Jump to content

Recommended Posts

Just now, Horium said:

 

Pa dobro, Edvards je taj lik. On je vec sada ozbiljan igrac, ali je kao pojava meni izuzetno antipatican, iako bas gotivim ovu Minesotu.

Da postaje zvijer. Tu nema zbora ali ovakva uvredljiva proslava potpuno zaslužene pobjede i sjajne igre. Pitam se ćemu to? Potpuno nepotrebno i neprimjereno ako se pita mene. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

2 minutes ago, bodo said:

Da postaje zvijer. Tu nema zbora ali ovakva uvredljiva proslava potpuno zaslužene pobjede i sjajne igre. Pitam se ćemu to? Potpuno nepotrebno i neprimjereno ako se pita mene. 

Ja ga baš gotivim , ali da, baš neprimereno, za razliku od onog treš tolka koji je bio simpa. 

Poleteo je, spustiće ga AG na zemlju

Edited by Milos 3.14
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

 

Misliš da je i grčki hendboler za penziju?

 

 

Ne, daleko od toga, verovatno niko od njih nije za penziju, ali nešto se plašim da nisu više u stanju da budu broj 1 u šampionskim ekipama, a i ukoliko su broj 2 ili 3, da je potrebno posložiti užasno puno mladog mesa kako bi to ličilo na nešto: neke Lajvlije, Gaforde, Reedove, Arone Gordone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

 

 

Ja ga baš gotivim , ali da, baš neprimereno, za razliku od onog treš točka koji je bio simpa. 

Poleteo je, spustite ga AG na zemlju

Can't wait for Denver to whoop their ass. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, freethrow said:

Ne, daleko od toga, verovatno niko od njih nije za penziju, ali nešto se plašim da nisu više u stanju da budu broj 1 u šampionskim ekipama, a i ukoliko su broj 2 ili 3, da je potrebno posložiti užasno puno mladog mesa kako bi to ličilo na nešto: neke Lajvlije, Gaforde, Reedove, Arone Gordone.

 

Hmm, čini mi se da on ipak jeste i dalje u stanju. Za ostale navedene se slažem, mada Steph mi je tu najbliži uz Giannisa da bi mogao da povuče.

 

Jebote, da li ovo mora naglas da se kaže?!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko nađe sliku PJ Washingtona kako stoji poput izbacivača iz klubova tokom onog Westbrookovog glupiranja sinoć neka šalje, zaslužio je mesto na avataru.

 

Nisam bio siguran nakon trejda pošto pojma nisam imao kakav je igrač, ali pokazuje ozbiljne znake da može da postane za ovaj tim Mavsa ono što je Gordon u Denveru.

 

Edit: Tu je.  

Edited by Manu
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, BattleBender said:

Westbrook je vazda bio govno. I to užasno. I kao igrač i kao lik.

 

Nikad mi nije bilo jasno kako njega svi ne hejtaju.

Jer je KD prešao u GS posle onog ispadanja pa su automatski zavoleli Westbrooka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Klipani krcati zarđalih zvezda. Dončić ih izbacuje sa 20% šuta.

 

Sota djeluje ozbiljno sa moćnim Edwardsom, mada mi nije jasno gdje je nestao onaj Booker koji lagano saspe 40 pts, baš djeluje neubjedljivo.

 

Nadam se da Baksi ispadaju.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

 

 

Ja ga baš gotivim , ali da, baš neprimereno, za razliku od onog treš tolka koji je bio simpa. 

Poleteo je, spustiće ga AG na zemlju

 

ko visoko leti visočije pada, što bi rekao rambo amadeus.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Horium said:

 

Pa dobro, Edvards je taj lik. On je vec sada ozbiljan igrac, ali je kao pojava meni izuzetno antipatican, iako bas gotivim ovu Minesotu.

 

Svi smo gledali The Hustle, a Ant Man nije toliko dobar glumac da bas odigra lika totalno suprotnog sebi 😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Juce ste pljuvali D Lo-a za 0-7 iz igre ali ispod rada prolazi da je isto i Westbrook imao. 😄

 

Dobro, od vestbruka se to i ocekuje. Kada on ima 0-7, to je i prijatno iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darko said:

Jel ti uopšte gledaš utakmicu ili pišeš napamet?

 

Meni su najozbiljniji rival Denveru za titulu. Duboka, jaka, visoka ekipa koja ima i glavu i rep. Timski igraju, jedini koji malo više solira je Edwards. 

 

Phoenix ne liči ni našta, fali im plej kao hleb naš nasušni. Ode na 20 razlike u trećoj, po običaju raspadaju se kod kuće u plejofu. 

Slazem se, za Evroligu top topova. Za NBA bez sarma, sterilna, dosadna, van Edvardsa kazem. A i on je nekako nesimpatican.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Slazem se, za Evroligu top topova.

Naravno, kao što je i Teo trebao imati bar 20 poena po utakmici u NBA da bi mu se epizoda ocenila uspešno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...