Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kakva histerija zbog utakmice koju smo po svim logikama morali izgubiti.Naravno da ne prija ovoliki poraz ali eto desilo se,kada igraš utakmicu koju trebaš izgubiti nije lako tempirati da bude 10 do 15 razlike.Otišlo je prelo 20,oni se opustili,mi stali skroz,plus one tehničke i ode..Ja bi se više iznervirao da su nas dobili šutem u poslednjoj sekundi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Crni said:

Ja sam procitao kakva erotika😵‍💫

Moguce od silnog tucanja u glavu gosn Covica. 

 

Hahahah idi bre, umalo se ispolivah kafom 😂 

 

Spoiler

Ne znam ja šta je tebi u glavi xD

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

 

Hahahah idi bre, umalo se ispolivah kafom 😂 

 

  Hide contents

Ne znam ja šta je tebi u glavi xD

 

Šut' bolan, erot'ka😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Velika ljaga je sinoć bačena na klub.

 

Poraz koji nosi neizbrisiv sram.

 

Čović u prirodnom orkuženju. Ili su krivi forumaši koji su prethodnih dana kačili šaljive klipove Gilespija, ko što neki kažu...

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, suptil said:

Ponuda je bila da ce Zvezda igrati top8. To niko nije prihvatio. Onda je erodirala ponuda na top 10... Pa posle toga valjda za nasa takmicenja

A ako ni tada onda sledeća sezona 😁 No offense @Brat od Korneta. Inače su mi vrlo simpa tvoji postovi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzonii said:

Srecne vam rane junaci.

Osim onih rektalnih, ja "rane" u pravom smislu te reči ne vidim. E sad, moraju li i te rane da budu "srećne", to je stvar ukusa i predispozicija.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vala za ovu sezonu završio. I narednu a da nije ni počela. U govnima smo preko glave a naznaka da će biti bolje, nema i niti će biti. Do nekih lepših vremena i dana kada će Čović da sjaše sa nas i iz kluba, sayonara društvo moje.

Link to comment
Share on other sites

Odmeravao sam šta ću da napišem od sinoć iz nekoliko razloga a najveći je taj što sam odlučio da se manje eksponiram na temama koje me emotivno involviraju do te mere da rizikujem kaznu ali sad moram da olakšam dušu i napišem par redova, pa neka bude ovaj upis za ovu trenutnu tematiku.

 

Prvo, izvinjavam se igračima, klubu i navijačima KKP, ne zato što smo izgubili, što se očekivalo, već zbog nečasnog, odvratnog i nesportskog načina na koji smo izgubili. Izaći, a ne izaći na teren sebi ne može da priušti jedan profesionalac. Ovo je bruka i sramota od koje će baš dugo brideti obrazi i mene lično ne interesuje šta će da se desi u plej ofu ABA lige. Birati takmičenja u kojima ćeš igrati je za pizdurine a ne za časne ljude.

 

Drugo, moram da pitam gospodina trenera našeg, koji je pre utakmice izjavljivao da igramo za nas a ne za Partizan (fair enough), i za našu čast, da li je ovo naša čast, gospodine Janise, da nas posprdaju protivnici sa 45 razlike u utakmici koja je za njih imala ogromnu a za nas nikakvu težinu, pa se dalo zaključiti da mi možemo potpuno opšteno i bez tenzija da pokažemo košarkaški talenat, što se dešava jako retko u modernom sportu. Da li je ovo čast za koju se borimo i da li je ovo lice Crvene Zvezde? Boreći se za čast Zvezde skinuli smo gaće i dobili crnačku kurčinu u bulju dugu 45 cm?

 

Treće, svaka čast bilo kome od vas koji može bilo šta pozitivno da izvuče iz ovoga, i to mislim ozbiljno, bez ikakvog sarkazma i potcenjivanja. Ja sam bukvalno u nekom predinfarktnom stanju od ovog sinoćnog sramoćenja. Klub naravno nije zainteresovan da se bavi moralom i moralnom odgovornošću, i od njih ne očekujem da bilo šta bude od ovoga osim isključivog svaljivanja krivice na trenera, to je već viđeno.

 

I četvrto, da li neko stvarno može da misli da Nebojša Čović uopšte razmatra povlačenje iz kluba da bi neko radio "bolji posao". Boli njega cvetko za to, on će biti sklonjen političkom odlukom. a taj Drčelić je nivo Ostoje Mijailovića, zapravo sarađuju jedan sa drugim na poslovno-kriminalnom planu. Isto sranje, samo jedan nosi tupe.

 

Mi smo sinoć doživeli neoprostivu i neizbrisivu sramotu, ponašanje svih od kluba preko stručnog štaba do igrača je bilo skandalozno i dolikuje jednom seljačko-džiberskom klubu koji izgleda postajemo. Istorija KKCZ koja de facto postoji i za respekt je, biva prepisan i prebrisana od strane raznih govnarčina sa sumnjivom biografijom.

 

Gadi mi se sve ovo. Odvratno.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Čočo said:

Ja sam vala za ovu sezonu završio. I narednu a da nije ni počela. U govnima smo preko glave a naznaka da će biti bolje, nema i niti će biti. Do nekih lepših vremena i dana kada će Čović da sjaše sa nas i iz kluba, sayonara društvo moje.

Nije lepo da ostaviš drugove na cedilu, glava gore i guramo dalje. :thumbsup:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ја сам спавао мирно, иако смо доживели најтежи пораз у историји ЕЛ, али задовољан што су играчи испунили задатак.  Причаће се о "дебаклу" неколико дана, до првих утакмица 1/4 плеј офа Аба лиге. Свашта сам прегурао за својих 42 године праћења Звезде, тако да ме се овај "пораз" уопште не дотиче. Окрећем се утакмицама плеј офа Аба лиге и КЛС. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Систем те лаже said:

Ја сам спавао мирно, иако смо доживели најтежи пораз у историји ЕЛ, али задовољан што су играчи испунили задатак.  Причаће се о "дебаклу" неколико дана, до првих утакмица 1/4 плеј офа Аба лиге. Свашта сам прегурао за својих 42 године праћења Звезде, тако да ме се овај "пораз" уопште не дотиче. Окрећем се утакмицама плеј офа Аба лиге и КЛС. 

Миран сан, то је најважније у животу.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kankkunen said:

Svaki trener mora biti spreman na kompromise, ili neće raditi. Čim trener izađe iz određenih okvira sledi otkaz.

Laso je dobio otkaz u Realu, Skariolo u Virusu, Sale Đorđević u Bajernu ... svi su se dokačili sa nekim iz uprave, ima primera koliko hoćeš.

Kod nas je još gore ... ako očekujete trenera koji će se suprotstaviti Čoviću, onda ste u velikoj zabludi.

 

Meni je Sfero pre svega kriv što je prihvatio ovu skarabudžu od tima...

Ok, da shvatamo da je dugo bez posla i prihvata bilo šta iz EL.

Pod dva, ti ne radiš neko vreme, valjda imaš neku listu igrača, neki plan..

Ti dovedeš Gileta i Smarta, sve jasno, i jasan pokazatelj u januaru koji ćemo biti na kraju, samo to je za otkaz.

Ovaj što kaže da je dobar za nastavak "Kuma", tačno je doveo brata Freda Gileta, on u nastavku potpisuje predugovor s Partizanom i Sfero ga pošalje na "pecanje".

Pod tri, čemu da se nadamo dogodine ako i dobije u Aba. Mislim da ćemo to možda i dobiti jer imamo domaći teren i možda malo veći motiv jer je ipak Željko želeo nešto više u EL.

I da dobijemo, dobio si tim koji nije ni top 10 u EL.

Gavraniću tebe je udario brzi voz a ti se trkaš s putničkim.

Pod četiri, u ekipi ima više šerifa, Teo, Luka, Branko.. Ozbiljna ekipa može da ima samo jednog šerifa na klupi i njegovu produženu ruku na parketu.

Pod pet, ekipa bez Tea ne znam da li je dobila neku ozbiljnu utakmicu. Veliki nedostatak karaktera i mentaliteta, mislim da pravi trener ne bi dozvolio sebi tim bez toga. Tako da ovi raspadi, a jedan mini raspad, sličan ovom protiv Efesa se dogodio u Podgorici, uglavnom idu na dušu trenera. Mentalna priprema nula.

Tako da što se mene tiče Sferu je najmanji problem to što je poltron. Svakako trener ne može biti protiv sopstvene uprave.

 

P.S. Podseti me ovaj Instagram klip sa Čovićem i glasom Harisa, izgleda da smo krivi za još jednu "nesreću", priča se da je Haris na'vatao Melisu sa Drčelom na gomili.

Čaršija ko čaršija.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

"Moze nam se."

 

Kome to smeta, moze u troskoku. 

 

I manite me sa kreveljenjem i glumatanjem, puna usta casti i pm, jer je uvek bilo lako tudjim Q gloginje mlatiti. 

 

Dok je Covic tu, nece biti bolje. To je jedino vazno. Sve ostalo je samo pisanje uz vetar.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čović Obilić za čast srpske košarke, za prolaz srpskog kluba gubi 50 razlike u Konstantinopolju. HAHAHHAHHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

Kad prestanem da se nerviram tek tad vidim koliko je udbaš mi6 agent ustvari smešan kao pojava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nismo hteli da cekamo u leru Partizan kao prosle godine. Sad ce nasa takmicenja biti regularnija. Koliko smo tacno dana prosle godine cekali na mec sa Partizanom? Odlaganje zbog Partizanovih utakmica u Evropi.njihovo dizanje forme a nase debljanje igraca i izlaska iz ritma....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...