Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

38 minutes ago, srlepajce said:

Ovo je pre treninga

U tome još gore. 😅

20 minutes ago, Clash said:

Niko coveku ne dodaje loptu, mora sam da ide po nju. Ona dvojica se valjaju po po podu.

Dje tu timska hemija?

Neka ga. Neka sam ide po nju. Neka zaradi tih 2m evra. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

U tome još gore. 😅

Neka ga. Neka sam ide po nju. Neka zaradi tih 2m evra. 😄

Malo me smara to konstantno potenciranje na 2 mil evra za Sabaza kad znamo da drustvo oko Covica  zaradjuje masne pare  godinama unazad sedeci i nikom nista

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, srlepajce said:

Malo me smara to konstantno potenciranje na 2 mil evra za Sabaza kad znamo da drustvo oko Covica  zaradjuje masne pare  godinama unazad sedeci i nikom nista

 

 

 

malo smara i to što se apostrofiraju tih 2x miliona kao da zvezda ima salary cap ili ne-daj-bože svoje pare troši, pa će nas napier oštetiti za 2xmiliona koje smo dobili na poklon od svih građana srbije: onih koje zabole pimpek za košarku i radije bi dali đokoviću za novi reket ako ne mogu već sebi, one koji navijaju za partizan, čelzi ili tejlor svift.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, srlepajce said:

I to

a i sto nam nije dovoljno sto coveka ne ide iz kojih god razloga  bili bismo  cini mi se najsrecniji da je Sabaz i veliki neradnik 

Ja bih bio najsrecniji da vam moram ovde objasnjavati da to sto je Nejpir MVP Evrolige za okt i nov ne znači da je bolji od Mwila.

 

Link to comment
Share on other sites

Mnogi igrači su dolazili i odlazili, bez mnogih velikih imena smo mogli i možemo ali jedno sigurno znam da prošle i ove godine kada Lazić ne igra mi se mučimo i gubimo a kad igra on, igra i Zvezda. Zato, piši tamo u Španiji pobedu/e. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...