Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, mister-no said:

Da bi se dao koš mora da se šutne. Ili da krene na ulaz. Ako on sam neće da bude agresivan prema košu, mora trener da mu kaže..
Ovo što rade trenutno, nije dobro ni za koga.

Možda je trener baš to tražio od njega, iz nekog razloga.

On sigurno neće "odjednom" proigrati, forma se podiže postepeno ... to će malo da potraje, ili neće.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, berti said:

Šabaza bi DV opravio očas posla. Jurcao bi kao navijen.

 

7 minutes ago, John Terry said:

 

Ili bi ga udavio...

 

2 minutes ago, berti said:

Ovaj bi od straha proigrao odmah

Ne bi ni stigao da misli na porodicu. :classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva filmska prica oko Nejpira. Zivo me zanima sta ce sledece da bude problem kad dodju zena i dete. 

Neverovatno. Ljudima poginu/preminu najmiliji pa posle par dana idu da rade svoj posao, profesionalni sportista uzme 2m ima bol u kurcu da igra i sad je sve to uzrok sto ne vidja dete. Pa druze mogao si na pocetku sezone da peglas G ligu za 20x manje od tih 2m i da zivis u Americi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor_ said:

Kakva filmska prica oko Nejpira. Zivo me zanima sta ce sledece da bude problem kad dodju zena i dete. 

Neverovatno. Ljudima poginu/preminu najmiliji pa posle par dana idu da rade svoj posao, profesionalni sportista uzme 2m ima bol u kurcu da igra i sad je sve to uzrok sto ne vidja dete. Pa druze mogao si na pocetku sezone da peglas G ligu za 20x manje od tih 2m i da zivis u Americi. 

Ma nije problem samo žena i dete. Meni ovde mnogo smrdi na više frontova. Nešto ne štima. Šta? To samo oni znaju. Da ga boli tuki od početka bi bio u kanalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...