Jump to content

Recommended Posts

Ovdje je lagano trebalo biti 2:1 za Indijanu da u poslednjem minutu prve i ove večeras nisu sami sebe pobijedili. 

Večeras su imali +8 na 2 minuta do kraja. I opet na 13 sekundi do kraja i uhvaćena lopta njihova ne traže tajm aut i gube loptu. Halivurton vjerovatno ni četvrtu ne igra. 

 

Moj je utisak Nju Jork da je kompletan bio imali su velike šanse i da izađu sa istoka

Link to comment
Share on other sites

Ova sprdačina od istočne konferencije je tu mač. Boston će do finala odigrati 14 utakmica. Minnesota 17 ili 18, iako nije izvjesno da uđu u finale. Dallas između 16 i (malo vjerojatno)19. Boston će do finala odigrati nula zahtjevnih serija, Minnesota 2, i Dallas 2 ili (malo vjerojatno) 3. Još kad ubrojimo putovanja (iako lete privatnim avionima), Boston je u finoj prednosti. Odmorni i zdravi čekaju ranjenog i umornog protivnika.

Ali valjda liga zna šta je najbolje. U zadnjih 25 godina, s istoka je prvak došao 8 puta. Od toga 3x supertimovi i jednom Raptorsi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Ova sprdačina od istočne konferencije je tu mač. Boston će do finala odigrati 14 utakmica. Minnesota 17 ili 18, iako nije izvjesno da uđu u finale. Dallas između 16 i (malo vjerojatno)19. Boston će do finala odigrati nula zahtjevnih serija, Minnesota 2, i Dallas 2 ili (malo vjerojatno) 3. Još kad ubrojimo putovanja (iako lete privatnim avionima), Boston je u finoj prednosti. Odmorni i zdravi čekaju ranjenog i umornog protivnika.

Ali valjda liga zna šta je najbolje. U zadnjih 25 godina, s istoka je prvak došao 8 puta. Od toga 3x supertimovi i jednom Raptorsi.

 

GSW titula 2022 je najbolji primjer.

 

Boston preko Netsa, Bucksa i Heata crko do finala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MrTwister said:

Sad da je Doncic ono promasio, imali bi pricu kako je ovaj njega zakljucao i dobio mec za svoju ekipu, a ovako je najgori igrac na svijetu jer MVP lvl igraci mogu da poentiraju preko njega. Uz to kapi kritike nijesu dobili Ant i Towns koji se ni pojavili ova 2 meca nijesu a ovaj je zbog Draymonda i slicnih ispao krivac za sve sto se dogodilo u ova 2 meca, a jedini pozitivan igrac od Twolves startera.

 

odlican post. samo da izdvojim ovaj deo, jer mi se cini da bi stvari bile malo drugacije da je doncic promasio. ne bi gobert dobio nikakve pohvale za odbranu i to sto se dobro drzao u toj situaciji nego bi opet bila prica o doncicu i da li je trebalo nesto drugo da se uradi i slicno... 

 

inace, plusminus za sada u playoffu:

 

nGyC0G4.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
40 minutes ago, gggggggg said:

 

odlican post. samo da izdvojim ovaj deo, jer mi se cini da bi stvari bile malo drugacije da je doncic promasio. ne bi gobert dobio nikakve pohvale za odbranu i to sto se dobro drzao u toj situaciji nego bi opet bila prica o doncicu i da li je trebalo nesto drugo da se uradi i slicno... 

 

inace, plusminus za sada u playoffu:

 

nGyC0G4.png

 

Ovo je +/- od oko 10 po meču za Gobera, toliko imaju i trojica iz Bostona koja su ispred njega na listi, samo što su odigrala meč više pa im ovako ukupno ispadne više. A Gober je to ostvario protiv mnogo jačih timova. 

 

Brutalan plej-of čovek igra, protiv Denvera je čuvao i 2 igrača odjednom. 

 

Ali internet i mediji, jebi ga. 

Edited by stefan81888
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sad videh, 14. pik sa drafta za koji se znalo da će biti slab i Bostonov pik iz 2029. koji će biti 25-30 pik otprilike, lol. Kakav povrat.

 

Timelord je staklenjak, ne može da skupi 30 utakmica, iznenadilo bi me da nastavi sa profi karijerom, a Malkolm je staklena ojebina, nudio ga Portland, ali ga niko normalan ne želi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stefan81888 said:

 

Ovo je +/- od oko 10 po meču za Gobera, toliko imaju i trojica iz Bostona koja su ispred njega na listi, samo što su odigrala meč više pa im ovako ukupno ispadne više. A Gober je to ostvario protiv mnogo jačih timova. 

 

Brutalan plej-of čovek igra, protiv Denvera je čuvao i 2 igrača odjednom. 

 

Ali internet i mediji, jebi ga. 

 

da per game je drugi iza tatuma koji ima 10.4, a on ima 10.2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dracarys said:

Sad videh, 14. pik sa drafta za koji se znalo da će biti slab i Bostonov pik iz 2029. koji će biti 25-30 pik otprilike, lol. Kakav povrat.

 

Timelord je staklenjak, ne može da skupi 30 utakmica, iznenadilo bi me da nastavi sa profi karijerom, a Malkolm je staklena ojebina, nudio ga Portland, ali ga niko normalan ne želi.

Baš šteta, i jedan i drugi su na momente izuzetno korisni igrači, ali su mane očigledno prevelike, kao i fizička spremnost...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Potpuno se slazem, moze da istrpi i malo istine valjda.

 

A na čemu se zasniva ta tzv. istina? Čime potkrepljuješ tvrdnju da je Gobert lažni DPOY te da je ekspouzovan u ovom plejofu? Pošto sa tolikim uverenjem iznosiš takvu tvrdnju, trebalo bi da pružiš i neke fakte.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

A na čemu se zasniva ta tzv. istina? Čime potkrepljuješ tvrdnju da je Gobert lažni DPOY te da je ekspouzovan u ovom plejofu? Pošto sa tolikim uverenjem iznosiš takvu tvrdnju, trebalo bi da pružiš i neke fakte.

 

 

Mislim da nas sve troluje.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTime said:

Pošto sa tolikim uverenjem iznosiš takvu tvrdnju

 

18 minutes ago, Darko said:

Mislim da nas sve troluje.

 

Ma jok bre, ovo je Mekova prosečna doza samouverenosti u iznošenju tvrdnje, ne znam šta vam je neobično. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Smrtokapa said:

 

 

Ma jok bre, ovo je Mekova prosečna doza samouverenosti u iznošenju tvrdnje, ne znam šta vam je neobično. :classic_smile:

Hoću da poverujem da Mek nije baš tako nenormalan pa pomislim da nas ponekad zajebava, koristeći svoju reputaciju na forumu :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, DameTime said:

 

A na čemu se zasniva ta tzv. istina? Čime potkrepljuješ tvrdnju da je Gobert lažni DPOY te da je ekspouzovan u ovom plejofu? Pošto sa tolikim uverenjem iznosiš takvu tvrdnju, trebalo bi da pružiš i neke fakte.

 

 

Pa evo na primer samo fakti koje ste vi "ovaj forum trpi svasta" izneli, evo ovaj +-. Na stranu to sto je ovako aggregate to najbesmislenija statisticka kategorija i meni je odmah jasno da taj koji se hvata to za to ili se hvata za slamku ili mu je znanje o kosarci mrskasto, zasto nije najbolji bilo gde? DPOY je defensive player of the year. Covek ni u jednoj kategoriji nije ne dominantan, nego najbolji. Kako moze onda bude pravi DPOY? Moze da bude samo lazni. Ekspouzovan je odavno, zato je i zauvek smesno kada se ekspouzuje ovakvim eksplicitnim video materijalom opet i opet i jos zabavnije citati kako eto to se tesko brani i "Luka je samo pogodio tezak sut". Ako DPOY ne moze da brani znaci ne moze niko.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je vama forumskim znalcima smesno, Mekdanijelsu je isto bilo smesno, ali iz drugih razloga.

 

4cW58og.jpeg

 

Zasto li decko nema poverenja u svog DPOY-a???

 

Verovatno forumski znalci mogu da daju dobar odgovor na to pitanje, ja isuvise malo znam o kosarci pa ne mogu.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...