Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, Clash said:

Posto ce u finalu sudije  isprazniti tribine svakako cemo gledati utakmicu u kaficima oko Pionira.

Tako da Bela loža ide u Žak, Plava loža u Poštarac, a sirotilja sa nivoa 400 gleda na telefonima na parkingu.

 

Vesto si prikrio Rodicevu triestrojku jer tamo ides ti pa da nagrne manje ciganije... Pa ih zato selis na parking kada gdin Boltauzer/Pukl/Javor bude pokazao znak da se isprazni dvorana... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čuj "nema veze gde igramo", naravno da ljudima koji su platili sezonsku i odvojili desetine hiljada dinara kako bi pratili tim cele sezone ima veze. Zbog ovakvih stvari i živimo naučenu bespomoćnost već 30 godina, koju Vučić maestralno iskorišćava. Skuvane žabe... 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Nije isto kad nemaš mesta u pioniru pa moraš da dođeš sat i po ranije sa sezonskom i kad ta sezonska uopšte ne važi za utakmicu, svakako su oba loša i pokazuju kakav smo seljački klub. Šta je neko ispao budala što je platio 100e ili koliko je već koštala sezonska za nivo400 i sad kad je završnica sezona i borba za jedini preostali trofej njemu ta karta ne važi, tačno ako se ovo ispostavi kao istina neću sezonsku u životu više kupiti. Bilo bi lepo da se Čoviću atmosfera linča za grobare obije o glavu i da ni ne stignemo do serije sa komšijama.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno da se opravdava ovo seljenje iz Arene u Pionir... To je cisto zajebavanje sezonaca koji su kupili kartu.

 

Ajde da kazemo da ce pustati sezonce(a nece) to je koliko mesta 7k?A sta cemo sa ostalima?Kako ce da se gleda ko ce uci a ko nece?

 

Prvo ti daju pare pre sezone kad ti treba a onda se ophodis ovako prema njima?

 

I onda ces opet sledece iste te sezonce da molis da ti kupe karte jer...

 

A kad ti ne bude bio isti odziv kao ove sezone jer si ih zajebao(prvo obecavao F4 pa onda ovo) bice kukanja kako nema pravih Zvezdasa...

 

A opet ti ides u Pionir da bi napravio atmosferu linca sto je ono jadno. Ali sta ocekivati od matorog udbasa.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Neverovatno da se opravdava ovo seljenje iz Arene u Pionir... To je cisto zajebavanje sezonaca koji su kupili kartu.

 

Ajde da kazemo da ce pustati sezonce(a nece) to je koliko mesta 7k?A sta cemo sa ostalima?Kako ce da se gleda ko ce uci a ko nece?

 

Prvo ti daju pare pre sezone kad ti treba a onda se ophodis ovako prema njima?

 

I onda ces opet sledece iste te sezonce da molis da ti kupe karte jer...

 

A kad ti ne bude bio isti odziv kao ove sezone jer si ih zajebao(prvo obecavao F4 pa onda ovo) bice kukanja kako nema pravih Zvezdasa...

 

A opet ti ides u Pionir da bi napravio atmosferu linca sto je ono jadno. Ali sta ocekivati od matorog udbasa.

Bukvalno nema nijednog opravdanja. Posebno je jadno opravdanje "bitno je da Zvezda pobedi, nije bitno ko će ući". 

Takođe se slažem da nije isto kad imaš problem da uđeš ako ne dođeš ranije i kad klub polovini navijača kaže da ih je prevario i da im karta ne važi. 

Inače Arena je bila 90% puna na ABA derbiju pa bi sigurno bila puna i na finalu, tako da jedini razlog za Pionir može biti samo želja da se stvori haotična atmosfera.

Razlog dobre posete u Evroligi tokom cele sezone je veliki broj sezonskih. Ološ Čović se još hvali prihodom od sezonskih kao nekim svojim uspehom. 

Ako budemo igrali u Pioniru finale neće biti sledeće sezone ni trećina prodatih sezonskih u odnosu na ovu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

Posebno je jadno opravdanje "bitno je da Zvezda pobedi, nije bitno ko će ući". 

 

Odeš na Čovketovo mesto ispod koša i kažeš obezbeđenju "Brate, nema veze, danas ću sedim ja, sutra neko drugi, bitno da Zvezda pobedi." I dobiješ po nosu, naravno.

Bukvalno smo skuvane žebe. Platimo i onda ne odemo na utakmicu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

 

Sve se slazem. Ali mislim da je vecinskim delom sezoncima i sustinski nevazno gde se igra finale, da je jednom znacajnom procentu cak i pozeljan pionir, a da sve i kad ne bi mogli da udju sezonci sa nivoa 400 da bi zaboravili to koliko sutra ukoliko bi osvojili Abu i da bi kupili nove sezonske svi opet a verovatno i ako izgubimo.

 

Apsolutno je bitno i apsolutno ne bih vise nikad kupio sezonsku kartu za kk, druga stvar ako je nama potreban pionir i neregularni uslovi da bismo pobedili partizan, onda je to po meni vec priznanje poraza

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da bi Arena bila puna protiv Partizana u finalu. To je gotovo jedini veliki dogadjaj do kraja sezone racunajuci i FK i KK. Naravno, u Pioniru je uvek bolja atmosfera, i tu ne mislim na nesportske uslove, nego cisto na navijanje i buku. Bilo bi idealno kada bi postojalo nesto slicno Pioniru, ali sa nekih 12-13 hiljada mesta, to je onako bas po meri za nas. Ali nema. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Apsolutno je bitno i apsolutno ne bih vise nikad kupio sezonsku kartu za kk, druga stvar ako je nama potreban pionir i neregularni uslovi da bismo pobedili partizan, onda je to po meni vec priznanje poraza

Uz podsećanje da smo petu utakmicu pre u pretprošloj sezoni gubili sve dok nije ispražnjena dvorana. 

Link to comment
Share on other sites

Čovićev game of thrones. Ali treba ćutati i birati kad se ćuti a kad ne, nema veze što nas godinama prca u zdrav mozak, nema veze što je ove godine učinio sve najgore što je mogao učiniti, nema veze što i pored svega on se ne zaustavlja nego će sad i da određuje ko će doći a ko ne na utakmicu i menjaće terene kao mu se ćefne. Ali da, ajde da ćutimo jer je pehar bitan. Biće i onaj sledeći isto bitan, i sledeći i tako unazad godinama. Prošle godine smo ostali bez trofeja i nikome nije pala kruna sa glave jer kako neki kažu, ovo je samo sport. Pa ako je samo sport neka smo bez trofeja i ove godine ako će javnost još jače da nagazi po udbašu. Jer ovaj klub sa njim na čelu je sve osim sportskog kluba. Sportski klub smo samo na papiru a u realnosti smo samo rijaliti program jednog čoveka. Biće trofeja još ne zna im se broj ali odlazak Čovića mora da bude pod No. 1. Jer sva sranja koja smo progutali i koja i dalje gutamo kreću od njega i završavaju se sa njim. Da smo se zdravim razumom vodili odavno je on trebao da se pujda iz kluba za početak sa tribina. Jer košarka je sport a ne rijaliti program. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Neverovatno da se opravdava ovo seljenje iz Arene u Pionir...

 

Odgovoricu tebi sada a uzgred jos nekoliko forumasa koji su mi replicirali kvoutovali me il ne.

 

Nisam procitao nijedan komentar da iko opravdava u smislu da podrzava. Ja licno bi vise voleo da se igra u Areni. Samo se trudim da opisem kako vidim realno stanje ukoliko dodje do toga. Mislim da nisi razumeo sustinu i nakon detaljno napisanih stvari, verovatno nisi pazljivo citao. Mada navikao sam na ovde slobodna tumacenja ljudi a ne sustinsko izvlacenje napisanog na pragmatican nacin, tako da se u principu i ne ljutim iako uvek citam neke nipodavstavajuce komentare (ne od tebe sad licno nego od drugog forumasa iznad tvog upisa), valjda cete nauciti nekad vremenom da kod mene nema sujete i da sam uvek iskren i dobronameran prema svima.

 

Samo sam napisao svoje licno vidjenje i koje mislim da su realne date opcije u datoj situaciji. Nista vise i nista manje od toga. Kada nisam usao u pionir opcija a mi je bila da se sudarim sa realnoscu i uvidim koje su mi jedine opcije u datom trenutku i prosto iako sam se smorio kada se sudaris sa stvarnoscu uvek nekako dozivis mir a mislim da je mir bolje nego nemir. Opcija b po nekim ovde vasim nacelima rekao bih bi mi bila da dodjem kuci i kukam na forumu 24h o tome, da se inatim (a svestan sam da to nece uticati ni na sta), da se nerviram danima i da mi to utice i na privatan zivot i na zdravlje. Za mene bi to bila ludost. Isto to sve pisem i unapred za slucaj da se to desi u finalu. A spreman sam i na scenario sto napisa Clash u sali, da dodjem u halu i da nas izbace. Eto ti jos jedan sudar sa realnoscu u toj situaciji, opcija a da izadjes iz hale opcije b je da se inatis i da te uhapse, to su jedine dve stvari u datom trenutku u realnom vremenu, a to sto ce neko nesto da pise na forumu u tom trenutku hipoteticki to nema dodira sa stvarnoscu.

 

Kada nesto u zivotu mislimvda mogu da promenim onda cu se boriti za to, ako ne mogu onda cu se sudariti sa stvarnoscu. Prosto. Nikada me niko nije ubedio da je kukanje po forumu ili tviteru promenilo ista igde. Kada uvidim i ja da je to negde slucaj, mozda vam se i pridruzim.

 

U krajnjoj liniji mene teren i kosarka sustinski zaista najvise zanimaju i sve drugo mi je daleko manje vazno od toga. Onaj kome to isto nije sustinski najvaznije ne moze ni razumeti neke stvari koje pisem. Kao sto na primer Vucic ne moze da pojmi sta je demokratija u sustini i on to razume samo u nekim prividima pa tako i funkcionise. Nemamo mi izgradjenu kosarkasku kulturu kao publika kad pricam o vecini i kosarka nas sustinski manje zanima od ostalih stvari koje idu uz to. To u solidnoj meri oslikava i ova tema.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

@Brat od Korneta Mislim da uopšte ne shvataš poentu.

Ovo tvoje ponašanje, kako ga opisuješ, je klasičan sindrom skuvane žabe. 

 

Ili što neko kvotovao Marčela, mislim da je @DameTime to uradila, zavladalo je "jebiga".

 

It is I, Leclerc!

 

Quote

Jebiga, jebiga – zavladalo je „jebiga”.

Pitaš čoveka gde je kičma, on ti kaže: „Jebiga.

Pa šta ću sâm, jebiga, ja jedan, jadan, nebitan.

Ja se ništa ne pitam, a malo sam i sebičan.

Tol’ko sam zabrinut da delujem kô bezbrižan.

 

Bolje da se ne mešam, bolje sve ispod tepiha.

Ne stidim se zamisli da sve tone dok ja plivam.

Kad libim se da li bih, alibi mi je većina.

U principu, nemam princip. Uglavnom, čuva se glava.

I samo jedan stav, a to je – da nemam stava.”

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Brat od Korneta Mislim da uopšte ne shvataš poentu.

Ovo tvoje ponašanje, kako ga opisuješ, je klasičan sindrom skuvane žabe.

 

Moze biti da ne shvatam vasu poentu ali ne shvatate ni vi moju rekao bih. Koja je alternativa i sta ta alternativa sustinski menja?

 

Najzinimljivije od svega mi je sto se na ove stvari najvise zale ljudi koji i nisu sezonci.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Odgovoricu tebi sada a uzgred jos nekoliko forumasa koji su mi replicirali kvoutovali me il ne.

 

Nisam procitao nijedan komentar da iko opravdava u smislu da podrzava. Ja licno bi vise voleo da se igra u Areni. Samo se trudim da opisem kako vidim realno stanje ukoliko dodje do toga. Mislim da nisi razumeo sustinu i nakon detaljno napisanih stvari, verovatno nisi pazljivo citao. Mada navikao sam na ovde slobodna tumacenja ljudi a ne sustinsko izvlacenje napisanog na pragmatican nacin, tako da se u principu i ne ljutim iako uvek citam neke nipodavstavajuce komentare (ne od tebe sad licno nego od drugog forumasa iznad tvog upisa), valjda cete nauciti nekad vremenom da kod mene nema sujete i da sam uvek iskren i dobronameran prema svima.

 

Samo sam napisao svoje licno vidjenje i koje mislim da su realne date opcije u datoj situaciji. Nista vise i nista manje od toga. Kada nisam usao u pionir opcija a mi je bila da se sudarim sa realnoscu i uvidim koje su mi jedine opcije u datom trenutku i prosto iako sam se smorio kada se sudaris sa stvarnoscu uvek nekako dozivis mir a mislim da je mir bolje nego nemir. Opcija b po nekim ovde vasim nacelima rekao bih bi mi bila da dodjem kuci i kukam na forumu 24h o tome, da se inatim (a svestan sam da to nece uticati ni na sta), da se nerviram danima i da mi to utice i na privatan zivot i na zdravlje. Za mene bi to bila ludost. Isto to sve pisem i unapred za slucaj da se to desi u finalu. A spreman sam i na scenario sto napisa Clash u sali, da dodjem u halu i da nas izbace. Eto ti jos jedan sudar sa realnoscu u toj situaciji, opcija a da izadjes iz hale opcije b je da se inatis i da te uhapse, to su jedine dve stvari u datom trenutku u realnom vremenu, a to sto ce neko nesto da pise na forumu u tom trenutku hipoteticki to nema dodira sa stvarnoscu.

 

Kada nesto u zivotu mislimvda mogu da promenim onda cu se boriti za to, ako ne mogu onda cu se sudariti sa stvarnoscu. Prosto. Nikada me niko nije ubedio da je kukanje po forumu ili tviteru promenilo ista igde. Kada uvidim i ja da je to negde slucaj, mozda vam se i pridruzim.

 

U krajnjoj liniji mene teren i kosarka sustinski zaista najvise zanimaju i sve drugo mi je daleko manje vazno od toga. Onaj kome to isto nije sustinski najvaznije ne moze ni razumeti neke stvari koje pisem. Kao sto na primer Vucic ne moze da pojmi sta je demokratija u sustini i on to razume samo u nekim prividima pa tako i funkcionise. Nemamo mi izgradjenu kosarkasku kulturu kao publika kad pricam o vecini i kosarka nas sustinski manje zanima od ostalih stvari koje idu uz to. To u solidnoj meri oslikava i ova tema.

Nije normalno da klub premesti utakmicu u drugu halu i da krije razlog toga od sopstvenih navijaca koji kupuju sezonske, klupske proizvode, dolaze na utakmice, trose vreme, novac, energiju i pruzaju podrsku i ljubav u hali cele sezone. Kao sto nije normalno ni da nas zavlace za povrede igraca, dovodjenje igraca, itd...

 

Pobede i porazi su sastavni deo sporta. Trofeje osvajas, pa ne osvajas, i tako u krug, to je normalan proces. Zato nikada ni nisam trazio pobede i trofeje od kluba, jedino sto trazim je da me ne prave budalom. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

Moze biti da ne shvatam vasu poentu ali ne shvatate ni vi moju rekao bih. Koja je alternativa i sta ta alternativa sustinski menja?

 

Najzinimljivije od svega mi je sto se na ove stvari najvise zale ljudi koji i nisu sezonci.

 

Pa naša poenta je u ovom slučaju jedina ispravna poenta. Ne znam kako da ti to opišem drugačije.

Ovo što ti pišeš je klasično tolerisanje majmunčina koje boli kurac što si ti platio pošteno zarađenim novcem kartu koju oni onda ne uvažavaju. Klasično ponašanje po principu sile.

Da ima društvene svesti i odgovornosti na ovakav potez bi bilo 0 ljudi u hali i kolektivna tužba pa neka se češu. Ali boli cvetko Čovića i za to, on dinar jedan svoj nije dao za Zvezdu. On je samo gazda na tuđoj imovini.

 

I ovo važi za sve pore ovog društva, kao da smo anestezirani. Jebote TI SI KUPIO MESTO U HALI ZA SEZONU i to je svetinja.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Nije normalno da klub premesti utakmicu u drugu halu i da krije razlog toga od sopstvenih navijaca koji kupuju sezonske, klupske proizvode, dolaze na utakmice, trose vreme, novac, energiju i pruzaju podrsku i ljubav u hali cele sezone. Kao sto nije normalno ni da nas zavlace za povrede igraca, dovodjenje igraca, itd...

 

Pobede i porazi su sastavni deo sporta. Trofeje osvajas, pa ne osvajas, i tako u krug, to je normalan proces. Zato nikada ni nisam trazio pobede i trofeje od kluba, jedino sto trazim je da me ne prave budalom. 

Pa čekaj, ne bi da te prave budalom ali bi zato da ćutiš zarad trofeja jer,, sad nije dobar momenat"? Pa šta si onda naivan, budala ili ne znaš šta želiš. Mi svi prvo treba da postavimo prioritete koji su nam bitni. Meni na primer ove godine je teranje i odlazak Čovića prioritet pa sve ostalo. Ali tu nema onda sad ću da ćutim a sutra ću da ga teram. Ili se tera ili se ćuti i bivaš budala. 

Da me ne shvatiš pogrešno, ništa lično. Nego zagovaraš taj stav a ima vas još takvi. Pa zato tebi odgovaram. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Dakle, Čoks je nakon višemesečne kuknjave i insistiranja dobio Arenu, prodao 12k sezonskih, pa potom:

 

1. fabrikovao broj posetilaca na random utakmicama

2. prešao u Pionir čiji je kapacitet manji od 12k

 

Što znači da je ili baronisao za broj prodatih sezonskih, ili ga baš boli patka za sopstvene navijače, a vidim da ima i onih koji peru ovu odluku mobilizacijama i pobeda je prioritet. Da je ovo iole normalnija sredina dodao bih i pišanje po svima koje je vukao za rukav za tu Arenu, ali očigledno lik može da radi šta hoće bez bilo kakvih konsekvenci.

 

Teška gnjida i manipulator.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Pa čekaj, ne bi da te prave budalom ali bi zato da ćutiš zarad trofeja jer,, sad nije dobar momenat"? Pa šta si onda naivan, budala ili ne znaš šta želiš. Mi svi prvo treba da postavimo prioritete koji su nam bitni. Meni na primer ove godine je teranje i odlazak Čovića prioritet pa sve ostalo. Ali tu nema onda sad ću da ćutim a sutra ću da ga teram. Ili se tera ili se ćuti i bivaš budala. 

Pa ja sam za to da Covic napusti klub, ali nisam za to da se utakmice u finisu takmicenja koriste za stvaranje tenzija i nemira koje mogu samo negativno da uticu na ekipu na utakmici. Posteno je da ti je prioritet odlazak Covica, ali je posteno i da shvatis da ima sigurno mnogo navijaca koji zele da pre svega njihov tim pobedi. Jel moze da se nadjemo na sredini - da osvojimo Aba ligu i da Covic napusti klub? Ti i ja recimo trenutno uopste nismo na istoj frekvenciji iako nam je krajnji cilj verujem slican, da ne kazem isti. Ja cekam prvu sledecu utakmicu jer se radujem da gledam svoj tim, zelim da odigramo dobro i pobedimo u bitnoj utakmici. Ti cekas utakmicu da bi je iskoristio za teranje Covica, nista drugo te ne zanima. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Čak i ako pričamo o atmosferi, glasam za Arenu u odnosu na Pionir, jer je ista sigurno bolja u punoj Areni nego u potpuno ili pretežno ispražnjenom Pioniru. ABA je pokazala da čuda gle, ipak ima granice, i da neće trpeti onakva sr*nja kakva je trpela, tako da je i pražnjenje neminovno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Pa ja sam za to da Covic napusti klub, ali nisam za to da se utakmice u finisu takmicenja koriste za stvaranje tenzija i nemira koje mogu samo negativno da uticu na ekipu na utakmici. Posteno je da ti je prioritet odlazak Covica, ali je posteno i da shvatis da ima sigurno mnogo navijaca koji zele da pre svega njihov tim pobedi. 

 

Ovo ti je Vučićeva taktika - nemojte sada nemire i političke podele, dajte da sačuvamo državu... teški dani predstoje... pobedićemo...

 

Čoks sredinom juna lepo piči u Buljarice, tokom priprema ne ide da se destabilizuje klub kada se dovode pojačanja i rešavaju bankarske garancije... treba nam stabilnost tokom sezone... a u plej ofu je baš baš važno...

 

Njegov najveći adut je baš ta rezultatska važnost kod navijača, momenat mobilizacije, zajedništva i zajedničkog neprijatelja - muzika za njegove uši. Vlast ne pada u stanju rata. 

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...