Jump to content

Recommended Posts

Jaoj sta mi radi, jaoj sta mi radi, onaj Kigan Maari, onaj Kigan Mariiii... 

 

Mnogo mi je drago sto je bas ovaj momak povukao kad je najteze, 32 poena, od toga 11 od prvih 15 SAC poena. 

 

Naravno, nema se sta traziti u PO kosarci, klupa nepostojeca jer su Ridji i Monkic out, ali tim je svakako ''pokazao stav'', ''dao 120% mogucnosti''. 

 

Sledeca zavisi od toga kako je Zion, jer nam je u petak nabio 30 poena. 

 

 

To bi bilo to od GSWa, sto je mnogo mnogo je, sad malo ovi mladji da jebu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda nećemo da dobijemo seriju, ali ćemo ih dovoljno oštetiti i umoriti da ih Sansi izbace. Ide u 6 ili 7 gejmova.

 

Bron će odgovoriti jako i u mnogo boljoj je formi, nego prošlog plej ofa.

 

SZu14.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dracarys said:

Možda nećemo da dobijemo seriju, ali ćemo ih dovoljno oštetiti i umoriti da ih Sansi izbace. 

 

Odlicna motivacija pred plejof, verujem da ce i ostali navijaci Lejkersa naci utehu u slicnim konstatacijama. 

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Za Lakerse prigodan gif

 

image.png.161900e3ba6f6adfca15f4ea870a0bf4.png

GIF je svakako vrhstra,ali zašto se tako olakotno otpisuju Jezerdžije? Koliko sam ja propratio,sve utakmice u ovom h2h ove sezone su bile relativno tesne.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mada sam siguran da deep inside ni Denver ni LAL nisu najsrecniji sto se odmah u prvoj rundi sastaju, za gledaoce bi to trebalo da bude prava kosarkaska poslastica. 

 

Zapravo prva runda zapada je top. Denver - LAL, Minesota - Finiks, LAC - Dalas. Pesma. 

 

Jedino mi je zao sto ce OKC serija biti bezveznjikava, jer Tanderi docekuju ili krnje Pelse ili krnje Kingse. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...