Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Light the beam🤣

Cak i Minesota napravi sjajnu ekipu, jedino vi nikako.

 

Pa naravno Miki, vec sam pisao mozda na prethodnoj temi da Minesoti, Klivlendu i Filadelfiji treba oduzeti visoke pikove na 10 godina.

Od 2015. Minesota je imala vec 2 prva pika, plus jos poneki 5. 6. 7. 

Sakramento je u celoj istoriji imao samo 1989. prvog pika i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Što se tiče prilagođavanja, Jokić je prilagodio sebi konjske trke sa avgusta u maju.

A i ti si vidim prilagodio sebi humor iz treće sezone Kursadžija.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jabadabaadu said:

A i ti si vidim prilagodio sebi humor iz treće sezone Kursadžija.

Šta te hvata besnilo, no hard feelings, biće i sledeća sezona za Jokarine fanove.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
25 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

I Embiid je igrao vidno povrijedjen protiv Knicksa pa te to nije sprijecilo da seres po njemu iako je imao 33-11-6 seriju 

Jebo te Embiid.

 

Ajde nađi gde sam to srao po Embiid-u, osim da sam spomenuo da je nestao u četvrtoj po običaju. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Šta te hvata besnilo, no hard feelings, biće i sledeća sezona za Jokarine fanove.

Ozbiljni udarci za Jokićevce se nastavljaju, prvo su izgubili tebe, a sada izgleda i Nugetliju 😭

 

Mislim da skroz ispod radara prolaze najveci dobitnici ovakvog razvoja plejofa, a to su jedan momak koji voli turbofolk i jedan koji voli ravne ploce. Ja ih vidim u finalu vec.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Ozbiljni udarci za Jokićevce se nastavljaju, prvo su izgubili tebe, a sada izgleda i Nugetliju 😭

 

Mislim da skroz ispod radara prolaze najveci dobitnici ovakvog razvoja plejofa, a to su jedan momak koji voli turbofolk i jedan koji voli ravne ploce. Ja ih vidim u finalu vec.

Pretpostavljam da misliš WCF a ne velikom. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Pa to sebe pitaj kada je Jokic u pitanju 😄 

 

Ja prozivam njegove fanatične fanove, ne njega. Kad on dobije MVP nagradu, osvoji FMVP ili titulu, uvek sam prva čestitala (bez obzira što ga ne gotivim). 

 

Isto tako nekom Embiidovom fanu bi ovde više upadalo u oči prozivanje njega, Lebronovim fanovima (koji nisu navikli na naš topic) njegovo prozivanje itd. Ali narativ mržnja prema svemu srpskom stvarno ne mogu, Đokovića i Jokića ne vole iz nekih drugih razloga. 

 

7 minutes ago, bosMan_jr said:

 

Mislim da skroz ispod radara prolaze najveci dobitnici ovakvog razvoja plejofa, a to su jedan momak koji voli turbofolk i jedan koji voli ravne ploce. Ja ih vidim u finalu vec.

 

Pročitah momak koji voli turbofolk ploče :lol_2:

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

pre svega, rispekt koneliju

moram priznati da sam se i sam smejao na KAT i gober tornjeve blizance u 2024...vise se ne smejem

tim potezom je ocigledno ciljao na jokic/embid stopping power, i uspeo u tome

i ostatak rostera je prilicno defanzivno orijentisan i sota je verovatno ekipa kojoj je najvise prijala promena kriterijuma od all-stara naovamo

na to se doda napredak anta i neko kasnije sazrevanje KAT-a i sad su bas zajebana skupina

 

denver s druge strane ogoljen jbg i sa ovakvim jamalom( a ni nikola nije mnogo bolji) nema sta da trazi u seriji

mogao bi i coach malone malo da se pojavi i uradi neka prilagodjavanja, cisto da ne bude bas metla

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, jabadabaadu said:

Je li realno u šta se pretvorila ova tema? Uđoh da iščitam malo neku pametnu o taktici, prilagođavanjima kad ono... ova tema se pretvorila u nivo "leo gdesi -penaldo hehe" rasprave. I što je najjače svi mrtvi ozbiljni. 

Fascinantno mi je da samo kod nas na svijetu i vjerovatno nigdje drugo postoje mrzitelji svega što je naše. Zamisli kao voliš košarku nešto i iz tvoje zemlje dolazi najbolji košarkaš na svijetu i ti iz dna duše provedeš na internetu pola dana svaki dan da ga kao nešto prozivaš. Što je najjače ti isti pljuju preko interneta jednu veličinu kakva je Đoković, a da ne pričam dalje o svakom igraču odavde iole poznatijem. Ne kapiram te frustracije. Samo zamišljam nekog npr Danca da pljuje nekog svog rukometaša recimo, Španca, pa ne moramo ići dalje evo recimo i Hrvata. Najbolje da se napravi neka tema pa nek izbacuju iz sebe to tamo, ovo je baš nečitljivo. 

 

Gde navede Spance kao pozitivan primer, oni su mozda i najgora sportska publika u Evropi. Mala smo beba za njih koliko god stvari kod nas nisu normalne, imaju umobolne i poremecene likove za izvoz. Mnogo su vise zatrovani sa svime sta im se servira. Shvatam otprilike sta hoces da kazes, mada u svakoj zemlji imas tu grupu ljudi koji su nezadovoljni zemljom u kojoj zive i koji ne znaju za granicu i njihovo ponasanje steti tudjim senzibilitetima. Sada jedino bi mogli stranci da nam kazu da ga mi jos vise preteramo od njihovih primera.

 

Iluzorno je ocekivati u sistemu gde postoje vece nejednakosti i nepravde da ce izaci generacije koje ce imati meru. Kako neko primi udarac, tako ce gledati slicnom jacinom da ga zada.

 

Evo Holandjani sa kojima nemamo bas nekih dodirnih tacaka u poslednje vreme su itekako skloni da zesce opljunu svoje fudbalere. Ne verujem da je ista drugacije u susednim zemljama, rekao bih da je tu poenta intenzitet i koliko su daleko spremni da predju preko granice, a tu jedino mogu da nas siju mediteranske zemlje. Mislim da nema grdje sportske publike od Spanaca, Grka i Turaka. Pa onda ostali kako se poredjaju.

 

Za Hrvate iskreno nemam pojma, nisam ih citao niti su mi zanimljivi. Logicno bi mi bilo sa jedne strane da ima takvih primera, ali u dosta manjem broju zbog poslednjih 30 godina. Lako je ujediniti narod kada imas spoljnjeg neprijatelja i kada ih to drzi zajedno kao plemensku zajednicu. Imas svake godine skup koji proslavljaju skoro svi bilo da si navijac, peder, sudija itd. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ant može Nikoli i LeBronu davati leadership lekcije. Pogledati kako je dao poverenje McDanielsu i Townsu, pogotovo ovom drugom. Nikad ga nisam video ovakvog.

21 minutes ago, NikadProtivKaline said:

moram priznati da sam se i sam smejao na KAT i gober tornjeve blizance u 2024...vise se ne smejem

I dalje nisam siguran koliko je to dobar potez bio, možda je mogao da uradi još nešto više sa svim onim silnim pikovima koje je dao. Šbbkbb. U svakom slučaju, ako osvoje titulu vredeo je potez.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

kakvo slavlje na topiku, neki jedva docekali posle godina i godina patnje svojih pet minuta :lol_2:

 

bas se pitam hoce li se obelodaniti na kraju sezone o tome sta se zapravo desilo sa nuggetsima u ovom playoffu. ajd sto je murray povredjen, to nije neki izgovor ali sve osim toga, govor tela, nacin igre i sveukupno ceo plan i program utakmice su na bas uzasnom nivou. sva sreca pa su u prvom kolu igrali protiv luzera i bezveznjaka inace bi i tu ispali.

 

da vidimo bootha na leto, nije nista uradio godinu dana sa rosterom, vreme je za neke promene.

 

a jokic nek lepo odmori do kraja septembra, bice sledeca sezona jos zajebanija.

 

p.s. smejali ste se ishbii a mozda covek u pravu

  • Like 11
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Pa realno da su matorci(Lebron) imali snage verovatno bi oni i prosli.

 

treba i skilla za to.

 

ako okc izbaci minnesotu, onaj poraz od san antonia ce proganjati nuggetse. 

 

 

 

okc minnesota finale zapada bi bilo pravo uzivanje za gledati. nadam se da ce doci do toga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

 

Gde navede Spance kao pozitivan primer, oni su mozda i najgora sportska publika u Evropi. Mala smo beba za njih koliko god stvari kod nas nisu normalne, imaju umobolne i poremecene likove za izvoz. Mnogo su vise zatrovani sa svime sta im se servira. Shvatam otprilike sta hoces da kazes, mada u svakoj zemlji imas tu grupu ljudi koji su nezadovoljni zemljom u kojoj zive i koji ne znaju za granicu i njihovo ponasanje steti tudjim senzibilitetima. Sada jedino bi mogli stranci da nam kazu da ga mi jos vise preteramo od njihovih primera.

 

Iluzorno je ocekivati u sistemu gde postoje vece nejednakosti i nepravde da ce izaci generacije koje ce imati meru. Kako neko primi udarac, tako ce gledati slicnom jacinom da ga zada.

 

Evo Holandjani sa kojima nemamo bas nekih dodirnih tacaka u poslednje vreme su itekako skloni da zesce opljunu svoje fudbalere. Ne verujem da je ista drugacije u susednim zemljama, rekao bih da je tu poenta intenzitet i koliko su daleko spremni da predju preko granice, a tu jedino mogu da nas siju mediteranske zemlje. Mislim da nema grdje sportske publike od Spanaca, Grka i Turaka. Pa onda ostali kako se poredjaju.

 

Za Hrvate iskreno nemam pojma, nisam ih citao niti su mi zanimljivi. Logicno bi mi bilo sa jedne strane da ima takvih primera, ali u dosta manjem broju zbog poslednjih 30 godina. Lako je ujediniti narod kada imas spoljnjeg neprijatelja i kada ih to drzi zajedno kao plemensku zajednicu. Imas svake godine skup koji proslavljaju skoro svi bilo da si navijac, peder, sudija itd. 

Da se nadovežem, koliko su Hajdukovci navijali protiv fudbalske reprezentacije mogla bi knjiga da se napiše. Pa engleski navijači koji ne podnose jedni druge, a nismo ni prineti njima koliko pljuju svoj nacionalni tim, Seltik-Rendžers odnos koji se preslikava i na reprezentaciju(e) i tako dalje. Nismo neki izuzetak koliko god da volimo da mislimo da jesmo, i po dobrom i po lošem.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Skupi ce Denver prodati kozu, verujem da mogu do 2 pobede. Ali treba reci da ovo nije sampionska ekipa. Marej je rovit i to je tako, KCP igra drasticno losije nego prethodni PO, nema crnog Brauna koji je bio X faktor prosle sezone. Zbog gubitka pol pozicije u startu su isli na LA umesto da bude setnja do polufinala. Jeste u ovako bila skoro metla, ali je potrosnja bila ogromna. Propustili su priliku da otvore sotu u prvom mecu gde su igrali lose, a opet vodili. Sve to kumulativno  donelo je nocasni mec u kojem su pocisceni. 
 

O publici ne bih trosio reci sem sto bih sada voleo da Jokic ode iz Denvera. 
 

Takodje mi je draze njegovo ucesce na OI nego novi prsten, ako jedno uslovljava drugo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I KCP je naceo zglob u G5 protiv Lakersa mada on svakako ne moze Antu nista i da je potpuno zdrav. Prejak je Edwards za njega, vidjelo se vise puta kako se odbija od malog. Gordon ga ne moze ispratit brzinom, a MPJ je rupa svakako. Watson bi ga u teoriji trebao moci cuvati ali je prevelik minus na drugoj strani. Ovdje se bas vidi koliko Bruce Brown fali Nuggetsima, prosle sezone je u PO hladno pokrivao sve od 1 od 3 kad god je zatrebalo. Tax MLE su dali Reggieu zbog obecanja nakon sto su ga pokupili poslije buyouta ali jbg vidjelo se vec prosle sezone da je on u PO minus igrac. Ovako su u PO osudjeni na samo 5 igraca sto je ipak premalo bez obzira sto se radi o najboljoj petorci lige. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...