Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Petar1995 said:

Odmah bih potpisao Dericka Williamsa i Higginsa, pomogli bi bar malo..

Obrisi brate banovace te, nije mi bila namera da namestim ljude, samo skec 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Sramotna je kolicina pljuvacine prema ekipi i treneru od nekih koji ocigledno nisu sutnuli ni macku sa praga a ne bavili se sportom, umesto da je bes usmeren ka upravi koja nije dala ekipi podjednake uslove za borbu.

Cuj naguzili se da ih neko jebe u utakmici sa drugim na tabeli izmedju dva dupla kola, 5 utakmica u devet dana od cega 4 u gostima u ukupno 5 razlicitih drzava.  Garantujem da ovi sto kenjaju ne bi mogli da dodju sebi samo od putovanja i predjenih nekoliko hiljada kilometara a kamolu jos da igraju po 30ak minuta. Da ne pricam o akumuliranom umoru, gde prelako dolazi do povreda a posebno nasih igraca u godinama.

Bas nevidjena kolicina licne frustracije, za manje vise nebitan mec. Imamo dve pobede vise od rivala, a ako ne budemo mogli da dobijemo eventualnu utakmicu za prvo mesto, cemu onda poenta u kuknjavi za jurenjem domaceg terena kada vec nismo dorasli zadatku.

 

  • Like 32
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Fromthecorner said:

Igraci se povredjuju jer nema ko da ih zameni. Yago je igrao 33 min nakon duplog kola i normalno da nije dobro, da ne spominjem Tea koji mesecima testira zakone fizike o godinama. Za sve ali apsolutno sve je kriva ova neambiciozna uprava.

Kad rasporedi minute  "ovo kao omladinski tim pa svako mora da ima minute", kada neko igra 30 minuta "ajoooj nogu će polomiti".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Howie Roseman said:

Pristao bih na trejd sa FMP-om Subotić - Davidovac, samo da ga ne gledam više kod nas.

Igrao je nepunih 8 minuta a ti tako. plus minus mu je -18 danas. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

sve vrijeme sam mislio da imaju 4 teletabisa ali sam se ocito zajebao.

5. teletabis je definitivno Tobiskus

 

spacer.png

 

Ko je ovoga skautirao da mu se zakaze odmah pregled u ocnoj ordinaciji Sv. Vid

 

Dragi Dusko, slobodno ga vodi u Baskoniju pa neka tebe zajebava tamo a ne nas ovamo.

Edited by Abizolirni
  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgio said:

Teško je naći adekvatnu uvredu za nesposobnu upravu. 

 

Kakva je povreda Teodosića?? 

Nisam gledao utakmicu

Bogu hvala, mislim da nije nista cim se bio vratio u igru.

6 minutes ago, DameTime said:

 

Nisi uopšte morao da odgovaraš, pošto je izrazito bezvezno pitanje.

Nas Terry je njima poskidao pa su zato isfurani i igraju preko one stvari 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovonje bas nehumano sto momci prolaze, samo nas sreca moze spasiti povrede nekog od nosilaca. Jedini krivac i sva odgovornost je na upravi, zaista nema smisla prozivati bilo koga drugog. Naravno imamo 3-4 igraca koji nisu krivi sto au tu gde jesu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg da je Hanga pogodio polaganje u kontri, verovatno bi dobili. Sa cetvorkom se kasni, mozda je Sfero mislio da dok se ne zavrse dupla kola taj neko ne bi mogao puno da pomogne, a da moze da pokvari trenutnu hemiju. Sto se tice pozicije dva, mislim da nije ni planirano bilo dovodjenje na toj poziciji, osim ako nesto ne izleti, ali ih je povreda Topica iznenadila. Suvise je malo vremena da bi se doveo neko u dva dana.

Da je igrao Mitar, mi bi dobili ovo.

Jako bitna utakmica protiv Asvela. Oni verovatno sa novom energijom i novim trenerom. Mrtvi smo umorni i ispovredjivani, ali sta je tu je. Kako nama tako i drugima.

Sto se Topa tice, ja sam siguran da se vraca oko KRK-a.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da cemo morati nekako prikrivati Tea u odbrani ali ovo sto radi Nedovic, ne moze da sakrije ni sam Hudini.

Igrac mu se vec digne na sut za 3, on stoji naravno 2m od njega i onda kao trci prema njemu ali naravno spustenih ruku. Kao da dzogiras i pozdravljas drustvo, onako u prolazu... djes buraz, sta ima. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Sad me podseti, pravi Terry je stvarno skinuo zenu Vejn Bridzu valjda, tako nesto.

 

I još ponekim saigračima.

 

Vidiš šta ti je karma, uzeo si njegovo ime i sada se na tebi kola lome.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Niko ne ocekuje da u ekipi imas 12 “mamojepca” ali ovo sto mi imamo je sramota za mnogo jeftinije sastave od ovog našeg, mi imamo komplet jednu petorku koja ABA ligu ne može da igra, znaci ne da pravi neku razliku nego samo da bude ravnopravna sa ostalim aba ligašima. Davidovac se npr posrao po svemu dobrom sto je uradio u zvezdinom dresu i umesto da je otišao kao “ubica” Ledeja on se vratio da kao podgrejali leš troši svoju zaostavštinu. Teo i Hanga, ne zna se koji je stariji. Lazić terminator ali i njemu se ocrtava godina proizvodnje. Ostaju nam stakleni Neda i omaleni Yago kao udarne igle. Coviću gnjido. 

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Jbg da je Hanga pogodio polaganje u kontri, verovatno bi dobili. Sa cetvorkom se kasni, mozda je Sfero mislio da dok se ne zavrse dupla kola taj neko ne bi mogao puno da pomogne, a da moze da pokvari trenutnu hemiju. Sto se tice pozicije dva, mislim da nije ni planirano bilo dovodjenje na toj poziciji, osim ako nesto ne izleti, ali ih je povreda Topica iznenadila. Suvise je malo vremena da bi se doveo neko u dva dana.

Da je igrao Mitar, mi bi dobili ovo.

Jako bitna utakmica protiv Asvela. Oni verovatno sa novom energijom i novim trenerom. Mrtvi smo umorni i ispovredjivani, ali sta je tu je. Kako nama tako i drugima.

Sto se Topa tice, ja sam siguran da se vraca oko KRK-a.

Normalan klub i sportski sektor uvek imaju spisak igrača koji mogu u svakom trenutku da pomognu. Potrebno je samo okrenuti menadzera. Ali mi imamo Dozeta. Nemamo sportskog direktora i skauting službu ali zato imamo Nebojšu Čovića od 50+ godina u košarci da da sud da li je igrač dobar ili ne za nas. Svi mogu da dovedu igrača za dva, tri dana samo nama treba 6 meseci po igraču. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...