Jump to content

Recommended Posts

Ali Jokić odigra lošu utakmicu u 3 godine i nađu se likovi koji će ga prozivat. Moji Vulvsi bi mogli do kraja

31 minutes ago, Ječmendo said:

Kakvo skandiranje Antu u sred Denvera! :s_d:

tražio bi trade. pa skandirajte nezahvalnici. umirovite dres Carmela Anthonya

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Cestitke navijacima Lakersa i Kariju Pesicu!

Kari je provalio američku olimpijsku zaveru da im veći deo tima ispadne rano kako bi se odmorili za OI pa je sebi na vreme obezbedio Vasu, Bogdana, Jovića a sad će i Jokića. :classic_biggrin:

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jasan je game plan Sote, zatvorili su Jokića , oni su osim onog što radi većina tzv Rui prilagođavanje 😁 oduzeli i ulazni pas ka Jokiću.

Bukvalno u piku puštaju Mareja da ide ka košu , nema dodavanja za Jokića iz džepa, nema onih njegovih floutera sa 2-3 metra koje pogađa u visokim procentima. 

Ne može gejm plan da bude da Jokić zida sa trojke. 

 

Čestitke Bostonu na zasluženoj tituli 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Cestitke Minesoti, odlicna ekipa, igraju vrhunski i zasluzeno vode.
Steta sto su im sudije onako sramotno dale 20 fore na startu i bacile ogromnu mrlju na citavu seriju.
Sramotna liga, oba meca veceras direktno unistena katastrofanim sudjenjem.

Bukvalno za po minimum godinu suspenzije za svu sestoricu.

to nije zakonom zabranjeno. američki profesionalni sport funkcionira kao i WWE, ili neka TV serija. spada u entertainment. sad ne znam da li je legalizacija klađenja što promjenila po tom planu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko said:

@Sombor Shuffle, izvini brate ali ne vidim isto što i ti. Prošlu smo imali bolje suđenje i opet izgubili, ovde smo imali lošije ali daleko od neke neviđene krađe, bar od onoga što sam video. Tvrdi kriterijum na koji se Nuggetsi nisu prilagodili.

Ni govora. Ona ocigledna greska gde je KCP bacio sekiricu, sto je smradonja Redzi Miler ponovio 5 puta je bila jedna jedina greska na stetu Minesote citav mec. Prodji kroz snimak, ljudi se nijednom nisu pobunili za jednu jedinu odluku. Jokicu nisu svirali 2 cista faula za bacanja, sto opet ne bi resilo pobednika, Minesota je zasluzeno dobila taj mec. Ali to su ukupno 3 greske na mecu, sto je najblize sto mozes da ocekujes u odnosu na perfektno sudjenje.

Veceras, u prvih 6 minuta je bilo duplo vise gresaka, sve na stetu Denvera. 2 cista faula Taunsa, pre onog ociglednog ofanzivnog na Mareju, koji takdoje nisu svirali. Da ne govorim o reach in faulovima i konstantnom igranju odbrane rukama, povrlacenjima sto za dres, sto drzanju za kukove Jokica od strane Taunsa. Plus 2-3 faula po rukama pri sutu.
Neuporedive stvari, kao sto rekoh, da prodjes kroz snimak play by play, 15-20 gresaka ces naci u prvom, sve izuzev mozda jedne su na stetu Denvera bile. Bukvalno neuporedivo sa prvom.

Cak i pored toga, ne garantuje da Minesota ne bi dobila mec, niti to tvrdim, ali kao sto sam rekao, sramotno je da im das maltene 20 fore na startu, praveci se da je sve u redu, a onda kao kurva sviras sve iste stvari u drugom poluvremenu, da bi stvorio laznu sliku o broju bacanja, faulova i sl.

Kad bi onakve odbrane bile dozvoljene kao sto je Minesota igrala u prvom, prosek poena na mecu bi bio 160-170, mozda i manje.
 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 minutes ago, bodo said:

Jel zabilježeno ikad da je neka ekipa ispustila 2:0 u gostima u best of 7?


Sad gledam, Lakersi su se vratili protiv Warriorsa, Houston protiv Sunsa, Dallas protiv Houstona, Celticsi protiv Bullsa, Clippersi protiv Dallasa. Znači može se.

Edited by Bugl Khan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

 

Da znaš da mi je prvo palo na pamet Sunsi i Rocketsi. Ovo ostalo nisam imao predstavu da se izdešavalo. A 69 se još nisam ni rodio. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ovo sam zeleo da im se desi u Game1(bio je rez 18-4 i da su promasili tada kao sto nisu sl bi se kretao rez kao i danas). 

Jer su oni i dalje u fazonu ma kako god da startujemo vraticemo se i preokrenucemo(prosla nije bilo dovoljno) i sad se desilo da se ovima otcepilo do kraja i natrpali ih 30 razlike.

 

Crveni alarmi bi vec trebalo da rade u Denveru.

Ne znam da li ce imati snage da preokrenu posto im je klupa trash a Marej igra stvarno u uzasnoj formi.

 

Spoiler

A i cim je @McLeod prognozirao ovde kako je Minesota losa zna se.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 40Wins said:

Wow,  izgleda da Lejkersi after all i nisu bas toliko jak tim ove sezone, nego je samo Denver prilcno losiji. 😄 

Light the beam🤣

Cak i Minesota napravi sjajnu ekipu, jedino vi nikako.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, Bugl Khan said:

Najbolji igrač svijeta to okreće. Ako ne, do kraja ide moja Sota ili moji Kelti

Tko će te pohvatati više za koga na kraju navijaš. Jedino za Dinamo sam siguran. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...