Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Tuga... 

 

Roster pun neatleticnih poluigraca i pomocnog osoblja, bez suta, bez odbrane, bez muda i bez lidera. Kad je nesto najblize tome 37-godisnji Teo, jasno je koliko je sati.

 

Ako ce ostati ova garnitura u upravi, a Nemanjica udarna igla, navijam za selidbu u evrokup, premucno je ovo ostalo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Rutinski nas dobili kao da je prijateljska negde na Kipru u julu mesecu. Sreca pa ih mrzelo da se cimaju inace bi nam ubacili 120+ lagano.

Ne postoje vise reci kojima bih vredjao Nedovica. Nije problem u igri koliko je sramotan njegov stav na terenu.

Proslogodisnja Zvezda bi ovu sad otresla 20 razlike.

Edited by fasper
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kako vrijeme odmice djeluje i ovih 10 pobjeda impresivno obzirom na neke petorke sto igraju u zadnje vrijeme. Citavu utakmicu igras sa 3 coeka koji nijesu prijetnja spolja, sa nikakvim spacingom, dje uglavnom imas jednog ballhandlera na kojeg ono mozes da racunas da nece sebi u nogu driblati i ocekujes od njega da ti svaki put kad izadje na teren bude 3 lvl scorer i da "razigra" ostatak ekipe. Sa razlogom ste jedna od najboljih OREB ekipa u takmicenju jer nerjetko igraju 2 centra zajedno. Eo maloprije petorka bila hanga lazarevic giedraitis bollomboy i gilespie, ono sto mislis cemu se nadas prica. Cak i ovakav Nedovic djeluje vise kosarkaski nego vecina rostera koja nit zna dje bije ni kuda udara ako nema Teodosica da im izmislja i crta po terenu sto da cine i dje da stoje. I posle ce neko opet da trazi nekog takvog "razigravaca" za pleja jer moraju da igraju pojedini koji ne umiju da sebi iskreiraju sut i kosarkaski su mimo te "agresivnosti" relativno nepismeni.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Nema smisla pričati o trenerima dok je Čović tu.

 

U pravu si, i da ga smenimo dovešće Čović opet nekog s kim će moći da manipuliše. Koliko vidim on nema ni nameru da ode, sprema čovek roster za narednu sezonu. S trenerom se i ne konsultuje jer vidi da je ovaj naivni dobrica, tako da što 'oće to i radi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zvezda je po svakom parametru zrela za eurokup. Da li sama da se preseli, ili da nas izbace iz EL,nije ni bitno. 

Neka tamo igraju rekreativno, neka se odmaraju do mile volje, neka dele minutazu, uzimaju slobodne dane, samo da se više maknu . Eto dokle je došlo. 

Sram ih bilo sve do jednog.  

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Први пут ове сезоне да се нисам изнервирао ни у једном тренутку утакмице.

Од ове сезоне остаје само питање може ли нам Тео донети Аба лигу или не?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrTwister said:

I posle ce neko opet da trazi nekog takvog "razigravaca" za pleja jer moraju da igraju pojedini koji ne umiju da sebi iskreiraju sut i kosarkaski su mimo te "agresivnosti" relativno nepismeni.

Pa nama je takva koncepcija na svim pozcijama. Napunimo tim specijalcima, naročito domaćim, i onda tražimo 2-3 igrača  "da prave razliku" i da sve nedostatke pokriju.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Dusko said:

Zamisljam sta bi ovde bilo pisano za Shabazza da je imao sekvencu kao Nedovic danas. Ups secam se jbg.

 

Nemanja nas si al brate uozbilji se.

 


Немањица је озбиљан, то је прави он. Талентована пичкица који никада није због тога постао шампион. Па мало глуматања и изјава па онда повреде и тако цијелу каријеру. Како га је Кари прочитао још прије 12 година.

Иначе не треба ни 55 дана бити у кошарци да ти је јасно шта треба за ЕЛ али ето ми имамо идиота са 55 година у кошарци и даље се успјешно иживљава са парама које наравно нису његове…

  • Like 8
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, nismo imali srece ove god, plus nas sudije unakazile u bar 50 posto meceva.

Plus nas trener nije selektovao ove igrace...dobro osim Gileta, Smarta i Treja koji treba da se pokaze kad se vrati  iz ribarske banje.

U sustini Janis samo treba da bira igrace za iducu god i f4 je siguran.

Nadam se da je Kuz na pozajmici u FMP, jer je bolji od Tobija kome bih se zahvalio.

KK sledeca sezona za F4EL:

 

1.Teo(15min), Jago(napredovao), Top(top potencijal)

 

2.Gudura, Hanga(koji moze na 1,2 i 3po potrebi), Neda, Smart, Laza

 

3.Kalina, Gidra, Deda

 

4.Trej, Lazarevic, Ilic

 

5.Bolomboj, Mitar, Kuz

 

Ovo je beton, ovo je da se protivniku smrzne vnogo u bulji- Osvojicemo sve!

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Smart šutira za tri poena ispod 18 %...sta reci...

Nedara dva poena i JEDAN ( 1) skokic ,za 20 min...samo neka je on nama odmoran, i da se ne troši previše...

Kakvi prevaranti počev od  covica pa do ovog stručnjaka na klupi.

Da li je realno da antikosarkas lazarević igra EL...pa ovo je neverovatno...onda i ja mogu da vozim avion...kakav skup antikosarkasa i penzionera, koji pri tome zarađuju masnu platu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ali ova rotacija na 4 i 5 gde nam se zapravo menjaju četiri centra u različitim kombinacijama... :puke: Najsmislenije smo izgledali na onim utakmicama kada je Mitrović bio povređen pa je Giedraitis morao na 4, al' ta epizoda je očigledno zaboravljena, pa umesto toga isključivo gledamo ovo anahrono guženje u reketu i šunjanje oko dunker layup spot-a.

 

Takođe, ne postoji nijedan razlog da u startnoj petorci jedini ball handler bude Jago, dok na klupi sede Nedović, Hanga i Smart. To što mi trenutno pokušavamo ne igra bukvalno više niko u Evropi i to već nekih 10-ak godina, užas na šta ličimo.

  • Like 33
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno uzasna selekcija tima.. Gde ti sve u ovom haosu dovedes samo Tea kao jedinog igraca koji moze da organizuje(mada i Shabazz al dosta dosta slabije) i sad kad imas dosta drvene gradje.... Jbg.. I sad ti Teo zbog povreda ne moze i onda ko moze da organizuje?

 

A moguce da ima nesto i do trenera i petorki koje gura zajedno...Mada kada pogledas kako nam je komponovan tim...Ne moze bolje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jago, Nedović, Lazic, Hanga, Lazarević, Mitrović, Davidovac.

 

Maksimalno 3 igrača iz ove sedmorke treba da ostanu sljedeće sezone ako želimo da napadnemo plej-of (ja bih ostavio Jaga, Lazića i Mitrovića), a gotovo sigurno ostaju sva sedmorica. I čemu mi da se nadamo pred iduću sezonu kad se ovo može pokrpiti samo sa 5 vrhunskih EL igrača koji sigurno neće doći u jedan od najgorih timova EL?

 

Link to comment
Share on other sites

Ma jebeš sve ovo gore napisano,jel se Janis zahvalio dr. Nebojši za nešto.Tipa čarter,što je TT produžen ili nešto slično?

 

Kakve su petorke večeras plesale po parketu u Monaku ,to je za rubriku verovali ili ne ili pak za rukometni klasici.Užas šta sam gledao večeras.

Stvarno je trebalo muda,mozga i odsutnosti od logike i košarkaškog Vica i znanja pa slupati lovu na ovaj frankeštajn roster.

Prošlogodišnji deluje kao All star NBA .

Dok se neznalice i secikese ne oteraju govnjivom motkom sa Malog Kalemegdana,gledacemo svake godine ovo i ovakvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što bi rekao jednom pokojni Stepi kad je igrao protiv Zvezde, ne znam koja ekipa je bila, mi smo ćurani tu da bi čorba bila masnija..

E tako smo mi u EL.

Ozbiljna sramota.

E sad, znamo da je Čović numeri uno tu, ali ne znam čemu aboliranje Sferopulosa. On je ozbiljan saučesnik tu, da li mu je sugerisano ili ne, ne znam.. Ali očigledno je "širenje rotacije"

i uigravanje, a s druge strane naravno igramo svaku sledeću utakmicu kao najvažniju i sl.

Takođe je saučesnik u doselekciji koja je besmislena. Smart sa ovakvim korišćenjem potpuno nepotreban, da bi nam Hanga s jednom nogom u penziji glumio bekapa Hagu. Gilespi tek, Kuzmić s jednom nogom u penziji bi bio isto ovako "koristan" tj besmislen.

Treja da ne komentarišem, mislim da je to jedini igrač u istoriji potpisan na mesec dana koji je produžio ugovor a da nema nijedan odigran minut u tih mesec dana.

Jahanje povređenog Tea na kupu, dok smo u kakvoj takvoj igri u EL..

Da ne pričam da ovo kao puštanje EL niz vodu da se spremimo za kraj Aba lige nikada ništa dobro nije donelo, bar nama..

A nema ni neki zalog za budućnost, za sledeću sezonu.

Ako ne ranije, večeras bi morali biti precrtani Nedović i Tobi bar. Čović i njegov mali od palube Sfero neće uraditi ništa slično.

Rekreativno igranje EL od februara nismo igrali sa tri puta manjim budžetom kod Radonjića. Sramno i bedno.

Ne znam ni što gledam ovo dalje, ustvari znam da nisam normalan, bilo ko normalan neće to ni gledati..

 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

Ali ova rotacija na 4 i 5 gde nam se zapravo menjaju četiri centra u različitim kombinacijama... :puke: Najsmislenije smo izgledali na onim utakmicama kada je Mitrović bio povređen pa je Giedraitis morao na 4, al' ta epizoda je očigledno zaboravljena, pa umesto toga isključivo gledamo ovo anahrono guženje u reketu i šunjanje oko dunker layup spot-a.

 

Takođe, ne postoji nijedan razlog da u startnoj petorci jedini ball handler bude Jago, dok na klupi sede Nedović, Hanga i Smart. To što mi trenutno pokušavamo ne igra bukvalno više niko u Evropi i to već nekih 10-ak godina, užas na šta ličimo.

Jedine dve pobede u nizu smo ostvarili tada.

Da ne ulazim u diskusiju da li Lazarević treba da igra 17 minuta, ali tek nema logike da on igra praktično na poziciji 2, a Rokas na 3 i onda da se čudimo što nedostaje kreacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mirišem ni ja Sferopulosa od kada je došao i većina ovde zna zbog čega. Ali polako sa teranjem. Ne opravdavam ga jer nije selektovao tim već zato što nema ceo tim na okupu a nema ni krilnog centra a za to nije kriv on. Kada je imao celu ekipu pa i bez krilnog centra izgledali smo najbolje u sezoni a to je onih par utakmica sa Topićem. Sudiću mu na kraju sezone kad očekujem i konačno kompletan tim i sa krilnim centrom ako Trej pokaže bar malo da može. Na osnovu toga i mečeva sa Partizanom videćemo na šta ličimo i ima li smisla da se gledamo sledeće sezone. 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...