Jump to content

Recommended Posts

Нијесам могао да испратим финале како сам желио због родитељских и пословних обавеза. 

 

Апсолутно заслужено и доминантно.

Честитке свим Келтима на форуму. Било је ово дугих 16 година 🍻

 

Добра ситуација и за наредну сезону гледе уговора. Вајт је дефинитивно један од најбољих уговора у лиги и то још двије сезоне. Питање је оће ли тата Алфред да се повуче с обзиром да је први прстен освојио са 38 љета, али је његово присуство и константност у овим годинама немјерљива. Феноменалан осигурач Зингеру.

 

Долазимо до мени највеће недоумице. Писао сам више пута , нешто што је био консензус, да шампионске амбиције зависе од здравља Зингера. На крају, је негдје талично, а можда и не, Бостон сва три меча у којима је играо, и добио. И даље сам става да уз минималне корекције у саставу, његово здравље је детерминишући фактор оће ли овај тим постати династија или не.

 

Честитке и оспораваном интелектуалцу Брауну. Често сам се мачевао са Винијем у прошлости око његовог статуса у тиму. Вјеровао сам да је за искорак неопходно распарити њега и Тејтума. Јасно је да је стари ћушпајз био у праву.

 

Браво и за Стивенса, који је феноменалне, незихерашке потезе повукао и саставио овај тим.

 

Срећна титула свима који славе ❤️

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Cestitke Bostonu. Iskreno govoreci, navijao sam za Zapad u ovoj finalnoj seriji, ali Boston dominantno dolazi do titule. 

 

Nadao sam se da cu se zabavljati slusajuci zalopojke Bila Simonsa, ali ovako ostaje mi kao utesna nagrada samo Miki sa srusenim sneskom. 😬

Imho, ovo je pre svega titula Stevensa, gde konacno dolaze na naplatu godine odlicnih poteza. 

Edited by Horium
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zasluženo na kraju Boston, bili su najkonstantniji tim čitave sezone. Dalas je u ovoj baš ostao bez snage, u drugom poluvremenu ni skočiti nisu mogli, pogotovo Dončić je sano šetao po terenu. Do ove poslednje dvije trojke što je dao Dončić je šutirao u ove 3 utakmice 1 od 22 za tri. U suštini me Boston nije oduševio, nisu oni od prvog poluvremena prve utakmice imali konstantan šut za 3, ali dovoljno je to bilo za Dalas. 

 

Generalno prije plej ofa sam rekao da mi djeluje sa će ovo biti jedan od najboljih a meni lično na kraju ke ispao baš nezanimljiv plej of. Što zbog povreda što zbog toga što je dosta timova podbacilo. Dosta tanak kvalitet na kraju. 

Utisak mi je da je Nju Jork da su bili zdravi mogao napasti titulu a i da je Denver jedan igrač tipa Brus Braun dijelio od titule takođe, da ih je koštala ta politika cicijašenja. Sve u svemu gotova još jedna sezona, ne djeluje da će biti nekih velikih promjena na ljeto za sad.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke Boston! Zasluzeno.

2 hours ago, Darko said:

Ala je ovaj forum mrtav ... 

 

Čestitke navijačima Kelta, zasluženo osvajanje titule. Zahvalite se McLeod-u :classic_biggrin:

Da...odumro forum kad se LAL-DEN armija ne 'fata za vrat 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

#IgračPoena

1Misko282

2ZliGli274

3Princeton257

4MaGia255

5nlavrnja254.5

6QMCheM250

7Bektubek246

8orionbre244.5

9Miki28244

10Poku240

11Brogdon235

12freethrow234.5

13goofs234.5

14Shumey230

15doragan228.5

16Diksi226.5

17Klacer224.5

18Darko_v2224.5

19Nicklord223

20Predator93219

 

Čestitke Mišku, na kraju dosta ubedljivo. Hvala svima koji su džuskali.

  • Like 12
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I dobar kao i loš rad na kraju dođe na naplatu. Boston je nekoliko sezona u vrhu, šunjaju se oko titule i bio je red da Tatum & Brown duo konačno uspe u tome.

 

Čestitke Bostonu i navijačima :classic_smile: Bolje oni nego Denver :classic_tongue:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke na tituli najvecoj NBA fransizi. 

 

Jbg, licno sam se smejao trejdu za Porzingisa, kad ono vidis. 

 

Ispada Smart sad malo Derozan Celtiksa... steta. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Boston, apsolutno zaslužena i dominantno osvojena titula. Dolaskom Holidaya i Kristapsa su značajno unaprijedili  svoj tim šta se u konačnici i vidi osvajanjem Larry O'Briena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gradili, sastavljali, rastavljali, vrteli se oko zlatne jabuke i nikako da je uberu, na kraju je sve kliknulo i hop, pade u krilo. ☘️ Čestitke Bostonu i čru Bostandžijama!

 

Skinuli su veliki teret, dokazali sebi da mogu i biće verovatno puni samopouzdanja sledeće godine. 

 

Nadam se da će naredne sezone biti manje povreda. Uvek one budu jedan od odlučujućih faktora ali nekako je mučno bilo gledati kako jedan po jedan zajebani lik otpada počev od regularne sezone pa na dalje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Moram jedan samokvot da udarim:

 

On 4/25/2024 at 4:06 PM, Smrtokapa said:

Bez brige. Tri stvari koje Mekova kletva ne može da vam ispuni:

 

1. Zaljubljivanje

2. Dodatne kletve ili da dobijete moć kletve

3. Boston da osvoji

 

Nisam verovao. Kajem se i molim za oproštaj.

 

Čestitke za Zelen Bostan i fanove! ❤️

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da mi je drago zbog Bostona, iako sam navijao za Dalas. Igraju dobro, the right way, Tejtum je stalno tu negde u top 5, meni čak deluje da je i dalje malo potcenjen, Braun je opasan igrač postao i nekako je sjajno pokrio svoje mane, a Mazula je fino uklopio ekipu. Drago mi je i za Porzingoda, praviIvan Drago košarkaški.

Edited by freethrow
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno zasluženo i jedna od dominantnijih sezona jednog tima od regularke preko plejofa. Nisu savršena ekipa ali imaju šansu da naprave i dinastiju sad kad su skinuli mrak. Najdraže mi je zbog Horforda, uvek je igrao košarku na pravi način, neki light Timmy. Značiće ovo JT/JB tandemu za samopouzdanje itekako. Jrue i White diskretni heroji.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim Keltima na forumu 😁.

 

Ne mogu reci da sam navijao za Boston, ali skroz zasluzeno. Najjaci tim, najvise pobeda, najkvalitetnija kosarka, dugo vec kontender, prosto je bio njihov red.

 

Zingis je bio glasniji trejd letos, ali Holidej onaj najvazniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...