Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Izgleda da ti nisi gledao uopšte Monako prošle sezone. Lik se raspadao tamo, ispod 50% za 2 i nijedna (nula) pogođenih trojki cele sezone u EL. Moneke nije znao gde tera u Monaku, imao je dvocifreni indeks na samo 2 od 16 evroligaških utakmica prošle sezone, to su neke Deki Davidovac teritorije. Svaka čast ako si ti video nešto što niko nije.

 

Aha, znači statistika kaže da je imao uticaj na tim nešto kao Stefan Lazarević? Jedno je da napišeš da je imao slabiju sezonu, a drugo da je bio očajan. Evo, npr. Despot igra na istoj poziciji i imao je više ubačenih trojki od Monekea prošle sezone. Zaključak, statistika kaže da je on bolji igrač. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da sadasnja uprava nema veze sa Sns-om.U okviru sire slike sve se desava iz odredjenih razloga jer jedan covek meri rejting i pravi odredjene kontrateze izmedju dva kluba, da ne bi izgubio niciju podrsku u potpunosti.A kadriranje grupa navijaca verovatno vrsi Novak Nedic (ili kako god se zvao taj lik).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

3.9 poena i 3.1 skokova za 12 minuta po mecu, sjajan ucinak. 

Odigrao mec sezone protiv Baskonije, to ga preporucilo bivsem treneru Baskonije. 

Znaci Partizan ce nam preuzeti Gilespija, ako ga ne produzimo.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, srlepajce said:

Haha volim sto se ovo siri da se vidi koliko su glupi

 

Jel može neko ovom četničkom vojvodi da pojasni da je danas 2024. godina i da se sva sranja koja on iskenja na svoja usta veoma brzo prošire internetom.

 

Zanimljivo, još nije u upravi a već nas bruka.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

Koliko je jadno ovo da svaljujes krivicu za svoje neuspehe na coveka koji je par hiljada km daleko a uz to jedan veliki gospodin, pa verovatno ne zeli da prlja ruke sa Gurovicem ili ulazi u to blato.

Bas je kao Gangula, fali samo jedan Sefik da prevaspista i ovog njegovog kosarkaskog pandana.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

Pitam baš sad ženu što je zagoreo ručak. Samo reče: "Duško kriv".

Kriv i za ljubavne probleme Nemanje Bjelice

 

Kad se setim natpisa samo da ode Dusko i vraca se treninzima 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što ne kažu kad su se raspričali, ko je doveo Davidovca i produžio Mitrovića, Lazarevića, Kuzmića i Lazića? Kad ode bagra imaćemo više resursa i za bolje trenere ovako nam ni jedan kvalitetan čovek neće doći. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Što ne kažu kad su se raspričali, ko je doveo Davidovca i produžio Lazarevića, Kuzmića i Lazića? Kad ode bagra imaćemo više resursa i za bolje trenere ovako nam ni jedan kvalitetan čovek neće doći. 

Brisao onaj balvan sva pitanja tog tipa

 

Ali jasno da je njih Dusko hteo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čočo said:

Što ne kažu kad su se raspričali, ko je doveo Davidovca i produžio Mitrovića, Lazarevića, Kuzmića i Lazića? Kad ode bagra imaćemo više resursa i za bolje trenere ovako nam ni jedan kvalitetan čovek neće doći. 

To sam napisao sinoc nakon one emisije gde je gostovao... em sam trulom Telekomu zbog toga uplatio opciju vracanja gledanja od 100din/mesecno em sam protracio sat vremena slusajuci kako ni na sta nije odgovorio. A bio je pitan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krajnji je bezobrazluk izjaviti ovako nešto u februaru 2024 nako skoro 30 kola EL..I šta je poenta ove Gurovićeve izjave? Pa uveren sam da bi na početku prelaznog roka 70% ljudi, navijača tražilo Nejpir/Simonović prije ovog dua Baskonije... Čak ako se dobro sjećam bila je priča da je Duško izabrao Nejpira prije ovog pleja iz Efesa.... Pa pali smo svi u ekstazu kada je Nejpir potpisao, pa ja kakav sam "lud" da sad neko ponudi da se "Nejpir vrati"... Ja bi rekao MOŽEEE!!! Valjda će proigrati... Baš jadno da se sad priča o ovome u takvom kontekstu... A ljetos je naš izbor bio logičniji i na "papiru" jači... Mi smo ove sezone izvisili zbog "nekošarkaških" razloga, koji se dešavaju u svijetu sporta... Nije bilo realno niti je iko mogao očekivati da će se onakva igračina raspasti na onakav način, ni Duško, ni Čović, niti bilo ko... I NEJPIER >>>>>Hauard.. Nzm šta Guroviću nije jasno... A ovo za Smarta da nema kvalitet za Zvezdu, tek ćemo da vidimo, nije on baš totalni levat, kako se predstavlja... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...