Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ovakvi Hanga i Gidra su ono sto sam ocekivao od njih letos, odlicne partije! Bio sam teoskeptican letos, nisam ocekivao partije na ovom nivou, ovim putem se iskreno posipam pepelom. U prvom poluvremenu  je leteo po terenu, energetski je delovalo kao da ima 20. Plus su mu saigraci sjebali par dobrih asistencija. Hvala Alenu Smailagicu, imao sam utisak da je posebno on bio grozan u odbrani u prvom poluvremenu. Naime, Gilespi koji mi je zaista delovao kao grozan igrac karijeru, danas imao ulogu X faktora. Ajde da mu one livade pripisemo Teu, ali krvava kolena bez ikakve greske i srljanja, plus popravljanje tudjih promasaja dva puta. Odigrao je Bolombojevsku utakmicu 😄 samo da Zoel ,Top i Luka ne odsustvuju previse pa da konacno pocnemo redovno da uzivamo u nasim utakmicama. Fali ta cetvorka da bas budemo opasna nagazna mina

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Prvo bravo za utakmicu. Svi su odigrali odlicno, dobra preuzimanja,čak i kada je Jago bio sa njihovim centrima nije bilo materijalizovano.

 

Teo nema potez koji nije iskusan, pravovremeno faul, ulazak u telo da iznudi faul, asistencije... Neverovatno.

 

Gilespi takodje odlično odigrao skokovi,  preuzimanje - svaka cast.

 

Negativno

 

Baklja u drugom poluvremenu i rakete na kraju utakmice (lik jos sišao dole, stavio majcu preko glave da se ne vidi), ovo je trenutak kada uprava treba da zaštiti interese Zvezde! Zabrane ulaska za takve pojedince, sa jasnim povezivanjem ponašanje/ posledica - kao sto ćemo i mi imati od Evrolige.

 

Takođe, našu publiku treba da diže Nesa Ilić, još treba vremena da postanemo prava košarkaška publika...

 

Ali za kraj dokaze čiste emocije - Teo sa ćerkom, mozak ne zna grimasom to da polaze, ali ovo je dokaz koliko im je stalo.

 

Bravo i kao sto neki kažu, treba da uživamo u ovoj magiji dok traje

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Koliko je Sferopulos unistio Zeksa, au to je bilo za skolske uzbenike. Covek nije imao nikakav uticaj na igru.

 

sferopulos je dobar trener, to se vidi i u porazima i u pobedama

ali puno pomaže kada šutiramo 44% za tri a ne 16 ili 25

 

gilespi isto donosi aktivnost na oba skoka i off i def - prvi put mi nije frka kad omašimo polaganja

plus je za teokratiju k'o upisan

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Postavili smo neke standarde u hali veceras u navijanju i oborili rekorde.

Ceo svet bruji o atmosferi :Hail::Hail::Hail:

Video sam i neke japanske turiste!

Sjajna pobeda.

Partizan fizički impresivna ekipa.

Ali um (TEO) caruje!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

gilespi isto donosi aktivnost na oba skoka i off i def - prvi put mi nije frka kad omašimo polaganja

 

Ima ona situacija kada Yago u punoj brzini promasi polaganje a tu je Gelispi da popravi(a Plavsic u fazonu Yago zamalo da proda a ne gledajuci siru sliku da je Yago bas tako brzo isao jer i ako promasi tu je bio Fredi da popravi).

Link to comment
Share on other sites

gilespi je odigrao sjajno i sve čestitke ali ipak ne mogu da verujem da neko ko igra ozbiljno košarku onako izvodi bacanja, provaliće ga i faulirati stalno a sa bacanja neće imati ni 50%.  To mora da ispravi što pre

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam večiti optimisti i već sam navikao na šamare od prevelikih očekivanja, ali me živo zanima kako boli ove "realne" što znaju da gubimo 20 razlike kad ih realnost zakuca u facu?!? 

 

Odlična i taktički maestralno vodjena utakmica. Small ball petorka ih je razmontirala. Činjenica da je njima falio Leday, ali i nama je falio naš najbolji igrač ove sezone, a baš sam se radovao da vidim kakav bi bio duel njih dvojice.

 

A šta kaže rumeni na konferenciji...nije ta igra 1 na 1 u prvom poluvremenu bila produkt niti taktiče zamisli njegove niti se tu pitala zvezdina odbrana, već njegovi igrači nisu imali ideju u napadu....pa majstore, tvoj posao je da im daš ideju. Neverovatno kako ga sujeta spuca kad izgubi od Zvezde, još se i dobro kontrolisao na konferenciji kako zna da pukne. 😁

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...