Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Čočo said:

Ja to nigde nisam rekao. Ne znam kako si uopšte došao do tog zakljička. Lepo pročitaj još jednom šta je napisano. Da se ne pitaju za priliv, za odliv se i te kako pitaju. A još crnje što sami biraju u kojoj nameni će biti iskorišćeni. Pa tako mi koristimo veći deo tih para na polupanu domaću osnovu a Partizan na stvaranje tima za podvig u Evropi. Ali da, ne pitaju se za priliv novca. Pogotovo Čović i Ostoja. 

Kad ce taj podvig? Pitam za drugara😀

  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
39 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Mnogo toga pišeš i pretpostavljaš. Možda ni ti ni ja nismo u pravu, ali prilično si uveren u svaku svoju tvrdnju. 

Što se tiče priliva para da. Uveren sam. Evidentno i što se tiče odliva. Odlazi tamo gde Čović želi ( na Lazarevića, Kuzmića, Raduljicu, Davidovca, Mitrovića, Lazića). Na neke od njih uopšte ne male pare koje nikad nigde ne bi uzeli i ulogu i minute u timu gde ni u jednoj drugoj EL ekipi ne bi imali. Zato je Partizan umalo prošle sezone igrao F4, ove sezone,, domaća osnova" ima još manji značaj u ekipi a sledeće kako stoje stvari neće ih ni imati ili ako ih imaju biće EL klase. Mi ćemo da nastavimo sa gore pomenutima sa po kojim istim dodatkom (čitaj Dobrić, S. Jović) i izuzetka (Kalinić, Gudurić). 

24 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kad ce taj podvig? Pitam za drugara😀

Prošle sezone momci uradili u prvoj sezoni nešto što mi nećemo nikad. A sledeće sam ubeđen da će nastaviti istim putem. Neće Željko dva puta da omaši. 

Dobro, i mi ćemo nastaviti istim putem. Svako svojim. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

Srećna nam slava!

IMG_7969-768x512.jpeg

Tompkinsu se svidelo da učestvuje u klupskim aktivnostima. Napadosmo momka za one ruže za 8.mart a on fin dečko samo voli da učestvuje i bude tu. 😄

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj je izgleda bio na slavi ... Stefan Lazarević
 

Quote

 

Nedavno se pojavila informacija da je Crvena zvezda zainteresovana da u svoje redove dovede Levija Rendolfa iz Hapoel Jerusalima,

međutim, kako saznaje Telegraf, vest koja je stigla iz Izraela nije tačna, te ovaj igrač i nije u opticaju!

Informacije do kojih je došao Telegraf kažu da je Levi Rendolf bio opcija zimus, u doselekciji, kada je došao Džavonte Smart.

Izuzev toga, Zvezda nije uspostavljala novi kontakt, a male su i verovatnoće da hoće, pogotovo s činjenicom da su na meti znatno ozbiljnija imena

ka kojima se gleda u ovoj situaciji, dok traju i pregovori sa Rokasom Giedraitisom oko novog ugovora.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Ovaj je izgleda bio na slavi ... Stefan Lazarević
 

 

Ovaj zadnji deo dokazuje da nije,bas tesko da se vode pregovori sa Rokasom,bar ja ne verujem da je tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam jesam li jedini lik kojem izgleda da ovaj Vasić nastrašnije smara ovog Drčelića i da se ne odvaja od njega. Nisam vidio nijednu sliku na kojoj su obojica a da nisu sljepljeni jedan za drugog. Trivijalna zajebancija ali baš mi bode oči. Ono, Drčelić ga počinje izbjegavati na događajima, priča da je Žika najveći smarač na svijetu a ovaj ide za njim i kad ide pišati. 👥

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Small Owl said:

Ne znam jesam li jedini lik kojem izgleda da ovaj Vasić nastrašnije smara ovog Drčelića i da se ne odvaja od njega.

Pa nekako mi je logicno da predsednik UO (Drcelic) i potpredsednik UO (Vasic) stoje jedan do drugog. A mozda je Vasic i dobar prevodilac (da ne mora uvek onaj pomocni trener to da radi)? Ima li uopste negde gde Drcelic daje neku izjavu a da nije to neki pisani tekst? 


Meni je neobicno sto predsednik kluba (Covic) niti stoji niti sedi sa njima na utakmicama. 

Link to comment
Share on other sites

Vasic studirao i radio u US, u Srbiji radio hotelski biznis kod Miskovica u Delti, drugaciji je tip od fudbalera Drčelića. 

Mislim isto je SNS priča, da ne bude zabune.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Posao ga pojeo. Nema vremena ni za šta. Igrao fudbal, trenirao u teretani a onda 2018. krenuli da se dobijaju ,, krupni poslovi" i sad se nema vremena za teretanu i trening. 

IMG-20180131-080757-copy.jpg

Kao rezultat je dobio epitet,, da sam pojede celo prase". Što verujem, ne pada mu teško. 😄

 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Jedva cekam komsiluk u finalu, ako uopste i komsiluk i dodje do finala. Uzasni su

Polako. Prošle godine su bili na loptu od ispadanja od SC Derbi pa znamo kako se završilo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Polako. Prošle godine su bili na loptu od ispadanja od SC Derbi pa znamo kako se završilo. 

Ma hemija u ekipi im je 0 bodova. Prosle godine su imali masu igraca u formi, ovo sada je blagi uzas.

 

Aleksa se pretvara u Marka fintiram vazduh Gudurica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ma hemija u ekipi im je 0 bodova. Prosle godine su imali masu igraca u formi, ovo sada je blagi uzas.

 

Aleksa se pretvara u Marka fintiram vazduh Gudurica.

Istina. Ali ja nikad ne bih otpisivao ili potcenio komšije. Biće to teška borba u 5. utakmica. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...