio zid,plus nije bio dobro postavljen,Kokču je to iskoristio.

I na kraju,zbog povrede Mimovića,nemaš koga da ubaciš umesto njega,Milojević se pogubio koga da uvede.

To je pitanje više za upravu i sportski sektor.

Doveli su milion krilnih igrača,a na važnoj poziciji imamo trojicu igrača,od toga jednog koji je maltene penzioner.

Uz sve okolnosti,mogli smo do boljeg rezultata,ali šteta.

Derbi je iza ugla,vreme je da se pobedi tamo posle 8.godina.

 

Verovatno se 99% ovde nas slaze da nam fali jos koji rezervni bek ali eto ljudi sada maltene zale sto nismo imali juce zdravog Rodica a doticnog motkom teramo vec dve tri sezone. Malo nam je sreca okrenula ledja Rodic je operisao sinuse i bice van tima jos dve tri nedelje drugo Drkusic moze da iznese ulogu desnog beka ali i on ima neku sitnu povredu pa nije mogao juce da krpi tu poziciju. Za derbi ce valjda biti spreman. Ne znam kakva je povreda Mimovica nadam se da ce Markus uskoro da nam saopsti jer cekati ove diletante iz uprave da nas obavestavaju postaje mucno...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

 

Misliš plan portugalskog dunstera na klupi koji je ostao zaglavljen u fudbalskom vremenu od pre 10 godina? :default_coffee:

 

Po onome sto sam video oni su se svesno povukli.S obzirom da sam negde procitao da on nije dobio nikad u gostima u LS....

No ispunili su ono po sta su dosli cak i vise od toga.

Link to comment
Share on other sites

Oko tog drugog gola, hteo bih da dam neki kontekst.

 

Izraz lica Elšnika kada se Mimović povređuje

spacer.png

 

Reakcija Ivanića dva minuta kasnije na nepostojanje izmene

spacer.png

 

I onda lančano igrač za igračom gubimo fokus. Prvo Dalsio, pa Spajić, pa Rade, pa ponovo Spajić, pa Olajinka i na kraju Glazer.

spacer.png

 

 

Ne dovođenje beka je glavni krivac za primljanje drugog gola i verovatno zbog toga što nismo uzeli makar bod ovde. Ovo je pre svega uprava izgubila, ne igrači.

 

Edited by Мџе
  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, PERICA!!! said:

Ljudi jel vama dopizdilo one uspavanke sa severa i da li bi ikog ono navijanje podiglo da da sve od sebe? Ovo ja vec duze vrijeme ne mogu da podnesem. 

Navijanje katastrofa, kao da likovi dolaze zbog sebe, a ne zbog Zvezde i fudbala (mislim znam da glavana ekipa dolazi zbog sebe).

 

Jos ona koreografija (onaj gif kad ker liže mošnice sopstvene be like).

Ne zelim da udjem u neku raspravu cak ne zelim i da kazem da ti nisi u pravu... Samo ako moze da mi nabrojis juce te pesme koje su se pevale a za tebe su bile uspavanke. Ako je za tebe momak(sada covek) koji je vodio navijanje prvo poluvreme covek koji iz interesa vodi navijanje onda o Severu nema pojma, al dobro tu je moja rec protiv tvoje. Za uspavanke ako mozes da mi ih nabrojis a da su se juce pevale...

Link to comment
Share on other sites

@mister-no

AF1QipPqKiSd20mVEfp4g6rhfgwB6OMFVfs23wkF

Kao što je već napisano, kad igra Inter gostujući su na plavom delu tribina, na trećem spratu, iza pleksiglasa.

 

Ne znam kako ide njihovo označavanje strana, tj. kako je postavljen stadion, ako gledamo po Mitiću ili JNA to bi bio jug, desno od loža.

 

Verovatno će karte za taj sektor moći da se kupe samo preko kluba/navijača. Dobra stvar je što je to velika tribina pa će biti dosta mesta iako će sigurno biti značajna potražnja. 

 

Moguće je da za ostale tribine neće moći da se kupi sa našim pasošem. Ako ti kupi neko iz inostranstva, ne znam da li će se proveravati na ulazu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kooineeperk said:

Prestrogi ste prema Spajicu. Naravno da nije nivo Djige, Dragovica, i nikad nece biti jer je u godinama vec, ali je covek valjda sa nekim razlogom poneo kapitensku traku, nosi i neko iskustvo. Nije incidentan igrac, nije splavar, nije neko ko ce ostaviti ekipu na cedilu nekim crvenim (u karijeri nije dobio dupli zuti, a svega 3 puta crveni), opasan je i po protivnicki gol kod prekida. 

 

Da kiksa nekada - to stoji, ali ne toliko cesto kao recimo sto je Degenek to radio. 

 

 

Verovatno si u pravu, ali 'bem li ga iz kog razloga meni je on iritantan lik. Kapitensku traku su mu dali verovatno jer se i dokazao nekim izjavama, pogotovo posle derbija, a čim su mu dali kapitensku traku znači da najozbiljnije računaju na njega. Dan posle derbija je gostovao na Areni zajedno sa golmanom Partizana Jovanovićem. Lik mrtav ozbiljan ko da se iz rata vratio, namrštenih obrva, bilo me blam. Sinoć izjavljuje da smo sabili Benfiku na njihovoj polovini u drugom poluvremenu. Nismo je sabili, svesno su se oni povukli, sve zatvorili, imali smo dve šanse od toga jednu iskoristili. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Kakva sramota da ti nemas duplo resenje na svakoj poziciji, a igras Ligu Sampiona. Povredi se igrac i ti menjas taktiku i poziciju igracima koji tu poziciju nikad nisu igrali, umesto da samo ubacis drugog igraca.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, diego said:

Kakva sramota da ti nemas duplo resenje na svakoj poziciji, a igras Ligu Sampiona. Povredi se igrac i ti menjas taktiku i poziciju igracima koji tu poziciju nikad nisu igrali, umesto da samo ubacis drugog igraca.

Problem je sto na jednoj imas 10 resenja a na drugoj nemas nijedno.

Kao u KK krila na izvoz a cetvorke ni za leba.

Da ne smetaju vadetama koja su tu valjda...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzivo smo delovali porpilicno lose u odbrani nakon izgubljene lopte.

Nakon odgledanog snimka delujemo katastrofalno.

 

Nasi igraci za pocetak jako lose pokrivaju prostor izmedju njihovih 16m i centra. 

Nakon svake izgubljene lopte oni su imali brisan prostor.

 

Reakcija kod 1. gola gde veznjaci trce blagim intenzitetom za loptom je krajnje zabrinjavajuca.

Ulaskom Dalsia stvari postale jos gore, kao da igraju 1. put zajedno (cuj kao).

 

Moglo je ovde da se uzme koji bod, steta

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, diego said:

Kakva sramota da ti nemas duplo resenje na svakoj poziciji, a igras Ligu Sampiona. Povredi se igrac i ti menjas taktiku i poziciju igracima koji tu poziciju nikad nisu igrali, umesto da samo ubacis drugog igraca.

Samarcina za upravu, sportski sektor, trenera....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...