Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

59 minutes ago, NMX said:

Dobiti Efes

Poslati Grobare u 3-5 gostovanja u gustom rasporedu

Docekati ih odmorni u ABA

 

:default_coffee:

Aha, to smo vec gledali prosle sezone gde su nas "odmorne" odvalili u finalu ABA na koje smo cekali sedmicama zbog njihovog šamaranja sa Realom. Bez brige, kad bi oni izborili play-in i otisli jos u play-off, ABA bi reagovala pa bi se finale igralo u junu. Neka, hvala.

 

Nista, protiv Efesa ne voditi Teodosica, Yaga i Nedovica. Samo jos treba da se oni povrede. KKP je kriv i zasluzan za svoju sezonu u EL kao i svaki drugi klub. Sve i da nas KKP prosle godine nije opanjkavao kod EL oko Vildoze, Topica i Campazza, ne bih se potezao za njih u utakmici koja nam nista ne znaci.

23 minutes ago, NMX said:

 

Bogami, blizi da pogode trojku sa ovih pozicija su momci koje dovede Meridijan na pauzi posle 1. cetvrtine da pokusaju da pogode kos za neku kintu nego ovaj nesrećnik.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Daj da se ne zajebavamo. I prošle godine čini mi protiv Fenera/Olimpijakosa je bilo da moramo da pobedimo da bi nešto komšijama značilo i naravno da smo pobedili bez kalkulisanja. Tako će biti i u Istanbulu. Momci će ići na pobedu. Sad je drugo pitanje koliko je realno da pobedimo. Efes je u dobroj formi, igraju kod kuće i imaće i suđenje na svojoj strani ako zatreba da se poguraju. Sve će se uraditi da pobede u najbitnijoj utakmici ove sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Najsmesniji su mi grobari koji pricaju da će navijati za Efes.

Pa i neki od nas će 😂

Jbt šta nam ljudi uradiše... Podjeliše nam tribinu... Znamo iz čije to kuhinje dolazi... 

Edited by Ab1995
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Mnogo se mi nesto zezamo i veselimo za navijace ekipe sa skorom 11-22. Ja bih ipak cutao, bolje mi je to nego da 'komsiji crkne krava'... 

Bravo sa Duska! Covek se posrao Covicu u usta - on u play inu, a mi... Bila bi tek fora nad forama da je Sabaz isto usao u play in i Simonovic uzeo EC. Ja bih samo ova sezona da prodje...

A sto se tice Stambola - igraci i strucni stab gace nece skinuti. Bilo sta drugo bila bi nasa sramota.

 

I da, "navijao" sam za Guduru, Motlija i Efes veceras, i mislim da smo bez sansi u Stambolu, da ne bude zabune....

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Realno...lose lose situacija za nas. Izgubićemo jer su bolji i ispašćemo pizde jer nećemo moći da dokažemo da nismo namerno izgubili. Teška situacija za biti u.

A da placemo zajedno? 😭

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geronimo said:

Mnogo se mi nesto zezamo i veselimo za navijace ekipe sa skorom 11-22. Ja bih ipak cutao, bolje mi je to nego da 'komsiji crkne krava'... 

Bravo sa Duska! Covek se posrao Covicu u usta - on u play inu, a mi... Bila bi tek fora nad forama da je Sabaz isto usao u play in i Simonovic uzeo EC. Ja bih samo ova sezona da prodje...

A sto se tice Stambola - igraci i strucni stab gace nece skinuti. Bilo sta drugo bila bi nasa sramota.

 

I da, "navijao" sam za Guduru, Motlija i Efes veceras, i mislim da smo bez sansi u Stambolu, da ne bude zabune....

Duško koliko zna pokazao je kada je izabrao Tobija i Šabaza, pored Hauarda i Monekea... 😛

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ab1995 said:

Duško koliko zna pokazao je kada je izabrao Tobija i Šabaza, pored Hauarda i Monekea... 😛

 

Znao je batica tri koraka unapred. Sjebem Zvezdu i Čovketa, uzmem Šabana i Tobija, Baskoniju prosere bad luck... dovedu mene i ja imam i Čimu i malog tršavog...

 

4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-ro

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

8lqtop.jpg

Ja navijam za klub Efes a za igrace Gudura i Motlija.

 

A Radonja u fazonu onog voditelja koji blenuo kad je onaj rekao da u kosarci navija za Partizan a u fudbalu za Zvezdu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bive teska utakmica u Splitu sutra tako da ne treba rizikovati u cetvrtak sa nasim 30+ veteranima, nek odmore Teo, Neda, Hanga i Laza posle utakmice sa Splitom a dati sansu mladom i perspektivnom Lazarevicu da osjeti obruce u Istanbulu. Vratiti Tobeya u formu

Lazarevic vs Clyburn i Tobey vs Pleiss. Zadovoljština

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Iz naseg kk često stizu čudne vesti, pa se ne zna da li je zajebancija. Eto, osvane sutra "Kosarkaski klub CZ je danas produzio ugovor sa TT na još 20 minuta, uz izlaznu klauzulu da moze napustiti klub i ranije u slučaju ponude koja zadovoljava obe strane".

Ajd sad, da li je Njuz vest ili stvarna informacija?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Realno...lose lose situacija za nas. Izgubićemo jer su bolji i ispašćemo pizde jer nećemo moći da dokažemo da nismo namerno izgubili. Teška situacija za biti u.

Zabole nas. I da pobedimo komšije će opet pričati nešto loše za nas, to je to rivalstvo. Ne treba se obazirati na to i nervirati da nekome ko je ostrašćen nešto dokažemo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...