Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Odbrana je bila fenomenalna. Punili smo reket izuzetno dobro. Kad bi naš bek ostao pod košem sa visokim igračem Partizana odmah bi stizala pomoć, i nakon toga su rotacije bile dobre, malo je KKP imao otvorenih šuteva. Igrali smo disciplinovano, dobro smo koristili faulove i nijesmo dozvolili previše bacanja. Sa Hangom i Lazićem imamo dovoljnu čvrstinu spolja da pokrijemo naše napadački orijentisane bekove. Pod košem smo sa Gilespijem dobili dovoljno atletike i čvrstine. I ta Sferopulosova odluka da na 5 ima dva slična igrača može se ispostavitii kao dosta dobra. Ovo je sad roster sa više atletike i balansa. Eto kako nekoliko rokada može da unaprijedi kvalitet rostera, jer ovo nije netalentovan i loš sastav. 

 

Što se tiče napada - tu je sve u rukama tvorca Teodosića. Nekako svi igrači na terenu dobiju veći smisao kad su sa njim na terenu. Evo ovaj momak Gilespi je u Bajernu imao 2 poena u prosjeku, pisalo se na forumu da ne umije da probaci loptu kroz obruč, večeras odmah 15 poena, praktično sve na asistencije Tea. 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

 
čovek pristojno odigra protiv kabokla koji kreće leđima na niski post
stvarno mi nije jasno zašto ne bi mogao on da nam bude opcija od 10ak mins na PF
uopšte nije slabašan kao što se misli, fino kontroliše skok
I Smajlija je uništio.. Imam utisak da je neki put optrčio i neki krug oko njega pre nego ga je obišao :)
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kako je Nedovicu znacila Teova trojka na kraju poluvremena. Toliko emocija, energije, to od njega nisam vidjao.

 

Teo je vrhunski tesar, danas je od cepanice Fredija napravio stilski namestaj. Ima srce Fredi i solidnu fiziku, ali za skoro sve poene mora da kaze hvala Teu/odbrani Partizana.

 

Heroji - Gidra i Hanga. Hangi je uslo par suteva koji sledeci put nece, ali je sluzio kao sjajan osigurac. A Gidra je odigrao jednu Kalinicevsku partiju. Trojka, osnovna linija, kontra, trci, kidaj, svitch, svitch, svitch, skok, skok, mudata trojka za kraj. Velika partija.

 

I Sfera je bio sjajan. Znalo se sta i kako. Odlican i odgovor na Zeljkov odgovor (npr. da kc bude sa iste strane gde se igra pik, da cetvorka ne moze da preuzme centra). Bice ovde trenerskog saha, sto je bas lepo.

  • Like 42
  • Love 2
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  

 

42 minutes ago, mister-no said:

Gidra na četvorci - eto rešenjnjnja...

 

36 minutes ago, DameTime said:

Neko je to predložio na ovoj temi pre par dana, bukvalno najkošarkaškiji upis u poslednja 3 meseca.

 

Jos kad sam ja rekao da je meni Gidra neki moderniji Simonovic (Marko, da ne bude zabune). Sut bez spustanja lopte, ceono protrcavanje i finisiranje, ventilator ruke, sve to ima Gidra... pa jos i bolji skok i bolje vodjenje lopte, cak je cini mi se i jaci telom, odnosno bolji u stavu kad brani centre. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ludilo💪 


Stvarno je vrhunski ovo sto rade oba kluba, meni nase posebno lepo i drago, naravno.
Al ce opet da nas sutnu zbog nekih London Lions-a i Dubaija, sve zbog love kao i uvek.
Neverovatno mi je koliko su nezasiti.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Don Dusko said:

Koliko mi je drago sto se nasi igraci ne ponasaju kao razni Nunali, Panteri....

Sta ti je kada si moderator pa mozes svasta da pises. Znamo mi ko je u jednoj od te 4 tackice. :P 

Inace, mali pad u cervrtoj cetvrtini koji bi se inace uprethodnim mecevima zavrsio pogubno po nas. Ovaj put se to nije desilo. 
Cestitk momcima na pobjedi. Jos uvijek me nisu ubijedili u kontinuitet i nadam se da ce to raditi na narednim utakmicama. Srecna pobjeda svima koji slavi i da ih imamo jos vise u ovoj godini. Lijepo je danas biti Zvezdas. 
 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Meni Gilespi pljunuti Tundži Avodžobi. Može za dva, može da zakuca, da skoči, može jako i do samog kraja, bacanje jebiga ne može, a ako krene neko jabuselovanje deluje da može za trojicu da povuče. 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Neko se smejao Frensisu koji je pisao da ste top 8 ekipa, ali se zaboravlja da ovaj roster, mada je nakaradno sastavljen, ozbiljno underachieve-uje od starta sezone. Pojedinačno igrači nisu loši i netalentovani, naprotiv, tako da je realno da bude još pobeda protiv ekipa koje su možda na papiru jače.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzistrou said:

Meni Gilespi pljunuti Tundži Avodžobi. Može za dva, može da zakuca, da skoči, može jako i do samog kraja, bacanje jebiga ne može, a ako krene neko jabuselovanje deluje da može za trojicu da povuče. 


Neka stane na penal i prekrsti ruke sledeci puta kad Panter krene da divlja i baca lopte.
Ima nas blagoslov😂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

  

 

 

 

Jos kad sam ja rekao da je meni Gidra neki moderniji Simonovic (Marko, da ne bude zabune). Sut bez spustanja lopte, ceono protrcavanje i finisiranje, ventilator ruke, sve to ima Gidra... pa jos i bolji skok i bolje vodjenje lopte, cak je cini mi se i jaci telom, odnosno bolji u stavu kad brani centre. 

 

Koji Marko? ;D

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto se iscudjavate za Freddie i bacanja. 

Pa prosle sezone je imao nesto oko 35% sa bacanja.

Mora da radi na njima.

 

Evo sad sam pogledao, 13/36 bacanja u EL a u Njemackom prvenstvu 18/43 prosle sezone.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...