Jump to content

Recommended Posts

18 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Nisam gledao tekmu ali vidim da se MPJ zagrevao u papučama? 

 

Ta porodica je izgradila kuću na nekom Sioux groblju i očigledno je kletva zajebana. Drugog objašnjenja nema.

MPJ + Watson + RJackson = dobili popički

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Klupa Denvera trenutno igra užasno. Ne znam zašto hejt prema MPJ-u, osim Nikole jedini ubacuje nešto spolja i consistent je. 

Zbog papuča - i nije h8, nego zamerka za neozbiljnost i potcenjivanje protivnika

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Neće Denver ove sezone doći do titule ako sebi dozvoljavaju 5 poena sa klupe.


Da se, nismo zabeleli, ja ne bih ni primetio da je usao C. Braun... Vrati se, BB, evo ja cu za platu da se isprsim. Nadam se da su dva lanca zemlje dovoljno.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Luchifer89 said:

Zbog papuča - i nije h8, nego zamerka za neozbiljnost i potcenjivanje protivnika

Koliko znam, dobar deo tima je to uradio, neko je zeznuo su opremom valjda. Neozbiljno jeste ali ne verujem da je namerno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nitko ne pobjeđuje Kralja, iliti Sunce, LeBrona Jamesa 12 puta za redom. I nitko ne mete Kralja, iliti Sunce, LeBrona Jamesa 2 puta za redom u playoffu. Šteta što nisu iskoristili priliku za to. Imam dojam da su jučer igrali s pola snage (i da je klupa dobila više minuta nego inače). U cijeloj seriji niti jednu utakmicu nisu odigrali na 100%, ali su barem u prve 3 bili blizu maksimalnog truda kad su stizali zaostatak. Sa sinoćnjim pristupom bi protiv Wolvesa bili pometeni. Nadam se da završavaju posao u petoj. Razvlačenje ovo na više od 5 utakmica stvarno ne bi imalo veze s ničim.

Edited by Bugl Khan
  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Mislim, joooj, bre, dinastijo, stavis Mareta, Dzejmsa da cuva?! Ovaj, pljuc u sake i punim, bajo. U napadu, taj isti, Mare, mrsi m***, mota, mota, mota sarme i kad treba da polozi, kao Simonovic, polomi tablu. U Redzija usao Gilespi. Gordona samo jos tehnolog (valjda se tako zove cika zaduzen za peskire) nije preveslao. Jokic, safluje, ali jebi ga, nije svaki dan petak i... ma, bolje je da iskljucim strim, samo se bez veze sikiram...

PS. Ta' mi u goste dolazi, bolje po vazelin da skoknem.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Admiral said:

Ovo bukvalno ne moze da se gleda. 
 

Jedna od gorih utakmica NBA PO prethodnih x godina. 

 

Kao kad djeci na fizičkom daju loptu i onda jedan juriš na koš a svi ostali trče oko njega.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, stefan81888 said:

 

Igra odličnu seriju na obe strane terena. Pokidaće na Olimpijadi.  

Daleko je olimpijada. Samo da ne pokida nešto pre toga, kucanj u drvo. Ali da, četvorka kakvu smo želeli. 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, stefan81888 said:

Jedva čekam da vidim kakav je taktički masterclass za večeras spremio Macola. 

 

Ako ga kritikujem kad ne valja, valja ga pohvaliti kad je dobro. 

 

Odličan meč sinoć, mnogo bolja odbrana  nego u prošlom. Nije se odustalo od Zingisa u dropu već su igrači koji brane ball handlera u piku bili mnogo bolji u obilaženju blokova, ostali su prikačeni za napadače i to je dalo rezultate, dok se maksimizovao Zingis u odbrani reketa. Takođe mnogo bolji closout na šutere. Bravo. 

 

I u napadu je bilo dobro pa iako nismo šutirali sjajno za 3, ipak ubedljiva ofanziva. 

 

Takođe sva 3 meča rešavamo zonu lagano, napredak u odnosu na neka prošla vremena. 

 

Idemo dalje. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Denver je u ovoj seriji 4/4 u rekreativno-neobaveznim izlascima na utakmicu. Napokon su kaznjeni zbog toga, ali za njih bolje sada, da se malo otrezne. Kvalitet im je neupitan (cak i sa kracom klupom), ali pristup je za sada grozan.

 

Resice oni seriju u 5, ali ne smem ni da zamislim sta bi im se desilo da ovako krenu u meceve protiv Minesote.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Denver je u ovoj seriji 4/4 u rekreativno-neobaveznim izlascima na utakmicu. Napokon su kaznjeni zbog toga, ali za njih bolje sada, da se malo otrezne. Kvalitet im je neupitan (cak i sa kracom klupom), ali pristup je za sada grozan.

 

Resice oni seriju u 5, ali ne smem ni da zamislim sta bi im se desilo da ovako krenu u meceve protiv Minesote.

Nisam gledao ovu 4. utakmicu ali prve 3 su igrali skandalozno prvo poluvreme pa malo nagaze u drugom, čak je i Jokić igrao dosta pasivno svaku utakmicu. Očekujem da će protiv Minesote dosta ozbiljnije igratk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Pazite da od metle ne dođe do game7.

 

Deluje da se Lebron i narocito AD daleko vise cimaju od celokupnog Denvera. A objektivni gledano, LAL nema bas slabiji roster od Denvera, samo im je igra ugl sranje.

 

Ja verujem da ce biti reseno u g5, ali daleko od toga da Lejkersi ne mogu iznenaditi/kazniti Denver za ove nonsalancije. A ako se to dogodi u serija vrati u LA, otici ce u 7.

 

A voda u usima je pretty common stvar u sportu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Deluje da se Lebron i narocito AD daleko vise cimaju od celokupnog Denvera. A objektivni gledano, LAL nema bas slabiji roster od Denvera, samo im je igra ugl sranje.

 

Ja verujem da ce biti reseno u g5, ali daleko od toga da Lejkersi ne mogu iznenaditi/kazniti Denver za ove nonsalancije. A ako se to dogodi u serija vrati u LA, otici ce u 7.

 

A voda u usima je pretty common stvar u sportu.

Kako je to dokazivo da se neko više cima, a neko manje?

 

Kako LAL nema slabiji roster? Igra se bez Vande, a i Vinsent igra samo zato što je plej of, a ne što se oporavio, a i on celu sezonu propustio, pa je van forme.

 

Znači, Prins ispada najozbiljnija karika sa klupe, lol.

 

Rado bih menjao Rivsa, Hačimuru i DLoa za KCP, Gordona i MPJ.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Kako je to dokazivo da se neko više cima, a neko manje?

 

 

Eye test, govor tela, kretanje rezultata u pomenutom periodu? 

 

Kako je, uostalom, moguce da 4/4 puta slabiji tim uvek napravi vodjstvo? Dakle, ili sam u pravu i moj eye test je tacan. Ili Lejkersi nisu slabiji tim. Jedno od ta dva mora biti.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Eye test, govor tela, kretanje rezultata u pomenutom periodu? 

 

 

 

Kako je, uostalom, moguce da 4/4 puta slabiji tim uvek napravi vodjstvo?

To je vaše subjektivno viđenje, znači nedokazivo. Mogu ja reći da se Dlo ne cima uopšte, sudeći po reakcijama za vreme Game 3, ali to je samo njegov mehanizam.

 

Možda je i do godina koje Bron ima? Ne treba biti stručnjak pa videti da Lejkersi igraju dokle Bron ima goriva. Ne može on više da pegla po 40+ minuta na najvišem nivou. To govori još jednu stvar, da bi prajm Bron najverovatnije dao metlu prajm Jokiću.

 

Čim on padne, ostatak ekipe postaju divljaci, ne zna se ko pije, a ko plaća, što pokazuje i statistika.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...