Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ovo oko povreda je i dobro ako se izuzme da se niko od ovih mldjih igraca koji su u naponu snage nije povrdio do sad (Jago), ako izuzmemo Topića. Sve ove povrede ostale su nezaliječene povrede vetrana u nasem timu, krenuvsi o Nedovica, preko Bjelice, Hange, pa do Teodosica.

Pa kad se uzme u obzir koliko ih imamo i broj utakmica koje gule 20+  minuta, ovo i nije lose.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darko said:

Kako ide oporavak Topa, zna li iko nešto? Jel trenira sa ekipom?

Juče sam dobio informaciju da će Top biti zdrav uskoro i da će se sigurno vratiti na parket ove sezone. Dok za Treja kako stoje stvari mrka kapa. Izgleda neće ni dočekati da vidi teren. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  Jebote mi se za stanje povrede naseg igraca informisemo preko opskurdnih brazilskih portala i google translate-a. 

  Teo odigra kup kao momcic pa ga nema mesec dana bez ikakve naznake o povratku. Preskace meceve Eurolige a igra normalno protiv Buducnosti.

  Top se povredi u EL derbiju 4. januara sa procenom iz kluba o 4-6 nedelja oporavka i najavom blagovremenog informisanja o napretku oporavka. Prodje dva ipo meseca i nikakve zvanicne informacije iz kluba vise nema o njegovom stanju.

  Nedovic se povredi u utakmici Aba lige koju smo dobili kuci 50 razlike, izadje se sa nezvanicnom informacijom da preskace EL iz predostroznosti zbog udarca sto je samo po sebi wtf, jer za sta se cuva ako preskace najvece takmicenje u Evropi. Ocekujemo ga redovno na sledecoj Aba utakmici koju cemo dobiti 50 razlike.

  O TT i sprdnji oko njega bolje i da ne pisem. Dobio je do sada dve plate i lecenje lekarskog tima za jedno nosenje cveca za osmi  mart.

Posle neko kaze krivi su navijaci sto ne dolaze na utakmice u velikom broju. Kako da ne.

 

  • Like 37
Link to comment
Share on other sites

Ma kakva povreda Nedovica. Tankuju takmičenje, jajare svako kolo, biraju kad ce i koliko da igraju. Da se Jago nije povredio, gulio bi danas 35 min, ovako će morati da aktiviraju nedovica, a tek otišao na mini odmor.

 

Gnjida na čelu kluba je najodgovornija za sve ovo. Doveo je šta je doveo. Gomila penzionera, matoraca,koji su pri tom masno plaćeni a biraju takmičenja koja će da igraju. Igrači poput Hange koji samo ovde mogu da zabodu visegodišnji ugovor u ovim godinama i sa ovim mogucnostima. 

 

Onda na sve ovo, doveo je gomilu antiķošarkaša koji nemaju kvalitet ni za fibu LŠ, ali zato uredno primaju pare i vode se da igraju EL. Koji bi EL tim doveo igrače poput Ilića,  Lazica, Kuzmica, Lazarevica, Simonovića , Davidovca. Pogledajte samo ovu gomilu poluprofesionalnih igrača , koji su u klubu, l uredno se vode kao profesionalci.  I mi hoćemo rezultat.

 

 

 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Deluje da je ljudima konacno preseo bilo kakav entuzijazam nakon Yagove povrede. Pisanje ili nepisanje na ovoj temi je jasan pokaztelj.

 

Jasan pokazatelj da uglavnom uspesi privlace ljude da prate klub i to cu ilustrovati primerom iz februara - kada je osvojen, realno nebitan KRK, niko nije pisao o raspadu sistema u EL i gubljenju svih sansi nego su se igraci i trener uzdizali jer su pobedili Partizan.

 

Tako ce biti i sada, zaboravice se sve sto je bilo cim krene PO ABA lige, pa se nakanta Cedevita, pa se sa prednoscu domaceg terena u finalu sa Buducnoscu/Partizanom (hehe, jesam optimista?) osvoji ABA liga.

 

Ni EL uopste ne pomaze sa svojim besmislom umesto organizacije - mi i dalje ne znamo da li samo sampion ABA lige igra EL sledece sezone ili ne. U slucaju da bude tako, sezona moze biti spasena eliminisanjem Partizana iz EL sto bi najverovatnije znacilo i kraj njihovog projekta. Time bi se vratili na ranije sezone u kojima je Crvena zvezda imala budzet koji je bio medju najmanjima u EL, a najveci (ali ne toliko veci od ostalih) u ABA.

 

U slucaju da je odluka o zadrzavanju projekata po svaku cenu u EL sledi nam ili nove Armani/Efes sezone i bacanje novca ili ce Vucic i SNS potpuno poludeti, dati jos vise novca i kupiti i jednima i drugima mesto u TOP8. Naravno, sve oko ABA lige i uopste, oko kosarke kod nas postaje besmisleno, kao sto je i proslogodisnje finale ABA lige bilo besmisleno.

Edited by goldberg
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cavani said:

  Jebote mi se za stanje povrede naseg igraca informisemo preko opskurdnih brazilskih portala i google translate-a. 

  Teo odigra kup kao momcic pa ga nema mesec dana bez ikakve naznake o povratku. Preskace meceve Eurolige a igra normalno protiv Buducnosti.

  Top se povredi u EL derbiju 4. januara sa procenom iz kluba o 4-6 nedelja oporavka i najavom blagovremenog informisanja o napretku oporavka. Prodje dva ipo meseca i nikakve zvanicne informacije iz kluba vise nema o njegovom stanju.

  Nedovic se povredi u utakmici Aba lige koju smo dobili kuci 50 razlike, izadje se sa nezvanicnom informacijom da preskace EL iz predostroznosti zbog udarca sto je samo po sebi wtf, jer za sta se cuva ako preskace najvece takmicenje u Evropi. Ocekujemo ga redovno na sledecoj Aba utakmici koju cemo dobiti 50 razlike.

  O TT i sprdnji oko njega bolje i da ne pisem. Dobio je do sada dve plate i lecenje lekarskog tima za jedno nosenje cveca za osmi  mart.

Posle neko kaze krivi su navijaci sto ne dolaze na utakmice u velikom broju. Kako da ne.

 

Ne informisemo se iz brazilskih novina, vec je klub izasao sa saopstenjem, a ovi su to preneli . Teo je kup odigrao kao momcic sa naprsnucem stopala.  Top se vratio na teren posle 6 nedelja i trenira. Valjda je normalno da se sa njihovim povratkom ne zuri posto smo izgubili sve sanse u EL, a ubedljivo smo prvi u ABA? 

Nedovic se nije povredio u utakmici, nego na poslednjem treningu pred utakmicu sa Makabijem.

TT je kako se vidi sa snimka na individualnim treninzima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne informisemo se iz brazilskih novina, vec je klub izasao sa saopstenjem, a ovi su to preneli . Teo je kup odigrao kao momcic sa naprsnucem stopala.  Top se vratio na teren posle 6 nedelja i trenira. Valjda je normalno da se sa njihovim povratkom ne zuri posto smo izgubili sve sanse u EL, a ubedljivo smo prvi u ABA? 

Nedovic se nije povredio u utakmici, nego na poslednjem treningu pred utakmicu sa Makabijem.

TT je kako se vidi sa snimka na individualnim treninzima. 

Da ne ulazim u ostalo, ali ja saopštenje kluba u kome se navodi termin operacije, dužina oporavka i nošenje maske nisam video.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Da ne ulazim u ostalo, ali ja saopštenje kluba u kome se navodi termin operacije, dužina oporavka i nošenje maske nisam video.

 

Molim te udji i u ostalo.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Molim te udji  u ostalo.

Zašto bih, napisao si da su brazilci preneli saopštenje kluba, pa me zanima gde je to saopštenje kluba.

 

Edit: Umesto smajlija, kad si već pokušao da braniš ponašanje kluba, očekujem link ka tom saopštenju.

Edited by TB Told
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nedovic od povrede pre samo dva dana do 20 min na  +23 utakmici

 

ne znam vise ni kako nazvati ovo sto radi klub sa sve Sferom

sumnjam da njemu moze neko reci odmaraj Nedovica za aba ligu

ako moze onda tek zlo

 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, srlepajce said:

ako ne bude korenitih promena na leto( a po svemu sudeci nece)  ubrzo ce se deliti sezonske uz kupone u maxiju 

 

 

Ja sam mislio da to ide preko mts:

Link to comment
Share on other sites

Kazu onomad,nema profila igrača na tržištu koji odgovaraju našem rosteru i potrebama i da bi pravio razliku......i dovedu mučenog Gileta!

Koji je non faktor i u ABA ligi.

Kuzma je za njega Jokić lično.

Sunce ti *ebem kakvu selekciju su napravili Dr Nebojša &Co.Ludilo!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...