Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, Zarco_srb said:

Kolika moze da bude pauza za Bokisu, posto je polomio prst, al na levoj ruci? 

 

Ja nisam toliko pesimista po tom pitanju. Ispravice mu prst na ortopediji i spojice ga sa susednim prstom da zaraste. Par nedelja ja bih rekao, ali ne znam, možda grešim.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zarco_srb said:

Kolika moze da bude pauza za Bokisu, posto je polomio prst, al na levoj ruci? 

Mislim da ce brzo na teren. Vjerovatno bandazirati zadnja dva prsta jer nije suterska ruka. Ide nam u prilog sto od dosta koristi polu horog desnom rukom. Za 3 i ne mora uzimati suteve kao sto nije ni ove 2 poslednje utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Jesu li ona silna preuzimanja zaista bila deo taktike? Bolomboj je non stop preuzimao iz bloka bekove, dok su se sa Kaboklom rvali Gidra, Lazić i Hanga najviše. Meni je ok kada je to iznudjeno, ali večeras se to često radilo, iako nije moralo, pa ne znam da li je deo taktike da se na Pantera ili Nanelija izlazi sa visokim čuvarom, preko koga će teže šutirati. Sve pohvale za ceo tim na borbenosti. Gilespi pozitivno iznenadjenje, mada je malo čudno da je desnoruk kada šutira, a svi flouteri i zakucavanja levom rukom. Bacanja horor, ali dobar je bio u svemu ostalom. Teo - magija koja traje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Свака част Сферопулосу само тако настави са задовољством ћу појести говна која сам просипао по теби.

Још једном да се каже истина Милош Теодосић је најбољи плеј Евролиге.

  • Like 19
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa funkcionise preuzimanje vrhunski i protiv Fenera smo isto tako, totalno poremetimo napadacki ritam protivnika jeste malo pati defanzivni skok ali se isplacuje za sada.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Bishop said:

Ja sam večiti optimisti i već sam navikao na šamare od prevelikih očekivanja, ali me živo zanima kako boli ove "realne" što znaju da gubimo 20 razlike kad ih realnost zakuca u facu?!? 

 

Odlična i taktički maestralno vodjena utakmica. Small ball petorka ih je razmontirala. Činjenica da je njima falio Leday, ali i nama je falio naš najbolji igrač ove sezone, a baš sam se radovao da vidim kakav bi bio duel njih dvojice.

 

A šta kaže rumeni na konferenciji...nije ta igra 1 na 1 u prvom poluvremenu bila produkt niti taktiče zamisli njegove niti se tu pitala zvezdina odbrana, već njegovi igrači nisu imali ideju u napadu....pa majstore, tvoj posao je da im daš ideju. Neverovatno kako ga sujeta spuca kad izgubi od Zvezde, još se i dobro kontrolisao na konferenciji kako zna da pukne. 😁

Odnos u asistencijama na poluvremenu 15/2... timska igra, protiv individualne.

Još da se zahvale Panteru, koji ih je držao da ne ode razlika na + 30.

 

Iskreno nisam ni u snu ocekivao ovakav Partizan. Kao da su izašli da igraju protiv krke, u fazonu lako cemo. 

Ocekivao sam egal, i da ode na nasu stranu na jedvite jade, i to zbog domaćeg terena, ali da bude ovako iskreno nisam.

 

Mnogo su nas podcenjivali. Te 15-ta ekipa  , te nemamo pojma, idu na 0-3, itd...Derbi je derbi. 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dzistrou said:

Meni Gilespi pljunuti Tundži Avodžobi. Može za dva, može da zakuca, da skoči, može jako i do samog kraja, bacanje jebiga ne može, a ako krene neko jabuselovanje deluje da može za trojicu da povuče. 

 

Bubreg bi dao da nam dođe u krcatu Arenu i dobije ovacije. Simbol jednog vremena i generaciju cigana koji su očvrsli u patnji i zavoleli KKCZ još jače. Hvala ti za Tundži šlagvort.

 

Edited by Molina23
  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:

Neka ABA sudije odgledaju meč, i neka vide kako je to kada su sudije neprimetne i nisu u prvom planu..
I neka se srame.

istina je to ali i igraci su iskreno dosta mirniji kad se igra EL i nema bas skakanja na svaku sudijsku odluku.

Edited by Abizolirni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Par crtica iz hale:

- Koreo skroz uspela, bilo je super videti tako nesto, dupke puno, ne secam se da je ikada u Areni bilo ovako osim onog protiv Budiveljnika. 

- Navijanje snazno ali vecinski bljutavo. Svaka druga pesma anti-grobarska ili neko prozivanje Zeljka. U par navrata je energija bila bas dobra, u celoj hali, na primer na "Igraj i bori se". 

- Dileje opet daju neku podrsku Rusiji, zapalila se i baklja, na Pantera poleteli i neki upaljaci a cak i jedna plasticna flasa na klupu Partizana rano u utakmic (srecom, zavrsila na terenu dok se igralo na drugoj polovini). Da platimo sta smo imali...

- Na tribinama veliki portret zajapurenog Zeljka. Ali bez ikakvih natpisa i uvreda kao sto smo to mogli da vidimo na drugoj strani. Pa se moze reci da je bilo i simpaticno. Bukvalno samo njegova slika. Da su je razvili navijaci Partizana pomislio bi da je zastava pozitivni omaz onakvoj trenerskoj velicini. 

 

Sto se igre tice:

- Izasli smo kao tim, bas se videlo, od starta. Svi za jednog, jedan za svi. 

Sfero sa puno muda stavio Topa opet u prvu petorku. Ovaj mu uzvratio dobrom partijom do povrede. Tu i samo ima "decijih bolesti" kod Topa ali i neki iskusniji igraci prave mnogo vise gresaka od njega. Sve je to ok. Decko ima i telo za kosarku, i BB IQ, a i ona kosarkaski "vic" koji se nadam se jos nadograditi od Tea. 

- Gile sampion! Kako je covek zalicio na mitsko bice kad ima s kim da igra 😄 A onda na slobodnim bacanjima 😄😄😄 dobro, jbg, mora nesto da nedostaje. 

- Svaki nas igrac je bukvalno dao svoj doprinos. Dobro, ajde, DeDa tanko kako nas vec i navikao.

- Sfero rotirao bas kako treba, osim sto je bilo malo previse DeDe. I mogao je mozda na kraju da ubaci Ilica i Tobija, cisto da se nista ne rizikuje posle one prelomne trojke Gidre. Eh da, zameram mu sto nije vise napadao Coboclo-a jer je bio malo opterecen faulovima a uz Pantera i PJ-a jedini koji je nesto doprinosio u vecem delu utakmice. 

- S druge strane Zeljko, mislim da je pogubio konce ili ga igraci jednostavno nisu dovoljno slusali, mnogi kao da se nisu pojavili...  Preskakanje otvorenih suteva, i Jaramaz i Naneli cak i Ponitka su propustali da sutnu neke otvorene trojke. Motala se nesto lopta i sve se svodilo gotovo 3/4 na to da Panter nesto resi sam. Covek je na kraju uzeo 15 suteva. PJ je bio solidan i pomenuti Coboclo-a dok nije zbog 4. licne izasao. Smajli brat, kad je u onakvoj minus fazi, nekako mi i drago sto je otisao kod njih a ne kod nas. 

 

Eh da i sudije. Prilicno korektno sudjenje, ovako gledano sa tribina, jer nisam mnogo obracao paznju na usporene snimke na ekranu jer smo dominirali, ali eto, cim nije bilo ni jednog coach challenge-a, niti nekih zestokih rasprava sa sudijama, jasno je da nije bilo njihovog uticaja na igru. To je lepo videti. 

 

 

Eh da, da se ne zavaravamo previse - da je igrao Ledej, da je Avramovic bio tu da povuce komsije za slucaj da su u minusu, drugaciji post bi ja sada pisao. Bili su oslabljeni oni vise nego mi bez Mitrovica (i Simonovica, Kuzmica, Shabaza...)

 

 

Idemo dalje, treba nastaviti ovaj momentum!

 

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:

Neka ABA sudije odgledaju meč, i neka vide kako je to kada su sudije neprimetne i nisu u prvom planu..
I neka se srame.

Očekivati od nabrojanih pojava stid i sram je kao od Stanije i Soraje uzorno majčinstvo i topao dom. Biseri i svinje. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav je ovaj Dzoel car, odavno nisam gotivio nekog stranca ovako, rekao bih jos od Markusa Vilijamsa.
Sve najbolje mu zelim u zivotu i da nikad ne potpise za Partizan.
 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Teoljub Nije da danas nisam ovo predvideo. 😄

Kakva rapsodija. Konstantnost od početka do kraja. Bila bi ovo i veća razlika da se Top nije povredio pa je Yago morao skoro celo drugo poluvreme da igra. Nadam se da su Top i BoBo dobro na kraju. Veče za pamćenje, najbolja atmosfera i prepuna Arena, pesma od početka do kraja a svi na nogama do poslednje sekunde. Ajmo sad po tog krilnog centra i po seriju pobeda. Zvezdo zgazi ih sve!!! 

P. S. Bitno je da je Gilespi promašaj. Bravo momče zbog ovoga si doveden. Da skače protivnicima po glavi, da grize i pokriva obruč i da prati Tea u napadu. Ovo kako je Gilespi čuvao u odbrani sve njihove spoljne igrače ja dugo nisam video od nekog visokog igrača. Rad nogu za 10. Dostojno zamenio BoBoa.

Teo, tu nema više reči. 

Neda zapušio opet usta svima. 

Hangi ugovor do kraja karijere zajedno sa kapitenom Lazom.

Sferopulos pokazao F4 ekipi natpis Exit u Areni. 

Bravo momci! I u pobedi i porazu uvek dostojni i Gospoda. Postali ste tim!!! ❤️

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako izuzmemo deo 4/4, kontrola utakmice od prvog do poslednjeg minuta... Grk odlicno pripremio, jos bolje vodio utakmicu. Odlicno smo preuzimali, i pomagali u reketu kada nizi igrac ostane na njihovom C.

 Pobeda koja mnogo znaci, kako na planu samopouzdanja, tako i da sada mozda imamo nekakvih šansi za to 10to mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...