Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Meni je ovo ok potez ako nije već mogao da se nađe neki igrač u punoj snazi koji zadovoljava naše visoke kritetijume. Nismo mi izmislili ove kratkoročne ugovore i oni su super stvar kad su u pitanju rizični igrači, a TT u ovom momentu spada upravo u tu kategoriju. Ako je iole zdrav biće solidan dodatak iako bih rekao da je u ovoj fazi karijere i on pre stretch petica nego četvorka. Takođe, ako je zdrav iole Tobey nam postaje potpuni višak jer je TT sličan tip igrača samo mnogo bolji i prirodniji šuter a ima ga i za guranje pod košem. Naš klub jeste sprdnja ali ovaj potez nije iz te kategorije. Glavna sprdnja se desila letos i jesenas.

  • Like 17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ima dva kolena, pa neka se vise oslanja na ono zdravije. Plus i neka ne skače baš mnogo i sve ce biti u redu.
Ne mora ni da trenira...to je rizično i za tu klasu nepotrebno.

Ne mora ni da hoda od parkinga do Arene. Vozićemo ga onim kolicima kao Hanibala.

Nema potrebe ni da se presvlači u šorc i majčicu...neke farmerke i gore šta dovati.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pročitah,

Na pregledima rekoše da će koleno izdržati najverovatnije do kraja sezone?

Kako se to procenjuje I koja lekarska metoda kaže,zapni slobodno,biće sve ok do kraja sezone ali do 15 min po meču ali bez duplih kola i uskog rasporeda na predstojećem kupu.

Iskreno se nadam da će sa TT sve biti ok i da će pokazati i deo svojih mogućnosti i talenta jer je i na 50% svojih mogućnosti avion za Dedu,Luku i ekipu sa pozicije 4.

 

Kad se sve sabere umesto Meridijan beta i MTs ,treba napraviti sponzorske ugovore sa Acibaden ili pak Ortopedija Banjica.

 

Neka je sa srećom i TT i svima nama.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo volim ovog igraca da bih bio nezadovoljan. Ali pitanje je da li je to jos uvek taj igrac. Kao i vecina koju smo dovodili, dolazi u pred kraj karijere i pitanje je da li bas u pravom momentu. Pojma nemam u kakvom je stanju, ali potajno se nadam da ce moci da doprinese.

Mali insajd info, sto bi rekao gurovic. 2014. kad je dolazio u evropu bio je nama prvo ponudjen, ali je radonjic procenio da mu je to preveliki rizik. Bas bi voleo da sam ga gledao sa tom ekipom

Link to comment
Share on other sites

Nijedan doktor ne može da garantuje da će koleno izdržati.Dobro,kod nas je uvek paranormalna priča.

Može ga povrediti na prvom doskoku,promeni pravca ili može izdržati,to je sve lutrija.

Meni deluje da je posle Tompkinsove poslednje povrede kolena,rehabilitacija odradjena traljavo,čim i dalje ima probleme.

Nadam se da će moći da izgura prvo ovih mesec dana,pa i do kraja sezone ako bude doprinosio na parketu.

 

Mi smo sa Kvinsi Milerom jako rizikovali kad je dolazio,jer se znalo da je mučio muke sa kolenima,ali smo prihvatili rizik,pa smo imali sreće.

Odmah po potpisu za Makabi na nekom neobaveznom basketu u Americi pokidao prednje ukrštene ligamente.

Link to comment
Share on other sites

Pazite, čim je on došao sada i pod ovakvim uslovima, ipak je on igrač sa pedigreom, njemu se još igra košarka.

 

Problem je taj što je on generalno krupan tip, tako da se tu po prirodi netreniranja svakodnevnog, vrv skupilo dosta masti. Recimo Kinsi mačka je i dalje kao sajla. Takva mu je prosto prirodna gradja.

 

Dončić će biti kao medjed čim bude prestao da se bavi profi košarkom.

 

Sta ti ja znam, ima logike da se pokuša sa njim.

 

Ako pokaže nešto više od očekivanja prosečnog forumasa 😌, može da nam dose puno toga.

 

Sretno TT!

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, СтелаРоса said:

Sad bi bila fora da TT izdominira u ovih mesec dana i onda ne produzi ugovor.

 

Nema gde da dominira, ne verujem da ce biti u sastavu u petak, a verovatno ni protiv Zadra u nedelju, ako je tacno da je bas zapusten. Kup propusta sigurno. Verovatno je ideja da se za ovih mesec dana malo fizicki dovede u red, da na treninzima procene koliko moze i usput provere kako se kolena ponasaju pod opterecenjem.

 

Sto se tice utakmica, ne ocekujem da ga vidimo pre meca u Minhenu, 1. marta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fradler said:

 

Nema gde da dominira, ne verujem da ce biti u sastavu u petak, a verovatno ni protiv Zadra u nedelju, ako je tacno da je bas zapusten. Kup propusta sigurno. Verovatno je ideja da se za ovih mesec dana malo fizicki dovede u red, da na treninzima procene koliko moze i usput provere kako se kolena ponasaju pod opterecenjem.

 

Sto se tice utakmica, ne ocekujem da ga vidimo pre meca u Minhenu, 1. marta.

Ja bas mislim da ce biti u timu protiv Zadra. Po par minuta u 1 i 2 pol, da osjeti parket i bocne koju spolja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Meni je ovo ok potez ako nije već mogao da se nađe neki igrač u punoj snazi koji zadovoljava naše visoke kritetijume. Nismo mi izmislili ove kratkoročne ugovore i oni su super stvar kad su u pitanju rizični igrači, a TT u ovom momentu spada upravo u tu kategoriju. Ako je iole zdrav biće solidan dodatak iako bih rekao da je u ovoj fazi karijere i on pre stretch petica nego četvorka. Takođe, ako je zdrav iole Tobey nam postaje potpuni višak jer je TT sličan tip igrača samo mnogo bolji i prirodniji šuter a ima ga i za guranje pod košem. Naš klub jeste sprdnja ali ovaj potez nije iz te kategorije. Glavna sprdnja se desila letos i jesenas.

Tako je, ali sa jednom bitnom razlikom.

Naime, i Valensija i Zalgiris su potpisali takve ugovore kada su imali apsolutno dovoljno vremena i prostora da reaguju ukoliko im ovo prvo pojacanje ne isporuci.

Pa je tako Valensija produzila svog igraca, dok je Zalgiris nakon smene trenera otkacio Holija i doveo Lokusiunasa da greje klupu za manje pare.

Kod nas je situacija drugacija.

Mi mesec dana pokusavamo da nadjemo tu zadnju slamku da se spasimo, a sad sem sto je rezultatski voz prosao, nemamo ni lufta da ispravimo (eventualnu) gresku.

I to bi moglo da se svari da smo doveli igraca u punoj fizickoj formi kakvi su bili Smart i Gilespi, a ne Tomkins koji ocigledno ne bi mogao da prodje testiranje ni u jednom EL klubu.

Kratkorocni ugovori sami po sebi jesu dobra stvar, samo je nas klub po tradiciji vrlo nadaren da generalno dobre tehnike poslovanja primeni totalno van konteksta i smisla, pa onda i one najbolje ispadnu na fijasko.

 

Sto se Treja tice, on je izuzetan igrac i sampion i u to niko ne sumnja, pisao sam onaj dan o njemu, da ne spamujem.

Ljudi pizde jer smo njega mogli da imamo, na ovom ugovoru, i u oktobru.

 

Ovo je okej potez samo iz ugla manje minutaze za Davidovca i Mitrovica, od kojih se jedan raspao a drugi cele sezone nije ni pokusao da se sastavi.

U tom smislu, pre bi rekao da je Davidovac ovde visak nego Tobi, iako me ne bi cudilo da Majk izleti iz 12.

Sve zavisi od toga hoce li Tomkins uspeti da bude bolji od Davidovca u odbrani, na preuzimanju i u skoku, odnosno hoce li ispuniti minimalne uslove da izgura ulogu cetvorke, jer za centra nije planiran sigurno.

Tragedija ovog transfera je sto je Davidovac ocajan u sva 3 segmenta, a mi ne znamo hoce li Trej biti bolji.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dao Bog da bude kao matora kajla KejSi Rivers i porobi kad je gusto. Samo što nama treba veći doprinos TT-a i na nekim EL mečevima a ne samo Aba plejofa. I ako su nam šanse za top 10 mizerne, momci se sigurno neće opraštati kao bednici na začelju tabele. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Molina23 said:

Dao Bog da bude kao matora kajla KejSi Rivers i porobi kad je gusto. Samo što nama treba veći doprinos TT-a i na nekim EL mečevima a ne samo Aba plejofa. I ako su nam šanse za top 10 mizerne, momci se sigurno neće opraštati kao bednici na začelju tabele. 

Pa bice sigurno pomoc. Ozb je to igrac i opasnost spolja, nece smjeti protivnici da ga ostavljaju samog a donijece nam itekamo i cvrstinu pod kosem. 

Vrvt ce Bolomboy sada u odbrani ici vise napolje a da Trey cuva obruc i kontrolise skok, sto itekako zna da radi.

U napadu cemo dobiti sirinu

TT i Luka na 4 a na 5 Bolomboy i Freddie mada ocekujem i da Luka i TT budu zajedno na terenu.

DeDa da iskulira i da se dovede u red a Tobey je svoje odsvirao

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Neka otkine 1 minut od minutaze davidovca pa ce biti pomak.

Ako nista donece čvrstinu i nece biti cunj u odbrani.  Bolja zastita obruca, koji skok više i mi smo u plusu u odnosu na davidovca. U napadu i da ne uradi nista opet smo na nuli , posto ni davidovac nije imao doprinos.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...