Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Иначе без човека који је овде летос и на почетку сезоне највише пљуван, називан Човићевом циркуском мечком и слично са 37 година имамо 0-6. То и јасно говори да је он апсолутни лидер ове екипе и да без њега тренер и остали играчи пертле не знају везати.

A pre ce biti da smo tim pun mediokriteta. Moze i tako da se gleda.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Иначе без човека који је овде летос и на почетку сезоне највише пљуван, називан Човићевом циркуском мечком и слично са 37 година имамо 0-6. То и јасно говори да је он апсолутни лидер ове екипе и да без њега тренер и остали играчи пертле не знају везати.

A mnogo više govori kakav je tim selektiran.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Иначе без човека који је овде летос и на почетку сезоне највише пљуван, називан Човићевом циркуском мечком и слично са 37 година имамо 0-6.

 

A Virtus trenutno ima 17-11, nakon prošlosezonskog 14. mesta. :default_coffee:

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Yago pao, znaci eto ihnazad Teo i Top.

Teško. Eto nama Hange na pleju 30+ minuta. Kako karma bije ove sezone po stručnjaku od 50+ godina u košarci. 

Žao mi baš Yaga, momak nas drži cele sezone a doveden da bude 3 plej. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bilo je i očekivano nažalost i klasičan rezultat selekcije. Svaka čast Yagu kako je i do sad vukao koliko god je mogao, svaki cent svog ugovora je zaslužio uz sve mane. Videli smo i danas da može da se igra dobra timska odbrana i sa skraćenim likom na pleju ako se svi maksimalno bore. A borili su se svi večeras, međutim ovaj sastav sa 2 beka u rotaciji i Hangom u privatizacija modu taman može do ovoga maksimalno, tesnog poraza - isto kao Alba. Nisam imao pojma da Lazić i Nedović nisu u protokolu ali trebalo je da znam šta je prioritet, nek se spremi Široki brijeg mada ni protiv njih neće biti lako bez ijednog plejmejkera. Pogled na klupu gde obitavaju sve sami visoki bez šuta ili ikakvih veština je pogled u prazninu. Sledeće nedelje duplo kolo predlažem da odigramo bez bekova, tu je Luka visoki IQ Mitrović a i Đed bi mogao da se podseti prenosa lopte guznom tehnikom. Za bolje i nismo. Gilespi brat je i u ovakvoj konkurenciji pobedio selekcijom faulova, treba neko da mu javi da faul u bonusu znači dva bacanja za protivnika.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim kod Jaga nimalo bezazleno, razmatra se i operativni zahvat, znači sezona je za njega gotova. Sad će u aprilu Teo i Topić na teren, do tada nam ostaje Hanga a Jagu brz i potpun oporavak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gilespi brat je i u ovakvoj konkurenciji pobedio selekcijom faulova, treba neko da mu javi da faul u bonusu znači dva bacanja za protivnika.

 

Čovek na momente deluje kao da su ga zaposeli demoni. Pravi nesportski faul tako što bukvalno pregazi protivničkog igrača kao lokomotiva, a dve sekunde posle toga ide onaj unezvereni nisam ja to je moja šauma pogled.

  • Like 1
  • Ha-ha 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Eto nama Yaga taman za finale ABA lige. Tad ćemo biti prvi put kompletni. Svakako je od početka i uvek to bio cilj. Prvi u selu. Seoski klub. 

Znaci do finala se niko vise nece povredjivati? Pa sam Nedovic je uspeo da se povredi evo treci put...na kom osnovu gajis takav optimizam?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Znaci do finala se niko vise nece povredjivati? Pa sam Nedovic je uspeo da se povredi evo treci put...na kom osnovu gajis takav optimizam?

Biće štekanja. Svakako do finala bi trebao da bude lagan put. 

3 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Samo da se vise zavrsi ova kosmarna sezona. Jedna od mucnijih za pracenje posle ne znam koliko godina.

Za mene lično najgora od kad smo se,, uzdigli" 2012 godine ako se sve uzme u obzir. Svake godine pomisliš ne može gore od prošle ali nas demantuju i to sa bonusom. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba javiti Covicu i Sferopulosu da nema drafta na kraju sezone i da nema potrebe da tankuju EL vec dva meseca, Ovo je sramota sa kakvim mi pristupom igramo, tacno da nam dogodine sve i da se plasiramo kazu - neka hvala. 

  • Like 19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

A Virtus trenutno ima 17-11, nakon prošlosezonskog 14. mesta. :default_coffee:

 

Znaci Covic pored toga sto treba da sastavi tim (to nije probem, moze on to), ovog puta treba da otpusti trenera PRE pocetka sezone. 

 

Nemoj da mu je neko rekao!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...