Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Juliet said:

Dakle uvede se top 10 i imamo 15 ekipa (cak se i Zalgiris danasnjom pobedom ukljucio i ima kakve takve sanse) koje se bore za nesto. Naravno jedine 3 ekipe koje igraju rekreativno su Alba, Asvel i Zvezda.

 

Prosto zalosno da navijaci Zvezde ne mogu da dozive da se jedne sezone do kraja  nadaju necemu, a ne da u februaru vec cekaju april/maj i plejof aba lige... 

 

 

 

 

Zvezdi trebaju igraci sa mudima, borci, a ne kumovi, staklenci, penzioneri itd.. dok je god takvih u klubu nema iskoraka 🤕

  • Like 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Ja pamtim nekog bivšeg košarkaša,centra,Luku ŽoriĆa. To izgleda nije isti tip?

 

Nije, ovo je neki Nemanja ŽoriČ za koga prvi put čujem... Pritom je Ojeleye potpisao za Valensiju na 2 godine, platili su za njega obeštećenje Virtusu 300k, najbolji im je igrač uz Džounsa... 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, elmulinho said:

Ako je ovo za Ojeleya istina, ovo je manje vise potvrda da igramo EL sledece sezone, ne?

 

Zamisli, potvrda da se igra neko takmicenje u martu je dovodjenje nekog pojacanja, pa to moze samo u raspaloj EL.

 

Da postoji potvrda reklo bi se da ti i ti klubovi igraju EL, a ne da nasi mediji vec godinama rade isto, potpaljuju masu kako projekti moraju da igraju EL, kako ima da se napravi mesto za njih, kako EL bez ta dva kluba gubi smisao i slicno.

 

Cinjenica da EL ne daje A licence projektima je dovoljan pokazatelj da oni ne misle da je nuzno da KKP i KKCZ igraju EL. Normalno, ako Gran Canaria osvoji EC gledace da ovi igraju umesto Valencie (jer je 3+2 kluba iz Spanije previse), ako nema zainteresovanih iz EC, onda se zna da ostaju isti klubovi, ali ako uleti neki Paris Basket ili London, e onda ce da se gleda ko ce da bude sutnut, da li 4. iz Spanije ili drugi predstavnik ABA lige. Uz to, ako neko iz EC ponudi dosta novca sledece sezone (pomenuti London ili Besiktas), onda je moguce da dva kluba koji sada igraju EL sledece sezone igraju EC.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@goldberg svaka čast na istrajnosti, ja bih se umorio još u sezoni kupanja. Nisam prvi koji ti kaže da se u dosta stvari slažemo, ali kako ti ne dosadi da manje-više iste stvari vrtiš u krug na skoro svim temama? Kako bi izgledao forum da to radi većina članova?

  • Like 8
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čvarkov said:

@goldberg svaka čast na istrajnosti, ja bih se umorio još u sezoni kupanja. Nisam prvi koji ti kaže da se u dosta stvari slažemo, ali kako ti ne dosadi da manje-više iste stvari vrtiš u krug na skoro svim temama? Kako bi izgledao forum da to radi većina članova?

 

Pa vecina clanova i pise isto, na primer, pogledaj koliko su sada aktuelni postovi protiv Covica i ove uprave.

 

Zamisli da im sad ja napisem "ljudi, slazemo se, Covic ne ume da organizuje evroligaski klub na pravi nacin, ali sto to svaki dan ponavljate, pa necete ga tako smeniti".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Pa vecina clanova i pise isto, na primer, pogledaj koliko su sada aktuelni postovi protiv Covica i ove uprave.

 

Zamisli da im sad ja napisem "ljudi, slazemo se, Covic ne ume da organizuje evroligaski klub na pravi nacin, ali sto to svaki dan ponavljate, pa necete ga tako smeniti".

 

Tjah, složio sam se sa Čvarkovim, ali ti je dobra i replika, pa sam sad u procepu.

Edited by fillam
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goldberg said:

 

Zamisli, potvrda da se igra neko takmicenje u martu je dovodjenje nekog pojacanja, pa to moze samo u raspaloj EL.

 

Da postoji potvrda reklo bi se da ti i ti klubovi igraju EL, a ne da nasi mediji vec godinama rade isto, potpaljuju masu kako projekti moraju da igraju EL, kako ima da se napravi mesto za njih, kako EL bez ta dva kluba gubi smisao i slicno.

 

Cinjenica da EL ne daje A licence projektima je dovoljan pokazatelj da oni ne misle da je nuzno da KKP i KKCZ igraju EL. Normalno, ako Gran Canaria osvoji EC gledace da ovi igraju umesto Valencie (jer je 3+2 kluba iz Spanije previse), ako nema zainteresovanih iz EC, onda se zna da ostaju isti klubovi, ali ako uleti neki Paris Basket ili London, e onda ce da se gleda ko ce da bude sutnut, da li 4. iz Spanije ili drugi predstavnik ABA lige. Uz to, ako neko iz EC ponudi dosta novca sledece sezone (pomenuti London ili Besiktas), onda je moguce da dva kluba koji sada igraju EL sledece sezone igraju EC.

Ojeleye nece doci u Zvezdu ako Zvezda bude igrala EC, jer taj budzet imati necemo, toliko je valjda ocigledno. Ako je neki dogovor u slucaju da se igra EL, to je druga stvar

Link to comment
Share on other sites

Ja verujem da je ova info sa Ojelejeom pustena kao patka(ono kad kerovima bacis kosku da glodju) samo da bi se ciganlija zabavila i smisljala kakav ce roster imati sledece sezone samo da bi se skrenula paznja sa uzasne sezone koju trenutno imamo.

 

Ne zaboravite da smo 16 na tabeli i da nema Asvela i Albe bili bi lagano ali lagano zadnji.

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Нешто је чудно у томе да Оџелеј после статистички најбоље сезоне у Европи у марту потпише за нас, најгори клуб у ЕЛ уз Асвел.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, elmulinho said:

Ojeleye nece doci u Zvezdu ako Zvezda bude igrala EC, jer taj budzet imati necemo, toliko je valjda ocigledno. Ako je neki dogovor u slucaju da se igra EL, to je druga stvar

 

Pa to je do EL da objavi ko ce da igra sledece sezone, a ne da mediji nagadjaju da li je sve zavrseno ili nije.

 

Dakle, ako zele KKP i KKCZ i dalje, lepo kazu - 12 A licenci, Monaco, Virtus, Alba, Partizan i Crvena zvezda uz pobednik EC i to je to.

 

Sto bi neko napisao, Ojeleje ni bilo koji drugi igrac ne mogu nista da potpisu sada, moze da se postigne nacelni dogovor koji moze i da ne vazi u slucaju da klub igra EC.

 

Po meni bi bilo i najpostenije i najbolje da se na terenu odluci ko igra EL, odnosno da to bude samo sampion ABA lige. No, kao sto sam i napisao u svom odgovoru @Čvarkov-u, ja to mogu da napisem jos 100 puta, potpuno je irelevantno, oni ce da odluce kako budu zeleli da odluce.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Dusko said:

Ja verujem da je ova info sa Ojelejeom pustena kao patka(ono kad kerovima bacis kosku da glodju) samo da bi se ciganlija zabavila i smisljala kakav ce roster imati sledece sezone samo da bi se skrenula paznja sa uzasne sezone koju trenutno imamo.

Pa jel smemo? 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

 

Ne znam ni ja, ko je? 

mislim da je neki novinar ili tako nesto...retko kad sta objavljuje ali poprilicno je pouzdan...

inace Ojeleye ove sezone za sada propustio 7 El utakmica, prosle sezone u Virtusu 10...to je to, uklapa se u profil!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno da u klubu nema neko za odnose sa javnoscu da makar provere pre pustanja u etar raznih nebuloza, pa gde je neka odgovornost za izreceno 

Smatraju nam ovcicama

 

Pa majku mu  sportski direktor ne zna da smo prosle godine u januaru bili pod zabranom registrovanja

 

Za rubriku verovali ili ne

I ti veruj klubu bilo sta 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Neverovatno da u klubu nema neko za odnose sa javnoscu da makar provere pre pustanja u etar raznih nebuloza, pa gde je neka odgovornost za izreceno 

Smatraju nam ovcicama

 

Pa majku mu  sportski direktor ne zna da smo prosle godine u januaru bili pod zabranom registrovanja

 

Za rubriku verovali ili ne

I ti veruj klubu bilo sta 

 

SD je tog dana lajkovao sise Lejdi Anje na tviteru, pa nije obratio pažnju na neke zabranice. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Dusko said:

Ja verujem da je ova info sa Ojelejeom pustena kao patka(ono kad kerovima bacis kosku da glodju) samo da bi se ciganlija zabavila i smisljala kakav ce roster imati sledece sezone samo da bi se skrenula paznja sa uzasne sezone koju trenutno imamo.

 

Ne zaboravite da smo 16 na tabeli i da nema Asvela i Albe bili bi lagano ali lagano zadnji.

Ne mogu da se dogovore sa Rokasom oko produžetka ugovora. Ustvari, ili ne mogu da se dogovore ili on ne želi da ostane kod nas.

I normalno,  pustili su buvu da nama zamažu oči (već 1000 puta viđeno) --ide Rokas al se ne bojte Delije stže bolji !!! --

I kad taj bolji bude trebao da stigne, biće: " đubre jedno, sve smo dogovorili i zaj... nas lik!!"

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The_Big_S said:

Ne mogu da se dogovore sa Rokasom oko produžetka ugovora. Ustvari, ili ne mogu da se dogovore ili on ne želi da ostane kod nas.

I normalno,  pustili su buvu da nama zamažu oči (već 1000 puta viđeno) --ide Rokas al se ne bojte Delije stže bolji !!! --

I kad taj bolji bude trebao da stigne, biće: " đubre jedno, sve smo dogovorili i zaj... nas lik!!"

 

 

Зли тренер га није хтео, ђубре једно зализано и офарбано.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, The_Big_S said:

Ne mogu da se dogovore sa Rokasom oko produžetka ugovora. Ustvari, ili ne mogu da se dogovore ili on ne želi da ostane kod nas.

I normalno,  pustili su buvu da nama zamažu oči (već 1000 puta viđeno) --ide Rokas al se ne bojte Delije stže bolji !!! --

I kad taj bolji bude trebao da stigne, biće: " đubre jedno, sve smo dogovorili i zaj... nas lik!!"

 

Taj bolji će na kraju biti Dobrić. Već viđeno. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...