Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, srlepajce said:

Samo sto ce kod nas biti sigurno doselekcije pa ce narasti 17-18

Ali sta je to za nas

 

Ako bude potrebno bice doselekcije, ali bice doselekcije i u drugim klubovima.

 

Izjava Ivanovica: 

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=09&dd=26&nav_id=2405122

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

Prilično toga što se dešava u ovom svetu mi je jasno...znam kako to lete avioni a teži su od vazduha, znam kako mali ljudi udju u televizor...umem slikovito da objasnim ceo proces funkcionisanja motora sa unutrašnjim sagorevanjem...
Ali eto glup sam da nadjem i jedan manje besmislen razlog zašto je podgrejani Kuz i dalje u EL rosteru od onog da nam treba prvi napad da Nedara ne bi zaboravio kombinaciju u medjuvremenu.
Kuz igra isključivo prvih 5 minuta tekme ne zbog podbacivanja za prvi posed već što se umori i sedeći na klupi, plus se brzo ladi nakon zagrevanja.
Nadam se da je ovo ta sezona kada najzad završavamo sa takvim luksuziranjem koje je i zdravorazumski i strukovno neobjašnjivo, evo već tri sezone.
Ako je i ovaj roster, sa malom armijom visokih, kratak u bilo kom takmičenju za njegovih pet minuta, onda smo jebali kravu.
Svaku tekmu kada je Kuz u startnoj petorci za toliko blamiramo i izbacujemo iz rotacije i igračke forme još jednog ozbiljno plaćenog profesionalca koji će iza koša gledati kako ovaj ostaje bez daha nakon 4-5 napada a prošle sezone kada Duško "nije računao na njega" odigrao je 21-u EL tekmu.
Kako li tek izgleda da ga na treningu gledaš svakog dana...?

















  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem potrebu da se vise pise na temu da li je mnogo ili nije mnogo imati u rosteru 15 ili 16 igraca!Ilic i Kuzmic se igraci bez bilo kakvog uticaja.Kako potreba za dvojkom, igracem u oba smera postoji ne vidim razlog da se ne dovede.Bolje sada nego u doselekciji kada budemo imali po neki poraz koji nam nije bio potreban, a ne bi se desio da je igrac na vreme doveden.Sa tom dvojkom imamo 15 krstenih igraca u rosteru.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Da li je realno da ovako marketinski gotovo nikako proprate vracanje Belog posle 13 god?

Ok nije u prajmu ali neverovatno

Preterase sa Jagom

 

mozda je tako bolje; da slavimo bjelicinu trojku u clutchu pa onda da se setimo svega sto je bilo.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

mozda je tako bolje; da slavimo bjelicinu trojku u clutchu pa onda da se setimo svega sto je bilo.

ma kapiram da i Beli ko i Teo nisu likovi koji ce se medijski eksponirati ali bas glupo

 

kapiram i da znaju da ljude vise pali ( klince) slika Jaga sa sajkacom ali nikakava izjava a tu likovi vec dve nedelje , Teo i skoro mesec dana

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, srlepajce said:

Da li je realno da ovako marketinski gotovo nikako proprate vracanje Belog posle 13 god?

Ok nije u prajmu ali neverovatno

Preterase sa Jagom

Teo i Beli su samo neki uvodni deo koji se snimao za el odradili i zapalili, nije do marketinga

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drperce said:

Teo i Beli su samo neki uvodni deo koji se snimao za el odradili i zapalili, nije do marketinga

Ne mislim samo na danas vec uopste

 

Za Belog okacili sliku u dresu i to je to

 

Za Dedu danima isli klipovi kako se vraca

Lik bio manje od godinu dana preko grane 😆

Edited by srlepajce
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, drperce said:

 

IMG-20230926-142412-592.webp

 

 

 

Eto nama beka sutera.

 

Pretpostavljam da ne bi trazio platu i da bi igrao iz ljubavi prema Zvezdi, Dusko mogao sut da vidi na delu, tako da ne znam sta se ceka... 

 

Jedino sto forumasi zahtevaju two way beka, ne znam kakav si sa odbranom na perimetru?

 

Spoiler

A i kad se dalo 300k Raduljici moze i dr Lekiju.

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...