Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

siguran sam da nije lik mislio da poredi veličinu maradone i teodosića u nekom merno-objektivnom smislu, već banalno rečeno, neki potez koji ćeš prepričavati i za 30 godina, ukoliko si mu uživo prisustvovao. 

 

meni je, gledajući njega a onda puno kasnije npr mesija ili neki druge, ronalda iz portugala, neumesno porediti dijega sa njima, iako objektivno kapiram da su to fudbaleri istog nivoa

 

dijego na svetskom prvenstvu u italiji 1990e, kao burence piva da su obukli u dres i stavili mu kopačke, jedva se kotrlja postrance ali kada dobije loptu u pravom trenutku a kaniđa to isprati pravovremenim istrčavanjem iz ofsajd zamke, osetiš neku neverovatnu kontrolu celog terena, svega što je prisutno na tom stadionu i argentina stigne u finale

 

ali eto, taj neki vajb postoji i kod teodosića, toalna kontrola magijom

samo što posle uprska u finišu :lol_2:

Boze koliko je Kanidja bio brz i koliko sam bio srecan kad god bih imao sansu da ga gledam. Mnogo sam osetljiv na legende i majstore proslog veka🤷‍♂️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Да ли је могуће ово више, игра против Студентског центра и сада одједном мистериозно не игра а јако битна утакмица. Ако није повреда онда је бивши. 

Edited by СамоТи3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...