Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

moguće je da je video situaciju tek kada se digao na šut, ako je tada i gledao išta osim koša; 

sad će neko reći, što nije dodao onda iz skoka, jebiga, i to može da ispadne smešno kada nisi neko ko ume da dodaje 

 

nije da ga branim, samo razmišljam naglas

 

Čim sam napisao post, pomislio sam - stiže Uini da ga brani 😄

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A i pičku materinu. Baš sam se sjebao. 😐 Nadao sam se i vjerovao da će se oporaviti. Ali čim je odgođena utakmica i čim je kompletan stručni štab bio u bolnici, pojavio mi se crv sumnje. O jebote...šta ti je život. 🙁

Link to comment
Share on other sites

Spreman za jos jedan poraz protiv Dallasa

Lively krenuo jako...

Luka fejduje preko Torijana, ovaj bas pripazio da ga ne pipne, daje kos, folira kontakt sa vazduhom i kuka od sudije i za faul. Koliko ne volim ovog lika

Link to comment
Share on other sites

Najbolja treca cetvrtina (i do sada utakmica) sezone Lakersa za sada. Glupost na kraju trece, imamo napad do kraja, pravimo turnover i Grant Will daje buzzerbeater trojku od tablu. Ulazimo sa +17 a znajuci koliko je Dalas opasan u trpanju i da bez problema stize velike razlike, ovo nije gotovo, iako smo ih do sada odvalili. Realno, DLo mora da se pojavi da bi licili na ozbiljan tim, tako je uvek bilo. 

Link to comment
Share on other sites

Uzivam u svakoj sekundi ove utakmice, ovakav performans nismo izveli od pocetka sezone. Vandina najbolja utakmica sezone sigurno.

Sad treba nastaviti u ovom ritmu i ne potceniti Bruklin, nego i njih pregaziti. Vreme je da se uhvati momentum i zaigra bolja kosarka...

 

Primetno je da se sve vise igra na Davisa i raste mu i broj asistencija. 

Link to comment
Share on other sites

@delgado sve vise udvajaju AD-a, koji je ranije zurio da se oslobodi lopte ali to vise nije slucaj. Sada saceka d vidi razvoj situacije i onda pravovremen pas koji se kaznjava odbrana. 

 

Sto se tice utakmice, evidentno je da proslogodisnji starteri itekako imaju hemiju. DLo koliko god ga ne podnosio je bitan sraf zato sto skida pritisak sa AD a posebno Lebrona u organizaciji napada ali isto tako je sposoban da veze po nekoliko pogodaka zaredom. 

 

Primijetno je da je Vando sada vec 100% fit i koliko god da je los suter, u odbrani je prava zvijer jer cuva sve od 1 do 5

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...