Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ta generacija koja je osvojila titulu 2014.godine će mi doživotno biti omiljena.

Bukvalno u nemogućim uslovima su uzeli titulu.

Skup pravih Zvezdaša koji su to pokazali delima.

Šteta što im nije bilo dozvoljeno da igraju kvalifikacije.

Dauda car,kakav tandem on i Mrdja🙂

 

  • Like 9
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Ta generacija koja je osvojila titulu 2014.godine će mi doživotno biti omiljena.

Bukvalno u nemogućim uslovima su uzeli titulu.

Skup pravih Zvezdaša koji su to pokazali delima.

Šteta što im nije bilo dozvoljeno da igraju kvalifikacije.

Dauda car,kakav tandem on i Mrdja🙂

 

Kakve glave su te godine igrale. 

Kelhar koji je odigrao neverovatnu sezonu,  Pecnik, Rakic ,  Mijailovic . . 

I pokojni Gogic, odigrao sjajnu sezonu a dosao ispod radara. 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

I svi zaboravljaju Gospodina Slavišu Stojanovića! Trenera koji i danas može držati čas fudbala svakom treneru posle njega koji je vodio Zvezdu. Mi smo zapravo kod njega i igrali fudbal i imali rezultat a tim nam je košta kao danas jedna godišnja plata Kange. Šteta za taj tim kome je oduzeto zasluženo pravo da se takmiči i u Evropi. 

Edited by Čočo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Što neko reče, Bukari odlazi u najboljem momentu i po njega i po nas. Da je otisao ranije, verovatno bismo teze uzeli titulu, bez obzira na ovakav rasplet prvenstva. Da je ostao jos, nervirao bi nas sve vise i pokvario bi utisak o boravku kod nas. Uzeli smo fine novce. Šteta sto nije otisao u neki klub petice, imao je kvalitet ali i neke mane zbog kojih i nije otisao u jače lige. U svakom slucaju, hvala mu i sve najbolje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

To je valjda poslednji put da nismo imali 30 plus igraca u timu, nego 20, i svi su igrali. Zato je i bila tako dobra hemija u ekipi.

Zapravo smo i u toj sezoni imali mnogo igraca, samo sto je Slavisa skratio spisak igraca na koje racuna, pogotovo u drugoj polusezoni. Secam se tog leta 2013. godine kada smo imali nekoliko "struja" u klubu i svaka je dovodila po jednog igraca. Treba nam jedan stoper - dobijemo Martinovica, Omegu i Arauha. Treba jedan napadac - dovedu Onjila, Rakica i Mrdju. Ali je Stojanovic na zimu napravio presek i u prolece igrao sa gotovo istih 11 na svakoj utakmici uz par izmena sa klupe. 

Link to comment
Share on other sites

Katai i zvanicno potpisao 1+1 ugovor. Trenutna situacija sa ugovorima u klubu:

 

2025:

 

Milan Rodic (33)

 

Gelor Kanga (33)

 

Uros Spajic (31)

 

Srdjan Mijailovic (30)

 

Milos Degenek (30)

 

Lazar Nikolic (24)

 

Vladimir Lucic (21)

 

Jovan Mituljikic (21)

 

Nikola Mituljikic (21)

 

Uros Lazic* (21)

 

Aleksandar Katai (33) + 1

 

 

2026:

 

Andrija Maksimovic (16)

 

Adem Avdic (16)

 

Veljko Milosavljevic (16)

 

Jovan Sljivic (18)

 

Viktor Radojevic (19)

 

Andrej Djuric (20)

 

Jegor Prucev (21)

 

Ivan Gutesa (22)

 

Kings Kangva* (25)

 

In Bom Hvang (27)

 

Piter Olajinka (28)

 

Omri Glazer (28)

 

Milan Borjan* (36)

 

Serif Endiaje (28) +1

 

 

2027:

 

Uros Sremcevic (18) (Januar)

 

Uros Kabic* (20)

 

Stefan Lekovic* (20)

 

Edmund Ado* (24)

 

Zon Filip Kraso (26)

 

Marko Stamenic (22)

 

Nikola Knezevic (21)

 

 

2028:

 

Luka Ilic (24)

 

Naser Djiga (21)

 

Ognjen Mimovic (19)

 

 

Jedino jos Borjanov ugovor bode oci, ostalo je ok sto se duzine ugovora tice.

Link to comment
Share on other sites

Јесмо и даље у Макрон опреми?Убедљиво најгоре дресове имамо у Европи ,од домаћег до гостујућег и 3.плус што нас ни Макрон не третира као "топ тим"иако смо једини прваци Европе код њих ?Ту и наш тзв маркетинг тим сере,од плавих дресова као гостујућих до овогодишњих без боја грба,лудило глупости.

Link to comment
Share on other sites

Ugovor je do leta 2027. Ni meni njihovi dresovi nisu ništa posebno, možda samo onaj što je bio kopija Beobanke. Svakako su oni napredak u odnosu na raspalu Legea-u ali 2027. bi se trebalo naći neki bolji sponzor. Nadamo se u Zvezdi koju ne vodi “doktor” Terzić i njegovi sinovi kriminalci.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Страшно јбт потписали на 7 година ,врв очекује да буде на челу клуба до тад,чудна коинциденција са државом и неким пројектима у њој.Надам се и да ће нека струја међу навијачима да дође до разума али нада последња умире :)да Славиша и та његова екипа је и мени била драга ...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Makron je imao ozbiljan kiks ove godine sa dresovima. Baš loše. Zapravo oni jedno 2 godine unazad vrte istu varijantu sa sitnim izmenama. Čak je i prodaja dresova ove godine doživela potpunu katastrofu. Pa smo morali u toku godine da izbacujemo nekoliko retro kolekcija da bi se nivelisala finansijska konstrukcija. Nadam se da će to otvoriti oči onima koji odlučuju. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prvo je Makron onaj popust od 20 posto za clanove kluba smanjio na simbolicnih 5 posto za neke artikle u vrh glave 10 posto. Mnogi navijaci cesce paraze u delija shopu u odnosu na redstar shop. Mada cene su malo jace generalno. Ne znam da li treba ocekivati nov dres za sledecu sezonu. Ako idu cik cak sledeci  prvi dres bi trebalo sa kragnom da bude, Uvek se moze sacekati novembar i  u onom kratkom periodu sa popustom kupti dres znatno povoljnije. Sto se shopa tice meni je uvek aktuelna retro kolekcija. Imam repliku dresa iz Barija uramljenu 10-ku tj. Savicevica, tako da ne znam sta da radim sa Pancevom iz najnovije edicije.

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nas FK je danas donirao klinici u Tirsovoj,  vaučer u vrednosti od 100 .000 evra. Lep gest svakako, a bilo je i ranije donacija , I kupovine uređaja za potrebe klinike.

Neka se ova praksa nastavi.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Igor_ said:

Stojic zavrsen kao sto je najavio neko ovde. Terzicu vrati i Burmaza kad si vec krenuo redom. 

znači nema veze što je ponikao u Partizanu ?

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
48 minutes ago, Perkos2 said:

znači nema veze štoje ponikao u Partizanu ?

Sad gledam..sa 16 dosao kod nas iz PFC, bio 5 godina pa otisao u Metalac. 

Inače, ima intervju na Mocartu sa Barakovim pomoćnim. Po onome što on kaže, nijedan igrač im nije nametnut, imali su slobodu u izboru. OK, i da je bio nametnut sumnjam da bi to baš na keca izjavio ali definitivno nije ni onako kako su neki ovdje pričali i smijali se na komentare da je Barak dobio ono što je tražio (od pojačanja).

Edited by Small Owl
.
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
27 minutes ago, Small Owl said:

Inače, ima intervju na Mocartu sa Barakovim pomoćnim. Po onome što on kaže, nijedan igrač im nije nametnut, imali su slobodu u izboru. OK, i da je bio nametnut sumnjam da bi to baš na keca izjavio ali definitivno nije ni onako kako su neki ovdje pričali i smijali se na komentare da je Barak dobio ono što je tražio (od pojačanja).

Sad sam i ja procitao. Po meni je njihova najveca greska bila igranje jednog na pripremama, a drugog kada je krenula sezona. Ajde da kazemo da je prodaja Erakovica pred sam pocetak sezone bio los potez uprave, ali koncepcijski to nije smelo da nas poremeti s obzirom da je dovedena zamena.

 

Mi smo na pripremama igrali sledece:
- Mijailovic treci stoper

- Bukari desni wing back

- Kraso iza napadaca

- Olajinka najistureniji

 

Nista od ovoga vise nismo gledali kada je pocela sezona. Mijailovic je pomeren desno, Bukari vise napred, a Kraso i Olajinka uglavnom na klupi. Posle je vracen i Kanga u 11 nakon sto je gotovo bio otpisan iz tima. Kada se na to doda uklapanje poslednjih pojacanja u 11 poput Hvanga i Serifa, dodjemo do toga da smo pola ekipe pretumbali na samom pocetku sezone i u hodu i gustom rasporedu sve to uigravali. Evropa to ne prasta, pa cak ni nasa liga u kojoj smo kiksnuli par puta.

 

Ali za mene i dalje uprava kluba ovde snosi najvecu odgovornost. Nisu imali onu stvar da stanu iza trenera kojeg su sami doveli i potpisali na vise godina. Dozvolili su da ga brzo izbuse mediji, igraci i javnost. Osvojio bi i Bahar titulu na kraju da je dobio podrsku, pa bi imao jos jednu sansu da u Evropi nesto uradi. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

znači nema veze što je ponikao u Partizanu ?

Sto bi imalo veze? Pa on je prosoa nasu skolu. Isteraj onda i Rankovica malog, i zabrani dolazak Radonjicu😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Igor_ said:

Sto bi imalo veze? Pa on je prosoa nasu skolu. Isteraj onda i Rankovica malog, i zabrani dolazak Radonjicu😂

ti nisi obavešten da sam ja Stojićev menadžer?😄

ako se dobro sećam pre izvesnog vremena kad se spominjao Birmančević kao eventualno pojačanje u FKCZ išla je priča da mu se ne može oprostiti ružna prošlost u omladincima Partizana gde je gle čuda igrao baš sa Stojićem, zato mi sad sve ovo deluje pomalo čudno.

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Nema dovodjenja igraca koji su debitovali za prvi tim Partizana, mislim da tako glasi famozni dogovor sa dilejama. Birmancevic je igrao za prvi tim, Stojic nije...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...