Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ako hoćemo neki uspeh u Evropi, bukvalno ni u jednoj kombinaciji ne smeju biti Davidovac  ,Mitrovic,Lazarević,Lazić...za tobija i gilespija se podrazumeva.  Bukvalno ni kao 13,14 u rotacija.  Pre bih igrao sa 8 igrača nego ovo pomoćno osoblje držao na klupi, a pojedini su igrali po 20 i kusur minuta ove sezone.

Potrebna je sveža krv, što se tiče famozne domaće osnove. Topic Djurušic,Plavišic...samo da ne gledam više gore pomenute bezveznjake koji tu opstaju zbog dobrih odnosa sa covicem.

Mada je ovo teško izvodljivo, znajući da antitalenat lazarević ima važeći ugovor baš kao i davidovac. Mitrovica će već nekako ugurati, A lazic je očigledno suvlasnik kluba i mora da igra , tako da ova nada pada u vodu. 

Ocekujem Kuzmica , povratak Dobrica (oseća klub), I opet jovo nanovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

Imamo startnog centra i to je Bolomboj i sada treba da nađemo bek ap opcije i mišljenja sam da Plavšić i Luka mogu da pokriju tih 15 tak minuta lagano.

Poenta je da se pogodi se pogodi sa startnom četvorkom i ako Tompkins pokaže u Aba plej ofu da još ima baruta u njegovim rukama rešili smo i startnu četvorku. On je prototip stretch četvorke.

Treba pogoditi startnog pleja i beka šutera koji daje poene kad je bitno,a ne da puni statistiku na nebitnim mečevima. 

Teo i Hanga su veoma dobri igrači, ali u godinama i skloni povredama tako da jedan atleta poput Djurusica može da bude lep apgrejd uz ovu dvojicu na 2,3.

Nedović,Lazić i Teo zaokružuju spoljnu liniju. 

Čim do sada nismo produžili Gidru vrv se računa na Kalinu,ali će problem biti Delije koje su izričito protiv Kaline.

Lično bih voleo da na 3 dodje Oyeleje.

 

Startni plej, Teo,Yago

Startni bek, Nedović, Djurisic

Oyeleje,Hanga, Lazić, 

Tompkins,DeDa,Ilić 

Bolomboy,Plavsic,Luka

 

Da uzmemo dva prospekta iz Mege i da strovalimo lovu na keca i dvojku.

 

Sve to uz uslov da osvojimo Aba ligu i ne razmišljamo o wc za EL.

Odakle info da su Delije (ponovo) izričito protiv Kaline, tj. šta se desilo od juna 22. do sada, pa se stav promenio?

Centarska linija Bolomboj, Plavšić, Luka je, po mom mišljenju, pristojna za EC i ubedljivo najlošija u EL.

Tompkins u 35-oj, sa godinu bez košarke zbog povrede, ne može da bude startna četvorka nigde, a posebno u EL. To sve čak i ako se povampiri i pokaže da još ima baruta u njegovim rukama, u suprotnom - lagana penzija. Poštujem tvoje mišljenje, a ovo je vrv post sa kojim se ponajmanje slažem u poslednje vreme, tj. sve suprotno od onoga što bih ja hteo. Osim top igrača na 1 i 2:)

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MarioKempes said:

Odakle info da su Delije (ponovo) izričito protiv Kaline, tj. šta se desilo od juna 22. do sada, pa se stav promenio?

 

 

Nije uplatio pare, napravio se lud, pa je onda doktor robotike preuzeo dug na sebe. Ne bi me iznenadilo da je u startu rekao da mu ne pada na pamet da uplaćuje novac, nego da je Čović pustio tu priču da bi smirio ove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, robespierre said:

 

Nije uplatio pare, napravio se lud, pa je onda doktor robotike preuzeo dug na sebe. Ne bi me iznenadilo da je u startu rekao da mu ne pada na pamet da uplaćuje novac, nego da je Čović pustio tu priču da bi smirio ove.

Onda je doktor robotike još veći psiho nego što sam mislio, kad ga najavljuje kao pojačanje za sledeću sezonu:)

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce se Covic povuci

Pa ko dovodi Plavsica, Djurisica

Sfero? On ako ispusi aba ligu leti 100% u junu ako dobije leti u novembru 😄

 

bice to opet kozmeticke promene

 

sio mi ga Djura kratko receno

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Poenta je da se pogodi se pogodi sa startnom četvorkom i ako Tompkins pokaže u Aba plej ofu da još ima baruta u njegovim rukama rešili smo i startnu četvorku. On je prototip stretch četvorke.

 

Kako tačno čovek koji se rehabilituje 3 meseca može da bude startna četvorka EL ekipe, sem ako cilj nije 15. mesto?

 

1 hour ago, propolis said:

Imamo startnog centra i to je Bolomboj i sada treba da nađemo bek ap opcije i mišljenja sam da Plavšić i Luka mogu da pokriju tih 15 tak minuta lagano.

 

Lično ne vidim razlog da ijedan prospekt dođe u KKCZ, nakon ove sage sa Topom... Ma generalno u večite, što dalje od njih. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Generalno jurolig potop sezona, a da ne beše velikog Tea, još ranije bismo izgubili sve ambicije.

 

A opet sa druge strane, kako se razvilo na kraju, mnogo manje pobeda je bilo potrebno od "predviđenih" u tadašnje vreme.

Virtus sa 7 poraza u nizu, ako se ne varam, je uspeo da se dokopa plej ina.

 

Svakako, igrači su prvi izgubili veru da mogu da uđu u 10, a za njima navijači, koji su bili na visini zadatka ove sezone.

 

Ozbiljan je reset potreban u samom klubu za nešto više i to je rečeno više od milion puta, mislim da je i svima jasno.

 

A sada ABA lig. Najviše bih volela da je osvojimo zbog Tea. Biće teško, videćemo, ali daleko po da smo bez šansi. Samo da ostanemo zdravi 🍀

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Боломбоју је нови уговор подебљан тако да сигурно нећемо тражити стартногн центра а њему дати бек ап улогу после овакве његове сезоне. 

Плавшић ми је прави пример као када неки Рајт потпише за некога па се сви јаве како смо могли да га потпишемо, ето сад ћемо ваљда таквог једног узети па опет не одговара. 

Ја много волим Луку али он је највећа мистерија у тој линији било да га рачунају као 5 или као 4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Imamo startnog centra i to je Bolomboj i sada treba da nađemo bek ap opcije i mišljenja sam da Plavšić i Luka mogu da pokriju tih 15 tak minuta lagano.

Poenta je da se pogodi se pogodi sa startnom četvorkom i ako Tompkins pokaže u Aba plej ofu da još ima baruta u njegovim rukama rešili smo i startnu četvorku. On je prototip stretch četvorke.

Treba pogoditi startnog pleja i beka šutera koji daje poene kad je bitno,a ne da puni statistiku na nebitnim mečevima. 

Teo i Hanga su veoma dobri igrači, ali u godinama i skloni povredama tako da jedan atleta poput Djurusica može da bude lep apgrejd uz ovu dvojicu na 2,3.

Nedović,Lazić i Teo zaokružuju spoljnu liniju. 

Čim do sada nismo produžili Gidru vrv se računa na Kalinu,ali će problem biti Delije koje su izričito protiv Kaline.

Lično bih voleo da na 3 dodje Oyeleje.

 

Startni plej, Teo,Yago

Startni bek, Nedović, Djurisic

Oyeleje,Hanga, Lazić, 

Tompkins,DeDa,Ilić 

Bolomboy,Plavsic,Luka

 

Da uzmemo dva prospekta iz Mege i da strovalimo lovu na keca i dvojku.

 

Sve to uz uslov da osvojimo Aba ligu i ne razmišljamo o wc za EL.

Kornetova teorija talasa pocela da zahvata prvi talas.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Startni plej, Teo,Yago

Startni bek, Nedović, Djurisic

Oyeleje,Hanga, Lazić, 

Tompkins,DeDa,Ilić 

Bolomboy,Plavsic,Luka

Samo uz nadu da će Alba igrati sledeće sezone i da će Asvel zaista da smanji budžet ovaj tim bi imao šanse da odbrani 16. mesto.

35. godišnji Tompkins na četvorci sa Davidovcem koji je statistički po minutaži koju ima ofanzivno gori od Gilespija, a na petici dva loša defanzivca, to bi bilo gore i od ove sezone.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Samo uz nadu da će Alba igrati sledeće sezone i da će Asvel zaista da smanji budžet ovaj tim bi imao šanse da odbrani 16. mesto.

35. godišnji Tompkins na četvorci sa Davidovcem koji je statistički po minutaži koju ima ofanzivno gori od Gilespija, a na petici dva loša defanzivca, to bi bilo gore i od ove sezone.

 

 

Nama treba 5 6 premium stranaca ako zelimo bar to 10to mesto i plej in.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Markoss said:

 

@Guru Kako ti cenis Djurisica i Plavsica? I takodje, Sterling Brauna? Ako je offtopic, moze na nekoj prikladnijoj temi, mada ne bih rekao da jeste. 😄

 

 

Kada ovako napišeš onda moram da odgovorim... 🙂 

 

Đurišić je interesantan - mlad, odlične fizikalije, nije operisan od ball handlinga, ima kamenjarske tendencije i povremeno diskutabilan decision making, al' ni u jednom ni u drugom nije izgubljen slučaj (posebno u šutu deluje da je napredovao), u odbrani je agresivan i ima predispozicije, al' mora još da popravi fokus od lopte i da bude konstantniji. Uz to mi se čini da je takmičar i da ima pozitivnu drskost, tako da sveukupno mi se sviđa kao prospekt. Opet, imajući u vidu koliko je tanak ovaj draft i da je imao dobru sezonu u Megi, ne bih uopšte bio iznenađen da bude draftovan i možda čak i odmah ode u NBA, jer Miško tako najviše voli. Takođe, ove projekcije u kojima ga mi dovodimo da nam bude treća dvojka/trojka su mi besmislene - ili bekap uloga i 15-20 minuta odmah, ili nemoj ni da ga dovodiš, a prilično sam siguran da i Miško tako razmišlja. Nije on Lazarević, a ni neki junior, dečko ima 20 godina, dobru sezonu iza sebe, važi za prospekta i fizički a rekao bih i mentalno je spreman.

 

Plavšić mi se uopšte ne sviđa, deluje mi kao tipičan indeks korisnosti centar koji na ABA nivou finišira i skače, a u odbrani ne zna gde udara - niti ima tajming kao rim protector, niti ima fundamente i dobro pozicioniranje u piku, uz to ga prelako pomeraju na postu zbog visokog težišta i tankih nožica. Ne izgleda mi baš ni kao najoštrija olovka u pernici, na momente je divalj i neartikulusan, a nije ni toliko mlad - 26-27 godina... Generalno žali Bože visine i solidnog atleticizma, ja bih to ipak preskočio.

 

Što se tiče Sterlinga Brauna, smatram da je bolji igrač nego što je to pokazao u raspaloj Albi, gde je previše igrao sa loptom i često morao da glumi go-to guy-a. On ima dosta dobar two-way kapacitet zahvaljujući sajzu, snazi, dugim rukama i mogućnosti da čuva više pozicija, a u napadu je dobar šuter (posebno iz mesta), ima nešto ball handlinga, solidan je situacioni dodavač i generalno pametan igrač. Mislim da u dobrom sistemu i sa adekvatnom ulogom može da bude vrlo zahvalan swingman koji igra u oba smera i radi od svega po malo. Al' isto tako mislim i da mora malo fizički da se zategne, jer mi deluje da cele sezone igra sa viškom kilograma (mada je on uvek bio chubby). Svakako bih voleo da ga vidim u nekoj ozbiljnijoj ekipi, posebno nakon sezone adaptacije na Evropu i EL.

  • Like 14
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Imamo startnog centra i to je Bolomboj i sada treba da nađemo bek ap opcije i mišljenja sam da Plavšić i Luka mogu da pokriju tih 15 tak minuta lagano.

Poenta je da se pogodi se pogodi sa startnom četvorkom i ako Tompkins pokaže u Aba plej ofu da još ima baruta u njegovim rukama rešili smo i startnu četvorku. On je prototip stretch četvorke.

Treba pogoditi startnog pleja i beka šutera koji daje poene kad je bitno,a ne da puni statistiku na nebitnim mečevima. 

Teo i Hanga su veoma dobri igrači, ali u godinama i skloni povredama tako da jedan atleta poput Djurusica može da bude lep apgrejd uz ovu dvojicu na 2,3.

Nedović,Lazić i Teo zaokružuju spoljnu liniju. 

Čim do sada nismo produžili Gidru vrv se računa na Kalinu,ali će problem biti Delije koje su izričito protiv Kaline.

Lično bih voleo da na 3 dodje Oyeleje.

 

Startni plej, Teo,Yago

Startni bek, Nedović, Djurisic

Oyeleje,Hanga, Lazić, 

Tompkins,DeDa,Ilić 

Bolomboy,Plavsic,Luka

 

Da uzmemo dva prospekta iz Mege i da strovalimo lovu na keca i dvojku.

 

Sve to uz uslov da osvojimo Aba ligu i ne razmišljamo o wc za EL.

 

Propas' u najavi. Od šestorice pod košem njih petorica su osrednji nivo EC. Nama na svim pozicijama trebaju startni igrači a i sa ogromnom većinom se treba razići. Problem je ugovor i to što nigde neće biti plaćeni kao u Zvezdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plavšić da bude bekap Bolomboyu može samo ako igramo Evrokup. Centarska linija Bolomboy, Plavšić, Mitrovic bi bila najgora u Evroligi ubedljivo. Ukoliko bi se Bolomboy povredio ili upao u faul probleme, to bi izgledalo polu tužno polu smešno.

 

Đuričić takođe sada nije bog zna kakav napredak ali kao bekap Kalini ili Semiju je sasvim ok. Ima puno prostora za napredak.

 

Ako već zapinjemo za našeg centra why not Petrušev, on teško da će imati značajne minute kod Barcokasa.

 

U svakom slučaju, ako ova bekovska linija ostane, neće biti važno ostalo, bićemo opet 16.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Guru said:

Što se tiče Sterlinga Brauna, smatram da je bolji igrač nego što je to pokazao u raspaloj Albi, gde je previše igrao sa loptom i često morao da glumi go-to guy-a. On ima dosta dobar two-way kapacitet zahvaljujući sajzu, snazi, dugim rukama i mogućnosti da čuva više pozicija, a u napadu je dobar šuter (posebno iz mesta), ima nešto ball handlinga, solidan je situacioni dodavač i generalno pametan igrač. Mislim da u dobrom sistemu i sa adekvatnom ulogom može da bude vrlo zahvalan swingman koji igra u oba smera i radi od svega po malo. Al' isto tako mislim i da mora malo fizički da se zategne, jer mi deluje da cele sezone igra sa viškom kilograma (mada je on uvek bio chubby). Svakako bih voleo da ga vidim u nekoj ozbiljnijoj ekipi, posebno nakon sezone adaptacije na Evropu i EL.

Citam ovo za Sterling Browna kao da je draft klasa za neki NBA tim i dodje mi da ga dovedemo a onda se sjetim da mislis na Sterling Browna od 29 ljeta iz Albe.

 

Sterling Brown i pametan igrac ne idu u istu recenicu.

Zali Boze fizikalija kad je u glavi promaja.

 

Cesto se gubi u napadu sto se tice kretanja, dobar ballhandling ali uopste nije napredovao na tom polju u odnosu na dolazak u NBA. Imao je ozb potencijal kad je dolazio sa koledza, dobar strijelac i neko ko je trebao biti solidan 3&d igrac u NBA ligi s obzirom na frame ( sada je 197cm i neki 100-102kg ) i duzi raspon ruku ali nikada nije ni priblizno ispunio taj potencijal.

 

Sto se tice suta, samo je solidan suter ali se mora reci da uzima izuzetno teske suteve. Na nivou EL dobar je coskaros, tu daje iz oba kornera preko 45% za 3 ali zato sa obje strane na 45° je ispodprosjecan gdje je na oko 32% suta. Sto se tice zavrsavanja na obrucu, tu je na 50% sto je dosta lose imajuci u vidu igru Albe ali i njegov frame. Flouteri sa strana su na nekih 30%.

 

U EL ima ovakve statse:

11.2ppg/3.3rpb/2.4apg/0.8spg/0.2bpg/1.9tov na sut 45.6% za 2, 36% za 3, 93 FT%, 50% EFG i TS 53,4%.

 

Meni on uopste nije timski igrac i ne bihga volio imati u ekipi. 

 

Recimo u odnosu na Nedu je mnogo bolji defanzivac ali losiji u napadu, posebno u kreiranju za sebe i druge. Dosla bi muka forumasima kad bu vidjeli u dresu Zvezde kakve suteve uzima i sta je u stanju da promasi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje, mozda je glupo, al ja i dalje ne vjerujem u to.

Da li smo mi kk, fk, ok i ostali k Delije ili Crvena Zvezda?

Da li je to stvarno istina da oni aminuju ko moze, a ko ne moze da dodje?

Ili su oni samo instrument preko kojeg drzava i sluzba upravlja klubom?

Jasno bi mi bilo da su oni dionicari kluba, imaju akcije pa odredjenim paketom imaju uticaj na odluke u klubu. Ali ovo mafijasko-reketasko uticanje na transfer politiku mi je jadno.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Teoljub Uzima teške šuteve u Albi koja ima užasan napad, koja do 22. kola bukvalno nije imala proper pleja i gde je usled toga imao ulogu prve napadačke opcije u spoljnoj liniji, za koju nema adekvatan skillset. Naravno da je Nedović bolji napadač i shot maker, Brown je mnogo bolji kada deluje iz drugog plana i tada i te kako donosi dobre odluke i uzima šta mu odbrana da. Pamtim ga još sa koledža gde su mu saigrači bili Ojeleye i Shake Milton i ni tu nije bio go-to guy i neko ko forsira, nego više swiss army knife tip igrača koji igra odličnu odbranu na više pozicija, skače, pogađa otvorene šuteve, baci asistenciju kada se skupi odbrana i sl. To što u NBA nije ostvario potencijal (a bio je 46. pik na draftu, što znači da i nije bio ne znam kakav potencijal) ne znači puno u kontekstu evropske košarke, da nam je recimo Radonjić trener prilično sam siguran da bi ga rado doveo u Zvezdu i fino uklopio u njegov sistem. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Recimo u odnosu na Nedu je mnogo bolji defanzivac ali losiji u napadu, posebno u kreiranju za sebe i druge. Dosla bi muka forumasima kad bu vidjeli u dresu Zvezde kakve suteve uzima i sta je u stanju da promasi.

 

Sa ovim se slazem u rec.

 

Predlagao sam ga tamo negde u Decembru kada smo trazili beka, jer je bio osvezenje u El i dobro zapoceo sezonu  pa reko ima potencijal da bude bolji kako bude odmicalo vreme ali to nije bio slucaj vec je dosta stagnirao a neretko bio i gori na pocetku, dosta sam ga pratio.

 

Suvise je nekako spor sa loptom, Smart je bolji od njega u tom segmentu i brzi sa loptom i bolji na ulazu. Nama treba tu bolji kreator za sebe pre svega. 

 

Ponavljam, nama na 2 treba bolji igrac od Nedovica ako mislimo da dobacimo do plej ina, Smart i Sterling to nisu i ako mi se ovaj drugi vise svidja od ovog naseg ako bi bas morao da biram. Nama na 2 treba two way bek koji ce da resava utakmice sa startnim two way plejmejkerom pa da se ne oslanjamo samo na jednog takvog vec da imamo dvojicu kao i sve ostale ekipe iz plej ofa da ne mora odbrana da se usmerava na samo jednog mada bolje i jednog da imamo barem nego nijednog kao sada.

 

Real ima Musu i veterane a i Hezonju, Barsa ima Laprovitolu i Abrinesa, Pao ima Nana i Slukasa, Monako ima Dzejmsa i Lojda, Oli ima Kenana i Gossa, Fener ima Vilbekina i Gudurica, Makabi ima Larkina i Bubou a moze tu i Elajdza i Klajburn da se dodaju, Makabi ima Boldvina i Zoa, Virtus Heketa i Belinelija, Partizan Nanelija i Pantera itd.

 

Dakle sve su ovo igraci sposobni da daju vazne poene u poslednjih minut, dva i to rade veoma cesto, na to mislim pre svega. Dok mi nemamo nijednog jedinog takvog. Teo nije taj iako je dao par trojki pred kraj al je dosta vise promasio, Nedovic nije taj, Hanga nije taj, Jago je resio 2 derbija al nije ni on taj.

 

I na 1 i na 2 nam trebaju iskusni evroligaski igraci, pozeljno sto vise two way, koji su sposbni i dokazano daju koseve u poslednjim minutima meca. Ima nekolicina takvih slobodnih, a videcemo sta cemo da dovedemo.

Link to comment
Share on other sites

Ako stvarno ima istine u tome da Valensija traži da se plati 300 hiljada obeštećenja za Odželeja ne treba žaliti za takvog igrača. Trenutno je jedan od najboljih krilnih igrača u Evropi. Može da pokrije dvije pozicije i da donese ozbiljan kvalitet u oba pravca. Sa njim i Kalinom bi to bio armirani beton na krilu, ali bojim se da ne ostane samo pusti san. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@Guru Mozda djeluje kao Radonjin tip igraca zbog defanzive ali ga ni on cak ne bi doveo i to samo zbog jedne stvari a to je glava.

 

Mislim bi mogao da se uklopi u neki jaci tim gdje se znaju uloge i red, da bude tamo neka 5,6,7, 8 opcija ala Fabian Causer tip u Realu ali u donjem domu EL sa njim nema srece.

 

Ako idemo po plejof EL sledece sezone onda moramo dovesti mnogo bolje igrace od ovih sadasnjih a Sterling Brown nije taj.

Gudura, Kalina, Odzelej bi bio sasvim lijep pocetak uz malog Djurisca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

 

Mislim bi mogao da se uklopi u neki jaci tim gdje se znaju uloge i red, da bude tamo neka 5,6,7, 8 opcija ala Fabian Causer tip u Realu ali u donjem domu EL sa njim nema srece.

 

 

Slažem se. U nekom Makabiju bi bio i više nego pristojan igrač. Dakle, nije problem u Sterlingu Braunu, nego u famoznoj osnovi, kojoj bi eventualno pomogao prajm Lenard, a ne Sterling Braun.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prošle sezone nismo bili toliko loši na skoku,ali je bilo baš tanko spolja sa lošim procentima za tri i sa nemanjem četvorke koja bi mogla da raširi parket imali smo dosta problema u napadu.

Isto tako u odbrani spoljna linija sa Teom,Yagom i Nedovicem je zicer za sve ekipe tako da bi ta dva igrača,koja bi došla, morala pored napadačkih kvaliteta morali biti i veoma dobri defanzivci. 

 

Tompkins ima godina,ali ima i veoma dobar šut za tri koji bi dosta značio ukoliko bude spreman što ćemo videti u nastavku Aba lige. Ukoliko ne pokaže da može igrati na nivou prethodnih sezona onda potražiti igrača sličnih karakteristika @DameTime

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, robespierre said:

 

Slažem se. U nekom Makabiju bi bio i više nego pristojan igrač. Dakle, nije problem u Sterlingu Braunu, nego u famoznoj osnovi, kojoj bi eventualno pomogao prajm Lenard, a ne Sterling Braun.

Domaca osnova ne bi bila problem da se pogodi tih 6-7 glavnih igraca. 

Crvena Zvezda nikada nece imati 12-15 extra kvalitetnih igraca, to nema ni Real.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...