Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, Nick_theking said:

A kako je to Luka planiran kao treća opcija ako smo mi već imali tri centra? Da ipak nije naš dokor razmišljao da Luka i Deda bude dve četvorke?

Tobi, Bolomboj, Mitrovic centri

Bjelica, Simonovic, Davidovac cetvorke

2 minutes ago, Guru said:

 

Dok ti uopšte nisi ekstra osetljiv na njega i vrlo retko se javljaš da ga prokomentarišeš.
 

  Reveal hidden contents

 

 

Clash-5.png

 

 

 

Clash-6.png

 

Clash-13.png

 

Clash-3.png

 

 

Clash-1.png

 

Clash-2.png

 

Clash-8.png

 

Clash-9.png

Clash-11.png

 

Clash-12.png

 

Clash-14.png

 

Clash-15.png

 

Naravno da jesam i ja to uopste ne krijem, sto sam i napisao da stoti put ponavljam istu stvar.

I uopste ne kontam zasto seciras Luku kao da je doveden iz Lejkersa da bude prva cervorka oko koje ce se graditi tim za F4 a jako dobro znas da nije tako ni blizu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je isto baš smetalo što se Luka po defaultu mazao govnima i kad odigra dobro, ali je činjenica da @Guru mnogo bolje poznaje statistiku tj. njenu interpretaciju u oblasti košarke. I ubeđena sam da ne bi "skakao" na pomen Mitrovića da se @Brat od Korneta toliko ne trudi da dokaže njegovu vrednost upravo koristeći statističke podatke. Ako se dobro sećam to mu je i profesija/zanimanje i prirodno je da takve stvari triggeruju, kao mene kad neko krene da lupeta o psihologiji 😄 Ali dobro, hvala Kornetu što ga je izvukao iz izgnanstva :))

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Meni je isto baš smetalo što se Luka po defaultu mazao govnima i kad odigra dobro, ali je činjenica da @Guru mnogo bolje poznaje statistiku tj. njenu interpretaciju u oblasti košarke. I ubeđena sam da ne bi "skakao" na pomen Mitrovića da se @Brat od Korneta toliko ne trudi da dokaže njegovu vrednost upravo koristeći statističke podatke. Ako se dobro sećam to mu je i profesija/zanimanje i prirodno je da takve stvari triggeruju, kao mene kad neko krene da lupeta o psihologiji 😄 Ali dobro, hvala Kornetu što ga je izvukao iz izgnanstva :))

Guru poznaje kosarku bolje od vecine ovdasnjih forumasa, takodje i interpretaciju statistike( koja soduae uvek moze biti ovakva i onakva) pa me stoga i cudi odakle toliki ne mogu reci hejt, vise neko isterivanje neke svoje agende glede Mitrovica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Clash said:

Guru poznaje kosarku bolje od vecine ovdasnjih forumasa, takodje i interpretaciju statistike( koja soduae uvek moze biti ovakva i onakva) pa me stoga i cudi odakle toliki ne mogu reci hejt, vise neko isterivanje neke svoje agende glede Mitrovica.

 

Ponekad se hejt ili simpatija prema nekom igraču izrodi ne toliko zbog njega samog, koliko zbog narativa koji forsiraju drugi pratitelji sporta. Meni se to desilo s Jokićem, dečko mi je bio ok ali kako je rastao njegov uspeh, tako su mnogi počeli da srbuju preko njega kao preko Novaka i nipodaštavaju druge NBA igrače, što mene strašno triggeruje. Doduše ja ne mogu da argumentujem kao Guru pošto ni ne pričam o košarkaškim kvalitetima, ali je to princip, igrač je samo objekat. Samim tim ne verujem da on posebno mrzi Mitrovića, ali mu se ne sviđa ideja da dosta navijača njegovo bitisanje i ulogu u timu uzima zdravo za gotovo i racionalizuje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem nadam se da Smart neće ostati u klubu. Ono što sam do sada video od njega i nije toliko loše s obzirom da je prvi put u Evropi, međutim, ako je da kažemo izvesno da Nedović ostaje u klubu i sledeće sezone, druga dvojka mora, ali mora da bude mamojebac u oba pravca i pojačanje na kom se ne sme štedeti (mada mi plaćamo i šta treba i šta ne). 

 

Što se tiče Gidraitisa, nisam pametan. Ono što je nekako baš karakteristično je da nije bio konstantan, ali je imao i nekoliko vrhunskih mečeva. O njemu najbolje da se sudi nakon plej ofa Abe, ali nešto mi govori da ni on sledeće sezone neće biti deo naše ekipe.

 

Kad smo već zasrali u Evroligi, da probamo makar da uzmemo Abu. Jbg, ne mogu da se otmem utisku da je uz ovaj novac moglo i moralo dosta više... 

Link to comment
Share on other sites

gledam nesto nagets hajlajtse jutros, kad ono duop reath startni strech centar blejzersa i spakuje im 24p

sto me natera da se setim gde smo bili 2021

na 4 smo imali dzonija, duopa, stroberi kuridzu, i mladjanog borisu

zvuci kao lejkersi u odnosu na ovo danas

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Brat od Korneta said:

...njegov doprinos je bio ogroman u vecini tih meceva koje ili smo dobijali (svaki 3.) ili gubili mahom par koseva razlike, a razlog tome nije bio Luka Mitrovic sigurno...

Tu sam prestao.

Znači on je ogroman faktor samo kada pobedimo, onu jednu u tri, dok u preostale dve sigurno ne..

10 hours ago, Clash said:

 

Druga cinjenica( koju ja ponavljamnovde vec stoti put)je da je Luka planiran kao treca, 3, TRECA, Трећа, petica. 
Iza Tobija i Bolomboja.

 

Mi svake sezone gradimo ekipu praktično na svim pozicijama počevši od jakih, čvrstih i proverenih trećih i drugih opcija, koje eto ne snose odgovornost ni za šta, pa zbog toga tako i prolazimo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nick_theking said:

Ja nigde nisam pomenuo Luku već sam rekao osoba X i nigde nisam rekao da je Zvezda u pitanju već sam aludirao na to da statistika vara. 

 

To je tacno u odredjenim slucajevima ali smo Guru i ja konkretno diskutovali o Luki a ti si se ukljucio pa sam pomislio da mislis na njega.

 

Lukina statistika je itekako realna. On nije igrac manje u odbrani kao sto su to pominjani Nedovic ili Stimac. Naravno da ima defanzivnih mana ali ima i pozitivnih stvari u odbrani (ako pricamo o poziciji 4 posto je kao petica bio uglavnom inferioran u cvrstini i skoku) sasvim dovoljno da ga svrstamo u nekog prosek defanzivca sa te pozicije ako uzmemo da posmatramo 2x18 cetvorki koje igraju to takmicenje a u napadu je po napadackoj produkciji u top10 cetvorki kada se sabiraju poeni, ofanzivni skokovi i asistencije.

 

11 hours ago, Guru said:

 

Dok ti uopšte nisi ekstra osetljiv na njega i vrlo retko se javljaš da ga prokomentarišeš.
 

  Reveal hidden contents

 

 

Clash-5.png

 

 

 

Clash-6.png

 

Clash-13.png

 

Clash-3.png

 

 

Clash-1.png

 

Clash-2.png

 

Clash-8.png

 

Clash-9.png

Clash-11.png

 

Clash-12.png

 

Clash-14.png

 

Clash-15.png

 

 

Ovo jeste duhovito ali vrlo verovatno da bi mogli izvuci i ovoliko tvojih upisa o Luki Mitrovicu, samo u kontra modu. Verovatno i vise.

 

10 hours ago, DameTime said:

Meni je isto baš smetalo što se Luka po defaultu mazao govnima i kad odigra dobro, ali je činjenica da @Guru mnogo bolje poznaje statistiku tj. njenu interpretaciju u oblasti košarke. I ubeđena sam da ne bi "skakao" na pomen Mitrovića da se @Brat od Korneta toliko ne trudi da dokaže njegovu vrednost upravo koristeći statističke podatke

 

Uzmimo primer 18 timova puta dve cetvorke, to je 36 cetvorki iz El sa najvecom minutazom. Prosek je 18 jel tako. Ono sto vidimo iz bazicne statistike je da je Luka Mitrovic 14. skorer ako posmatramo samo cetvorke, 1. ofanzivni skakac, 6. asistent, 10. po procentima za 2., 17. po procentima slobodnih bacanja. Ovo su stvari koje se ticu napada. U svemu je iznad proseka a ako saberemo sve ove stvari Luka Mitrovic je granicno u top10 cetvorki po napadackim ucinku.

 

Sve i da je Luka Mitrovic najgori defanzivac, a nije, nego je neki prosek sa te pozicije, ne moze se predstavljati kao da je sve to gomila nicega kako je maltene implicitno receno ako si pazljivo citala.

 

Zvezda je zaista bila konkurentna u skoro svim mecevima, kao sto sam pisao da se ne ponavljam al evo jos jednom cu. Mahom se gubilo u poslednjoj cetvrtini a neretko u poslednjim mimutima. Nije Zvezda Detroit koji gubi sve meceve i protivnici ih pobedjuju sa po 20 razlike skoro svaki mec pa da kazes da je budzio statistiku u timu koji nije imao ambiciju da pobedjuje.

 

Neka uzme neka uporedi sve defanzivne parametre i naprednu statistiku sa preostalih 35 cetvorki (pretpostavljam da nece a i sto bi gubio vreme al hocu da ti kazem da nije bazirao misljenje tako sto ga je uporedjivao sa svim cetvorkama) pa ce shvatiti da je Mitrovic prosek defanzivac sa te pozicije (a svakako iznad prosecan u napadu) te sveukupno moze biti u najgorem slucaju prosek igrac sa te pozicije a ne da je to sve neka iluzija sto Mitrovic prikazuje. Mitrovica sam gledao svaku utakmicu a gro cetvorki od nekoliko pa na vise utakmica i znam sta pricam. Mislim da on jedno vreme nije ni pratio Zvezdu (barem je tako nesto pisao na pocetku).

 

1 hour ago, Piksi said:

Tu sam prestao.

Znači on je ogroman faktor samo kada pobedimo, onu jednu u tri, dok u preostale dve sigurno ne..

 

To si ti rekao. Luka je uglavnom bio veliki faktor i u pobedama i u porazima (koje smo igrali egal do samog kraja maltene) i ne moze se ocekivati od visokih da resavaju meceve nego od bekova.

 

 

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DameTime said:

 

Danas rodjendan proslavlja... 

 

Pročitati pre objavljivanja (ne ti, nego onaj ko vodi IG profil)

Juče mu je bio rođendan. Ne vidim problem u objavi. Svi su mu juče čestitali pa i Real Madrid tako da nije bilo nikakve greške od strane našeg kluba. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Možda ga danas slavi ali rođendan mu je juče bio. Svi su mu juče čestitali pa i Real Madrid tako da nije bilo nikakve greške od strane našeg kluba. 

 

Nije poenta u datumu, nego u konstrukciji rečenice. Rogobatno je reći danas proslavlja rođendan Facundo Campazzo, nego treba reći danas rođendan proslavlja Facundo Campazzo... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Nije poenta u datumu, nego u konstrukciji rečenice. Rogobatno je reći danas proslavlja rođendan Facundo Campazzo, nego treba reći danas rođendan proslavlja Facundo Campazzo... 

Dravotova sestra 😂

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Brajan Danston said:

Iskren da budem nadam se da Smart neće ostati u klubu. Ono što sam do sada video od njega i nije toliko loše s obzirom da je prvi put u Evropi, međutim, ako je da kažemo izvesno da Nedović ostaje u klubu i sledeće sezone, druga dvojka mora, ali mora da bude mamojebac u oba pravca i pojačanje na kom se ne sme štedeti (mada mi plaćamo i šta treba i šta ne). 

 

Što se tiče Gidraitisa, nisam pametan. Ono što je nekako baš karakteristično je da nije bio konstantan, ali je imao i nekoliko vrhunskih mečeva. O njemu najbolje da se sudi nakon plej ofa Abe, ali nešto mi govori da ni on sledeće sezone neće biti deo naše ekipe.

 

Kad smo već zasrali u Evroligi, da probamo makar da uzmemo Abu. Jbg, ne mogu da se otmem utisku da je uz ovaj novac moglo i moralo dosta više... 

E pa to ne moze bas, zato sto je upravo Nedovic ta dvojka na kojoj se nije stedeo novac.  Ja ne znam da l ima igrqcq na toj poziciji a da je nesto skuplji nego Nedovic.  To vam je, sto vam je sa njim. 

Link to comment
Share on other sites

Jbg i Nedovicu bi sigurno bilo lakse da se Nejpir nije onako raspao, bas kao sto mu je bilo lakse i sa Vildozom u onom zlatnom periodu. Bio bi rastereceniji, a ovako je ostao prva napadacka opcija i prvi skorer sto ne moze da bude u ekipi koja ima velike ambicije. Cesto se spominje i ta njegova plata koja je valjda 1.3m sto je ipak ispod prve klase EL bekova. James, Panter, Nunn, Larkin, svi su oni objektivno bolji i otprilike duplo skuplji, a mi ocekujemo od Nedovica da bude rame uz rame sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Ja svratio da vidim ima li neke analize ili mišljenja o Iliću nakon utakmice protiv Virtusa,ali avaj - krenuli da se sastavljaju rosteri za čuvenu sledeću sezonu..:smiley26:

Primetio sam da je dečko počeo fino da koristi nešto veći prostor u igri,ali ja nisam dovoljno košarkaški pismen da to stavim u neki kontekst.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Luka diskusija

 

Najpre da kazem da ja Luku jako volim i verovatno precenjujem njegov 'old man's game', kao i pas igru. Ipak, apsolutno sam saglasan sa Guruovim poentama, samo bih dosao do njih drugim putem.

 

Reci cu da je Luka ove sezone stavljen u njemu idealnu ulogu - u napadu igra peticu (odnosno rolera), dok u odbrani igra cetvorku. Drugim recima, treneri Ivanovic i Sferopulos su se potrudili da sakriju Lukine mane (nedostatak suta ofanzivno, te mrljavost u kontaktu, nedostatak skok igre i spore noge u preuzimanju), a da maksimizuju njegove vrline. Hvale vredan potez, narocito kada se uzme u obzir obogaljenost rostera, ali to je flaster na otvorenu ranu koja krvari. Drugim recima, takva postavka je Luki donela fine brojke (ne bih ih nazvao bas praznim, mnogo mi je to jaka rec, ali svakako jesu u najmanju ruku bagovite) i to da ne bude maltretiran svako drugo vece od skocnijih, jacih i brzih centara, ali je nasa igra trpela.

U modernoj kosarci spejsing je sve, a dobar spejsing se moze ostvariti sa bar 4 sutira. Stoga, da bi Luka mogao da se rola, Bolomboj je morao da visi na liniji za tri poena. Takva postavka ima tri velike mane: najbolji finisher iz reketa u rosteru visi na liniji za tri poena, pretnja sutem za 3 je lazna, a pride ovo su protivnici vremenom krenuli da dodatno ponistavaju tako sto su na Luki ostavljali peticu, a na Dzoelu cetvorku. Drugim recima, ovo moze da upali na neki kratak rok, a vremenom je postalo cep za napad. Trivia - mi smo trenutno na +1 po kos razlici u EL. Luka je po +- statu na -19 akumulirano. Jedine pluseve vece od 10 je ostvario u prvom (blow out Asvela) i petom kolu - +19 i +20, a +10 je ostvario u osmom kolu (blow out Fenera). Njegov parnjak na poziciji i najkritikovaniji igrac Zvezde, Davidovac ima ukupni +11. Nikako ne kazem da je Deda odigrao bolju sezonu niti imam nameru da direktno poredim njihov uciniak, poenta mi je da smo i sa Dedom koji je bio, hm, tanak, lakse igrali kosarku jer smo imali siri teren. Pride, Luki je primarni partner bio apsolutni heroj ove sezone - Bolomboj, a u drugoj postavi mesto centra je bilo vrlo fluktuirajuce.

Banalizovano - Luka ima neke skilove koji se ne mogu negirati, ali njegova igra zahteva da uz sebe ima atletu koji moze pokrivati reket i zakljucati defanzivni skok, a pride i da siri teren, ubacuje za tri u visokom procentu i dobro igra bez lopte. Da li ima smisla potpisivati Luku, a da pri tome imas "must" kakvog igraca moras da dovedes? Zar nije logicno prvo skockati nosioce i univerzalce koji mogu pokriti vise uloga bez specijalnih tesko ostvarivih zahteva, pa onda ostatak rostera? Ili cemo i sledece godine krenuti od jednodimenzionih igraca koji zahtevaju specificne parnjake koji ne postoje na trzistu? Jedna lekcija nije dovoljna? I jel treba roster da prilagodjavamo jednom Luki Mitrovicu, ma koliko ga ja voleo?

 

Ista prica vazi i za bekovsku liniju Tedosic-Nedovic-Jago. Jedan igrac ovo ne moze da pokrije, pa i da je Pejton iz najboljeg perioda. Moraju bar dva, i to kakva dva! Visoki, krupni, jaki, defanzivno orijentisani pass first plej, koga uzgred trazimo jos od vremena Jovica i ne uspevamo da ga nadjemo (Kampaco ne odgovara opisu u potpunosti, a i ne racuna se), i two-way stabilna dvojka koja je spremna da uprlja ruke. Aha, sve cemo dva takva igraca da dovedemo. I jos gore, nekima ce oni, pojacanja, da budu krivi, a ne debilizam da krecemo u roster sa Teodosicem-Nedovicem-Jagom. Korak dalje - imajuci u vidu njihove godine, koliko su injure prone, te defanzivne navike, upariti Tea i Nedu je stvarno...

 

Sto se tice Dalibora Ilica, ubacena trojka protiv Virtusa i hrabra odbrana na Sengelijom mi znaci vise nego 1 na 0 kucanja protiv Panate. Nema tu Hajnsovsku cvrstini, ni intelekt da napravi karijeru kao skracena petica. Sut je ono sto ce odrediti njegovu karijeru. Ako nema naznaka napretka na tom polju, bolje da se razilazimo. Ako ima - pa onda i da razmislimo sta i kako.

Edited by Geronimo
  • Like 24
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Najveci problem u selekciji kod nas je sto mi dovodimo strance da zakrpe mane domacih umesto da dovedemo strance a domacima da prikrijemo koliko toliko rupe tih nosioca a ako nema domacih onda neka ceo roster bude uglavnom stran ali da je kompatibilan sa nosiocima. Ovako igranje i forsiranje domacih samo da se kaze da imamo domace(da me ne shvatite pogresno voleo bih i ja da imamo 12 domacih ali sa koncepcijom nekom) nigde ne vodi... A vidi se po rezlutatima da nam je sve gore i gore...Jer domaca osnova stari a pride i nema taj kvalitet...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Potrebno je više sezona da se izgradi funkcionalan i izbalansiran tim, i dovoljno kvalitetan za nivo EL.

Mi smo prošlogodišnjom selekcijom upropastili dve sezone, i sad treba izgraditi neki temelj, kakav - takav za dalje.

Ako opet budemo menjali ko cigani konje, onda džaba krečimo. Kontinuitet, pa otom - potom.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Najveci problem u selekciji kod nas je sto mi dovodimo strance da zakrpe mane domacih umesto da dovedemo strance a domacima da prikrijemo koliko toliko rupe tih nosioca a ako nema domacih onda neka ceo roster bude uglavnom stran ali da je kompatibilan sa nosiocima. Ovako igranje i forsiranje domacih samo da se kaze da imamo domace(da me ne shvatite pogresno voleo bih i ja da imamo 12 domacih ali sa koncepcijom nekom) nigde ne vodi... A vidi se po rezlutatima da nam je sve gore i gore...Jer domaca osnova stari a pride i nema taj kvalitet...

 

Pa dobro, ali mi ove sezone variramo sa brojem stranaca od 7 do 9. Ne bih rekao baš da toliko guramo domaće, osim slučaja tipa Davidovac koji definitivno igra sa pogrešnom ulogom i minutažom sezonu. 

Od uvođenja novog sistema Evrolige, naša najuspešnija sezona, i jedina sa pozitivnim skorom (16-14) je bila kada je broj stranaca bio od 1 do 3. Sa glavnim protagonistima u napadu u vidu Simonovića i Kuzmića, uz Jovketa i Đenku, kada niko nije mogao da se načudi kakvi se rezultati prave. Druga po uspešnosti sezona (prošla, sa skorom 17-17) je isto sezona gde su nam domaći imali ozbiljno bitne uloge (recimo, solidnu minutažu su imali i često osporavani i omalovažavani Dobrić, Mitrović).

 

A druga strana medalje, odnosno sveukupno najgora sezona je (barem po meni), Tomić/Šakota sezona, kada su domaći bili zanemarljivi, i kada je baš bilo interesantno videti kakva se imena iz našeg rostera bore za plej-of ABA lige. 

 

Svaka sezona nosi neku svoju priču, za svaku može da se kaže "ali..." i da se daju razlozi zašto je tako bilo (negde Radonja, negde smene trenera, neuigranost, negde Kampaco, itd.), no naši primeri u poslednjih 7,8 godina (a i pre toga) idu poprilično u korist ekipa gde su domaći imali svoje ozbiljne uloge.  

 

Jesam neko ko zagovara tu famoznu domaću osnovu (Radonja nas je zarazio, šta ću...), ali ne bih imao problem da nam roster čine pretežno stranci, ako će to biti neki sistem, planski potpisi i selekcija rostera, sa višegodišnjim planom. No, situacija je takva kakva je (recimo nedostatak skautinga kao jedan od problema), i očigledno je da mi neki sistem možemo da uspostavimo samo uz Radonju i njegovu domaću osnovu. I zbog toga sam svestan da su višegodišnji potpisi tih "bekap" igrača koji se ovde omalovažavaju neminovnost, da su barem jedan od načina hvatanja nekog kontinuiteta, i da pomažu stvarima koje se ne vide isključivo na terenu. 

 

Mislim da su generalno naše greške koje sada već konstantno pravimo (redovne smene trenera i po 10 igrača u toku leta; promašaji sa kapitalcima, loša selekcija igrača...) mnogo veće od pitanja da li Luka zaslužuje da igra 15 ili 10 minuta, i da li Lazarević treba da bude 12. ili 14. igrač u rosteru. 

Edited by Troteri
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Don Dusko said:

Najveci problem u selekciji kod nas je sto mi dovodimo strance da zakrpe mane domacih umesto da dovedemo strance a domacima da prikrijemo koliko toliko rupe tih nosioca a ako nema domacih onda neka ceo roster bude uglavnom stran ali da je kompatibilan sa nosiocima. Ovako igranje i forsiranje domacih samo da se kaze da imamo domace(da me ne shvatite pogresno voleo bih i ja da imamo 12 domacih ali sa koncepcijom nekom) nigde ne vodi... A vidi se po rezlutatima da nam je sve gore i gore...Jer domaca osnova stari a pride i nema taj kvalitet...

Treba prihvatiti da moramo da imamo bar 7-8 domacih igraca zbog kupa i kls, te da prema tome u svojim glavama projektujemo sastave i ocekivanja. I nije bitno sta ko od nas pojedinacno misli o tome, jer se klub toga drzi i tako ce biti i u narednoj sezoni. Mitrovic ima neke prednosti i mane, ovo drugo vise dolazi do izrazaja u EL, a ovo prvo ga i dalje cini odlicnim igracem za aba/krk/kls, cak i u duelima protiv Partizana za trofeje. Ako Luka ode, njegovo mesto ce da popuni neki drugi domaci igrac. Isto vazi i za Nedovica, Lazica, Davidovca, itd... Izbor domacih igraca nije preterano bogat i tesko je naci zamene za ove igrace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...