Jump to content

Recommended Posts

12 minutes ago, Darko said:

Zato što će dovesti Topa :classic_biggrin:

 

Young nije igrač za timsku i pobedničku košarku, a Spursi su bar bili oličenje iste. U svakom slučaju, vreme radi za njih. Mislim da će Wemby početi svoju dominaciju za 2-3 sezone, do tada mogu strpljivo da grade preko drafta i free agency. 

Ako bi Trae prihvatio da bude no2, ne bi oni bili uopste los par.

Odlican je Trae u piku, Spursima treba kvalitetan PG koji zna da poentira i razigrava a svakako nisu u zurbiza rezultatom. 

Da je Lonzo zdrav sto nije, on bi mi bio sjajan fit sa Wemby.

Link to comment
Share on other sites

Ali najbolje kad neki US novinari pricaju da li ce Jezerdzije dati sut kartu Hamu 🫣

A ne, najbolje da ce da ga ostave nakon sto mu je casove kosarkaske klinike pruzio onaj Kostin jutjub analiticar 🙄

Link to comment
Share on other sites

ja jos uvek neverujem sta sam video nocas. kakav debakl knicksa koji su prolaz u drugu rundu vec imali u dzepu. bas splet nesrecnih dogadjaja. nesto slicno kao i u game 2, ali je ovo next level.

 

btw, vec danima hocu da napisem kako mi je cudno sto se po riversu toliko kenja a npr carlisle uopste ne dobija ni stoti deo tog hejta iako od svoje sampionske sezone, u pola od tih 13 sezona nije se kvalifikovao u playoff a i kada jeste, nije osvojio ni jednu playoff seriju. i evo sada je uspeo da izgubi dva puta ubedljivo kada protivnik nije imao najbolje igrace na raspolaganju...

 

 

  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bosMan_jr said:

Pa ne znam da li je Haligali pokazao da je HIM jos uvek, pre im je Siakam ovo izvukao do sada.

 

Clutchovao u G3 i pojavio se šuterski tj. poenterski u G4. 

 

Uglavnom videćemo, bilo bi poželjno da se Giannis vrati za tu šestu utakmicu. Ali stoji da stare kuke™ zaslužuju pohvale jer se bore junački 48 minuta bez udarnog dua, a protiv ubedljivo najnepoželjnijeg match up-a po stilu igre.

 

P.S. Što kaže gggggggg Rivers se stalno pljuje (više po defaultu, mada ok nije da nije dao povoda kroz karijeru), a o Carlisleu ništa. Sve nekako imam utisak da Indiana igra na inspiraciju ovih mladih igrača.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mogu lagano Celticsi da izguraju bez Porzingisa, Horford i Tillman su sasvim solidni igrači, a i Kornet kao četvrti centar je luksuz.

Možda i do finala mogu ali tamo nema šanse bez njega protiv ove mašinerije iz Denvera. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DameTime said:

 

Čekaj, ti stvarno uzimaš za ozbiljno ovu dvojicu koju si citirao? Kada pogledaš rečenice koje si naveo u tom upisu, da li one tebi zaista imaju smisla? 

 

Onakvu analizu daju dva lika dok piju pivo ispred prodavnice, sa sve ubačenim teorijama zavere. 

Ne razumijem se u košarku baš (polako učim osnove od JJ Redicka i The Kinga, The Suna, Just Basketballa, LeBronaDžemjsa). Al pretpostavljam da likovi koji su bili All Star igrači, koji su osvajali NCAA turnir, igrali NBA finala, trpali po 50-60 koševa u 2000ima... znaju nešto o NBAu. Nisam siguran, ali to mi je pretpostavka. Ono u što jesam siguran je da kakvu god budalaštinu izjave, to ima veću težinu nego što bilo tko od nas ovdje napiše. Bili u pravu ili ne. A ja pokušavam naučiti dovoljno da znam razlikovati šta je glupost, a šta nije.
Kakve analize daju likovi ispred dućana ne znam. Nisam nikad razumio taj vid zabave, niti tako provodio vrijeme.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Sombor Shuffle said:

Svaka cast za ovaj sastav Milvokija i kako su odigrali veceras. Ima u ovoj ekipi talenta. Cesto zaboravim da je Bruk svojevremeno bio vodeci igrac Netsa, pre nego sto je postao 3&D robot. 

Belt to ass. Belt never left the ass.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bugl Khan said:

Ono u što jesam siguran je da kakvu god budalaštinu izjave, to ima veću težinu nego što bilo tko od nas ovdje napiše

 

Ovo je pogresna premisa. Ne zato sto smo mi bog zna koliko pametni i upućeni u materiju, nego zato sto će ti isti bivši košarkaši reći bilo šta, pa makar bila to i notorna glupost, samo da privuku pažnju i klikove. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne razumijem se u košarku baš (polako učim osnove od JJ Redicka i The Kinga, The Suna, Just Basketballa, LeBronaDžemjsa). Al pretpostavljam da likovi koji su bili All Star igrači, koji su osvajali NCAA turnir, igrali NBA finala, trpali po 50-60 koševa u 2000ima... znaju nešto o NBAu. Nisam siguran, ali to mi je pretpostavka. Ono u što jesam siguran je da kakvu god budalaštinu izjave, to ima veću težinu nego što bilo tko od nas ovdje napiše. Bili u pravu ili ne. A ja pokušavam naučiti dovoljno da znam razlikovati šta je glupost, a šta nije.
Kakve analize daju likovi ispred dućana ne znam. Nisam nikad razumio taj vid zabave, niti tako provodio vrijeme.

 

Bold je pogrešan na toliko nivoa. Bez obzira koliko kredibiliteta neko navodno imao, ono što govori treba uvek posmatrati kritički, ne prihvatati a priori kao istinu. Pošto i sam kažeš da ne razumeš košarku dovoljno, onda ti treba duplo da paziš od koga učiš i dobijaš informacije o istoj :classic_smile: 

 

JJ Redick je skroz u redu jer makar više priča o košarci i ne bavi se teorijama zavere. Ali da ovde prenosiš Arenasa koji opravdava tuču Jokićeve braće, a ako znamo da je on ispoljavao nasilničko ponašanje, onda nam je jasno i zašto to radi; pa se setimo da je pre par meseci izjavljivao da je on najgori MVP u poslednjih koliko godina. E tad skapiraš ovo na šta ti je ukazao Horium, a to je da ti ex-basketaši koji su postali analitičari i podkasteri veoma često izjavljuju svašta zbog medijske pažnje i klikova.

 

Uglavnom, možda neko od kolega koji više prate podkaste može da ti preporuči nešto kvalitetnije. Recimo ovaj YT kanal čije linkove Stefan često kači je baš dobar. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kao sto rekoh JJ Reddick je kul (pogotovo za mainstream standarde), ali mi je u nekim stvarim objasnio i pokazao zasto se Duke toliko mrzi u Americi 🙂
I dalje sam njegov fan, i mislim da ima poente slusati ga, ali nekad preteruje sa potrebom da diskusija o kosarci izgleda kao nekakva diskusiji o najultimativnijim filozofijama, ili pak nekakva najvisa moguca nauka.

Mislim da za razliku od mnogih nema niti neku posebnu (narucenu) agendu, niti se trudi da forsira kontroverzne izjave.
Njegov unique selling point je taj nerd, analitika, smart basketball.
Mislim da ga jako jebe sto cesto prilagodjava i krivi svoje stavove u odredjenim pricama kako ne bi slucajno zvucao kao rasista, jer su neki njegovi stavovi povezani za belim igracima, sto je naravno bio i on. A igrom slucaja radi na ESPN-u, a taj first take, hot take (kako god da se zove vec)... ne postoji u modernoj popkulturu/medijima neka platforma ciji je TOLIKI rasizam ni malo kritikovan kao sto je tamo. Nivo rasizma onih pajaca tamo je radikalni rasizam prema subjektima ne-afroamerickog porekla.


Arenas je debilcina. Bas teska debilcina. Em glup, em douchebag.
 

Edited by BattleBender
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Sombor Shuffle said:

A da, zaboravio sam, to se ne pominje kad je pretnja da miljenici lige pakuju kofere za Kankun vec nakon 5 utakmica. Mislim videlo nije faula, realno. :classic_rolleyes:

Flop Murraya. Očigledan. Poznat je po tome. Jokićevci znaju.

37 minutes ago, DameTime said:

Uglavnom, možda neko od kolega koji više prate podkaste može da ti preporuči nešto kvalitetnije. Recimo ovaj YT kanal čije linkove Stefan često kači je baš dobar. 

Thinking Basketball? Gledam to. Gledam ih dosta i točno znam koji čemu služi.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BattleBender said:


Mislim da ga jako jebe sto cesto prilagodjava i krivi svoje stavove u odredjenim pricama kako ne bi slucajno zvucao kao rasista, jer su neki njegovi stavovi povezani za belim igracima, sto je naravno bio i on. A igrom slucaja radi na ESPN-u, a taj first take, hot take (kako god da se zove vec)... ne postoji u modernoj popkulturu/medijima neka platforma ciji je TOLIKI rasizam ni malo kritikovan kao sto je tamo. Nivo rasizma onih pajaca tamo je radikalni rasizam prema subjektima ne-afroamerickog porekla.
 

Mislim da bi trebao pogledat njegovu reakciju u toj emisiji, dan nakon Perkinsovih rasističkih ispada prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...