Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jedna smo tuzna ekipa bez karaktera i pobednickog mentaliteta.

Izgleda da se pun krug okrenuo, da sopstvenu decenijsku dominaciju nismo uspeli da materijalizujemo na pravi nacin i to je to, Mordor i svo zlo koje dolazi iz njihove kuhinje cemo opet morati da trpimo.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Čoviću marš iz kluba.

Povedi sa sobom svoje fikuse i neznalice Dozeta i Bagzija.

Drzte te se FMP .Dosta je bilo.

Kakav frankestajn od rostera i smejurija od kluba koji je sprcao milione na ovu ekipu koja nema ni glavu ni rep,koja nema cvrstine,stava,muda i zelje.

Bezlična skupina igraca koje su selektirali pomenuti majstori koji se jos u decembru oprastaju od EL 

Ali ostaje borba za KLs cipiripi trofej.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Problem je što mi živimo i umiremo od šuta za 3 poena. Večeras smo imali nekoliko prilika, barem 4, da se približimo na poen ili izjednačimo i svaki put smo promašili otvoren šut za 3 poena. Na kraju 7 od 26 za 3 poena.

 

Nije pomoglo ni to što smo bacanja šutirali 24 od 31. 7 promašenih bacanja je izuzetno mnogo u ovakvoj utakmici.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nemojte da ste na kraj srca, malo nam je falilo.. Da je bolji bio procenat šuta, da je ona ušla, da ona nije, da je babi muda, how yes no.
Bez karaktera, bez srca, bez muda, na kraju bez znanja i želje.
Ne možeš dati fore 16p poluvreme, razigraš protivnika umesto krv da propiša.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uh, naoštrio sam se za kritiku. Ne znam sa ovakvom igrom kako smo i došli u situaciju da možda i pobedimo. Janis ko da je došao na pripremni turnir. Sve kad se skupi i sabere, nije se puno promenilo, malo napred pa malo nazad, tu smo negde na isto. Od pojačanja jedino Bolomboj i Teo daju doprinos. Za još jednu dobru utakmicu Nedovića moraćemo sačekati. Njemu kad krene tad se naloži pa ume biti koristan i u odbrani, kad mu ne ide onda se i u odbrani ne trudi. Greška će biti Janisu ako ostane tvrdoglav u vezi pojačanja. Kasnije ako ih dovede biće kasno. Jedino će tada biti vajde da se pripremamo za narednu sezonu. Ima orpavdanja jer nije on birao ovu ekipu, nema treninga, mada vidimo da nekom poput Duška ni to ne smeta da beleži odlične rezultate. Da ne mrsomudim mnogo, narodski da se izrazim a i malo bezobrazno, mi smo kurton od ekipe. :smiley53: :classic_biggrin:

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Ko mi pomene srecu ili da ih je islo.. Pogotovo za zavrsnicu...

 

Jednostavno mi ne znamo da je odigramo kako treba i to je tako.

 

Nemamo sistem igre i kako da postujemo loptu. Mozemo da zivimo ako nam tada ulaze ludi sutevi al smislen napad ne igramo tada.

 

A i ne pomaze sto je Teo tada(da se ne naljute igrao je ok utakmicu) udje u hero mode pa bude nazalost pokojnik(bice i pobednik) treba se jos neko ukljuciti. Ovako timovi znaju ah tu je Teo on ce da preuzima odgovornost pa im je i lakse braniti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zadnji vezni said:

Čoviću marš iz kluba.

Povedi sa sobom svoje fikuse i neznalice Dozeta i Bagzija.

Drzte te se FMP .Dosta je bilo.

Kakav frankestajn od rostera i smejurija od kluba koji je sprcao milione na ovu ekipu koja nema ni glavu ni rep,koja nema cvrstine,stava,muda i zelje.

Bezlična skupina igraca koje su selektirali pomenuti majstori koji se jos u decembru oprastaju od EL 

Ali ostaje borba za KLs cipiripi trofej.

Sto bi Vujosevic rekao, bolje biti zadnji u gradu nego prvi u selu. "Nama" je bitno tj. pojedinim majstorima ipak biti prvi u selu 😝

Link to comment
Share on other sites

Čovke kopira komšijsku sezonu od prošle godine, 4-9 pa kreće serija ali u našem slučaju poraza umesto pobeda.

 

Edit: Bolje Neda da je šutirao na -2 ipak je pogodio napad pre tog trojku dok je Teo sve promašio što je šutnuo danas.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Meni je najvece razocarenje sto sam prestao da verujem u pobedu kad god udjemo u tesnu zavrsnicu. Nebitno jel -6, -3, nereseno ili vodimo +3, nekako nemam poverenja u ovaj tim da ce pobediti. Evo i sada poslednji minut nereseno i tacno znam da necemo odbraniti sledeci napad, ubacice nam ovi makar i sa pola terena ako treba. 
 

Nejpir je konacno nesto pogodio ali i dalje je stetan po ekipu. Ono sto je radio od momenta kada smo prvi put prisli na -1 u kontinuitetu i u odbrani i u napadu je podsetilo na utakmice protiv Virtusa, Partizana, Barse... Ne znam do kad misli ovako. Sto je najgore, ne bi me cudilo da proigra tamo negde kad ostanemo bez ikakve sanse za plej-of. I to toliko da proigra da pozelimo da ga produzimo za narednu sezonu, a on na konto toga ode u drugi klub i ostavi nas da mu trazimo zamenu.

 

I da, mi smo bez Tea nula od ekipe. Najbitniji i najbolji igrac.

Edited by СтелаРоса
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...