Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Luchifer89 said:

Zbog vas takvih što imate posao i porodice bi baš voleo da Lejkersi ovo okrenu, pometlaju sve na zapadu, a u finalu da ih otkine kamerunski,ovaj francuski,ovaj američki Gangula i da uzme FMVP preko DPOY krajbejbija.

Stvarno ste vi Jokićevci razmažena konjušarska derišta, koja samo gledaju poslednje četvrtine playof utakmica i onda se nasladjujete nekim nebitnim tribldablovima koje beleži Strahinjin i Nemanjin mladji brat.

  Hide contents

Da li sam još neku floskulu izostavio?

 

Nista SNS, sendvici, kladionica, znam sad ko te placa i iz cije kuhinje dolazi sve ovo!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

U ovom životu je malo toga poznato, ali najveća nepoznanica je do kada će Jokićevci da se bave Embiidom? Za ove koji tvrde da mu je poklonjen MVP naslov, nek probaju da odu u NBA i iskukaju neku nagradu.

Ja ću biti onaj lik, ali kao neko ko je fan Siksersa bio i pratio skoro sve utakmice regularne sezone po strimovima i ko zna kako sve, moram da kažem da sam prestao da gledam sve utakmice te ekipe samo zbog jedne osobe. Sad kao gledam Kingse povremeno, jer sam očigledno navučen na osećaj večne sporcke mizerije zbog jalovih timova. Elem, Embid mi nikada nije bio omiljeni igrač, ali mogao sam da ga tolerišem pre. Bio je čak i zabavan, zaista jedan nesvakidašnji mentalitet kod čoveka, šarenoliko, ali imao je svojih momenata koje si mogao da osetiš, previše emocionalan kao Kazins, razmažen, ali tu je bio i smisao za humor, loženje, za franšizu na aparatima svakako dašak neke nove nade. Možda mu je tada bila najgora osobina što je navijao za Real. 

Nakon toga je bio onaj nesrećni plejof sa Atlantom gde je tzv. Kok Rivers usrao sve. Ben Simons je tada već bio načet onom privatnom situacijom (ko zna zna, nimalo naivno), Embid standardno bio sa načetim kolenom i majstorija vrhunskog stratega. Onda su obojica gurnuli pod voz saigrača, kome ne mogu ni da zamislim kako je tada bilo jer sigurno na košarku nije mislio. Jadno. Posle toga su krenule intrige. Tu sam već prestao da pratim sve utakmice. Kulminacija toksičnosti je došla u mvp sezoni, toliko kukanja, proseravanja, dok su sa druge strani stizale isključivo odmerene reči, zaista mi je bilo nejasno šta mu se desilo jer nikada nije bio toliko toksičan lik. 

I onda ono sinoć. Reklo bi se da lik koji je toliko ispovređivan, koji je osakaćen povredama za života, koji igra sa Belovom paralizom ovaj plejof, čiji napor da odigra plejof je pozdravljen – takav lik bi trebalo da prvi ima osećaja za povrede kod drugih igrača. Prošle sezone je završio karijeru svom saigraču, šampionu, liku koga svi gotive svojim jebenim flopovanjem. Sinoć je nabo par igrača, šutirao u jaja, kreveljio se i povlačio Miča za nogu iako zna da je umalo završio sezonu zbog operacije skočnog zgloba. Veoma jadno ponašanje. A liga stalno ohrabruje takvo ponašanje, ne isključuje ga, ne svira flopove one nakazne, još ga nagrađuju bacanjima. Ne znam da li njegovo bacakanje treba da završi još neku karijeru ili da njegovi tantrumi treba da izbace još nekog iz serije da bi prestali makar toliko bacanja da mu sviraju. Lik svaku utakmicu ubije bacanjima, liga je kao odlučila da zaoštri kriterijume ali to se očigledno odnosi samo na neke ekipe, na neke igrače koji svakako nisu živeli od bacanja. 

 

Tldr: bljuc po Embidu i ligi

  • Like 15
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Lejkersi zreli za rebild

Tuga je što Lebron košarkaš svoje poslednje dane provodi u ovom jadu od ekipe

Mozes ovo obrazloziti? 

6 sezona je tu, 6 sezona se ulaze nenormalno, mijenjaju se ekipe da bi mu se titrala j.....

Slavna fransiza je spala na to da bude rob liku koji je dosao da snima filmove ovdje. 

 

Respect za igru ali nemojmo se igrati francuske sobarice da je on zrtva u ovoj situaciji. Zrtva su PRAVI navijaci Lakersa, ne preletacevici. 

Za 6 godina imamo:

-neulazak u plejof

-titula

-ispadanje u 1 rundi

-neulazak u plejof

-WCF metla

-vrvt metla u 1 rundi plejofa

 

Jbg, ima i do njega. Rasprodali smo sve za AD, tek ove sezone imamo pik 1 runde.

Svasta smo dovodili i trejdovali da bi ga zadovoljili

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Barkley#34 said:

U, jebemti, kakav kapacitet ispadoše Jokićevci - veličaju idola, sprdaju se sa Lejkersima i podjebavaju Embida, i sve u isto vreme. Bar za taj multifokus se zaslužuje respekt a ne prozivanje.

 

A istovremeno tkzv. Jokićevci zahvaljujući tebi jos naučiše šta znači "multifokus" 😄😄

 

Tkzv. Jokićevstvo - more than a feeling!!!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kurc Emuchelo said:

Ja ću biti onaj lik, ali kao neko ko je fan Siksersa bio i pratio skoro sve utakmice regularne sezone po strimovima i ko zna kako sve, moram da kažem da sam prestao da gledam sve utakmice te ekipe samo zbog jedne osobe. Sad kao gledam Kingse povremeno, jer sam očigledno navučen na osećaj večne sporcke mizerije zbog jalovih timova. Elem, Embid mi nikada nije bio omiljeni igrač, ali mogao sam da ga tolerišem pre. Bio je čak i zabavan, zaista jedan nesvakidašnji mentalitet kod čoveka, šarenoliko, ali imao je svojih momenata koje si mogao da osetiš, previše emocionalan kao Kazins, razmažen, ali tu je bio i smisao za humor, loženje, za franšizu na aparatima svakako dašak neke nove nade. Možda mu je tada bila najgora osobina što je navijao za Real. 

Nakon toga je bio onaj nesrećni plejof sa Atlantom gde je tzv. Kok Rivers usrao sve. Ben Simons je tada već bio načet onom privatnom situacijom (ko zna zna, nimalo naivno), Embid standardno bio sa načetim kolenom i majstorija vrhunskog stratega. Onda su obojica gurnuli pod voz saigrača, kome ne mogu ni da zamislim kako je tada bilo jer sigurno na košarku nije mislio. Jadno. Posle toga su krenule intrige. Tu sam već prestao da pratim sve utakmice. Kulminacija toksičnosti je došla u mvp sezoni, toliko kukanja, proseravanja, dok su sa druge strani stizale isključivo odmerene reči, zaista mi je bilo nejasno šta mu se desilo jer nikada nije bio toliko toksičan lik. 

I onda ono sinoć. Reklo bi se da lik koji je toliko ispovređivan, koji je osakaćen povredama za života, koji igra sa Belovom paralizom ovaj plejof, čiji napor da odigra plejof je pozdravljen – takav lik bi trebalo da prvi ima osećaja za povrede kod drugih igrača. Prošle sezone je završio karijeru svom saigraču, šampionu, liku koga svi gotive svojim jebenim flopovanjem. Sinoć je nabo par igrača, šutirao u jaja, kreveljio se i povlačio Miča za nogu iako zna da je umalo završio sezonu zbog operacije skočnog zgloba. Veoma jadno ponašanje. A liga stalno ohrabruje takvo ponašanje, ne isključuje ga, ne svira flopove one nakazne, još ga nagrađuju bacanjima. Ne znam da li njegovo bacakanje treba da završi još neku karijeru ili da njegovi tantrumi treba da izbace još nekog iz serije da bi prestali makar toliko bacanja da mu sviraju. Lik svaku utakmicu ubije bacanjima, liga je kao odlučila da zaoštri kriterijume ali to se očigledno odnosi samo na neke ekipe, na neke igrače koji svakako nisu živeli od bacanja. 

 

Tldr: bljuc po Embidu i ligi

 

Nije tldr, čitala sam i duže :classic_smile: 

 

Elem, kapiram, kao što rekoh nemam problem s hejtovanjem Joela, sve ove stvari stoje. Imam problem s nečim drugim, no da se ne ponavljam više. O njemu svakako govore potezi a i rezultati koje ima u PO.

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

A istovremeno tkzv. Jokićevci zahvaljujući tebi jos naučiše šta znači "multifokus" 😄😄

 

Tkzv. Jokićevstvo - more than a feeling!!!

 

To se zove multitasking. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Lejkersi zreli za rebild

Tuga je što Lebron košarkaš svoje poslednje dane provodi u ovom jadu od ekipe


Jeste, njegovo inzistiranje na Westbrooku 2021. nema ama bas nikakve veze sa raspustanjem sampionske ekipe iz 2020. i pustanjem dva elitna defanzivna beka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Ham (kao i svaki naredni hc Lejkersa) je tu za klasican scapegoatizam.

 

Zna se ko je pravi hc Lejkersa. Njemu na dušu sve.

Cak se ni ja ne mogu sloziti sa ovim. Ovo sto je Ham uradio u ove 2 sezone je teror i ne smije da prodje ispod tepiha koliko god ja imao problema sa Lebronom

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Ham (kao i svaki naredni hc Lejkersa) je tu za klasican scapegoatizam.

 

Zna se ko je pravi hc Lejkersa. Njemu na dušu sve.


U Hamovom slucaju to apsolutno nije slucaj. Covjek je certificirani idiot. Svojim ludilom je prvo maksimalno sabotirao ekipu u RS gdje je forsiranjem stvari koje ocigledno ne funkcionisu izbio ekipi minimum 5 pobjeda, pa onda i prva dva meca protiv Nuggetsa ugasio ekipu nakon odlicne igre. Sad je svima zabavno srat po svakom igracu Lakersa i predstavljat ih panjevima no to uopce nije slucaj u ova ekipa je uz sve povrede imala kvalitet da ide na 50+ pobjeda i sigurni HCA u prvoj rundi. Pogledati npr kakav je tim legit trenercina protiv Spoelstre uveo u finale prosle godine. Ovaj tim Lakersa uz sve mane je kud i kamo kvalitetniji od tog Heata. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ovaj tim Lakersa uz sve mane je kud i kamo kvalitetniji od tog Heata. 

 

Ne mogu samo da se kompletno slozim sa ovim. Mislim da su ova dva pomenuta tima pribliznog kvaliteta, samo su LAL vise top-heavy. Eventualno da su Lejkersi za nijansu jaci. 

 

U svakom slucaju, sigurno da nisu tipican FRE tim, i to kazem kao neko ko nije tradicionalno fan Lejkersa. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Crni said:

Pa ono odgledao sam prethodne dve, ipak ima i ta porodica, posao, spavanje...blago vama sto mozete da odgledate sve tri plus evroligu, a u medjuvrememu i karling na eurosportu.

 

Zna se na kog sam mislio, stvar je samo sto se bez gledanja tekme(ili barem neki kondenzovani prenos) gube neki detalji kao npr da je dobio flagrant faul. Da li je jos neko sem mene to spomenuo ili je Embid za sve stvari iz one kompilacije prosao nekaznjeno?

 

Vidite par isecaka iz tekme i mozete samo los zakljucak doneti na osnovu toga. To ne menja stvar da je trebao da leti sa tekme i da je taj flagrant bio preblaga kazna. Ali kako doci do tog zakljucka kada ljudi vise hoce da pljunu Embida nego da se udube u tekmu.

 

Ko se seca da je u prosloj tekmi Embid dobio smesnu tehnicku?🙄

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

 

Ne mogu samo da se kompletno slozim sa ovim. Mislim da su ova dva pomenuta tima pribliznog kvaliteta, samo su LAL vise top-heavy. Eventualno da su Lejkersi za nijansu jaci. 

 

U svakom slucaju, sigurno da nisu tipican FRE tim, i to kazem kao neko ko nije tradicionalno fan Lejkersa. 

 

Tom Heatu u PO su 3. i 4. igrac bili Caleb Martin i Gabe Vincent. Spo je iz lesa Kevina Lovea izvukao kvalitetne minute. Od Duncana Robinsona, igraca koji ne zna spustiti loptu na parket kako treba i kojeg moze probusiti svaki iole kvalitetniji NBA bek je napravio vise nego korisnog igraca. Talentom su igraci Lakersa solidno ispred ovih. Razlika je sto su Spo i Riley od ovih igraca izvukli maksimum maksimuma i uklopili ih u sistem i kulturu koju Heat ima dok kod Darvina vecina igraca ni nakon 80+ utakmica u sezoni ne zna svoju ulogu niti imas jasne rotacije i petorke. To je kljucna razlika. U Lakersima vecina igraca izgleda losije nego sto zapravo jesu dok je u Heatu obratna situacija. I nije to samo Darvin, to je citava organizacija koja je nakon smrti Dr. Bussa postala cirkus. Pelinka i Jesse Buss, direktor scoutinga Lakersa su tu jedini sposobni al dzaba kad se ostali vise pitaju. O kakvim mentalnim invalidma pricamo najbolje govori podatak da vjerovatno najboljeg kosarkaskog operativca u NBA ikad i ikonu kluba Jerry Westa nisu htjeli vratiti u klub nakon sto je napustio GSW nego su dopustili da ode u Clipperse. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Horium said:

U svakom slucaju, sigurno da nisu tipican FRE tim, i to kazem kao neko ko nije tradicionalno fan Lejkersa. 

 

diskutabilno. brojke uopste ne ide u prilog njima kao neki posebno dobar tim koji samo nije imao srece sa zrebom.

 

kad smo vec kod zreba, pitam se da li se kaju sto su pobedili pelicanse.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ta'veren said:

 

Zna se na kog sam mislio, stvar je samo sto se bez gledanja tekme(ili barem neki kondenzovani prenos) gube neki detalji kao npr da je dobio flagrant faul. Da li je jos neko sem mene to spomenuo ili je Embid za sve stvari iz one kompilacije prosao nekaznjeno?

 

Vidite par isecaka iz tekme i mozete samo los zakljucak doneti na osnovu toga. To ne menja stvar da je trebao da leti sa tekme i da je taj flagrant bio preblaga kazna. Ali kako doci do tog zakljucka kada ljudi vise hoce da pljunu Embida nego da se udube u tekmu.

 

Ko se seca da je u prosloj tekmi Embid dobio smesnu tehnicku?🙄

 

 

Ja se secam, tu utakmicu su trebali da dobiju Siksersi, ovaj mec bio je pokusaj da se nivelisu greske iz te utakmice(pretpostavljam).

 

9 minutes ago, gggggggg said:

 

diskutabilno. brojke uopste ne ide u prilog njima kao neki posebno dobar tim koji samo nije imao srece sa zrebom.

 

kad smo vec kod zreba, pitam se da li se kaju sto su pobedili pelicanse.

Pitas se? Mislim da su se precenili, naravno da se kaju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...