Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Sector said:

Simonović ima mnogo više smisla na PF od Mitrovića

 

Ma gde brate molim te, pa on kad krene u dribling, kao slon u staklarskoj radnji. Mnogo se Simon nabudžio u NBA da bi igrao četvorku. Mitar može da spusti loptu na parket, ranije je bio baš dobar u tome. Samo nema šut.

 

A Simonović kad uđe, dečko kao da ne zna gde je. Napravi dva debilna faula i ajde van.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Ma gde brate molim te, pa on kad krene u dribling, kao slon u staklarskoj radnji. Mnogo se Simon nabudžio u NBA da bi igrao četvorku. Mitar može da spusti loptu na parket, ranije je bio baš dobar u tome. Samo nema šut.

 

A Simonović kad uđe, dečko kao da ne zna gde je. Napravi dva debilna faula i ajde van.

 

Mitrović je potpuno neupotrebljiv sa pozicije 4. Cijenim ako si nešto vidio ali ja nisam.

 

Simonović ima domet spolja i to može u seriji da pogađa. Jeste trenutno izgubljen ali ako već nema pojačanja, bolje ga istrpiti malo makar protiv ABA timova.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Neupotrebljivi su obojica. Mi ne možemo da igramo ni sa jednim ni sa drugim na poziciji 4, ako hoćemo smislen napad (u slučaju Luke) ili odbranu (U slučaju Simona koji ne može da odbrani ništa, čak ni petice za sada, ali tu makar stigne da napravi faul).

 

Tako da, dok se ne dovede neko ko je prirodno četvorka, mi treba tu da držimo Ilića, Davidovca i Lazarevića, koliko god tanko to bilo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

Meni i dalje najbolje rešenje na 4 od svega što imamo je Dalibor Ilić. Zapravo, ON je trebalo da bude zamena startnoj četvorci, a Lazarević da bude treći u rotaciji na poz 4. Da je bilo razuma...

   

  kod nas u timu mi ne deluje da ima mesta...Davidovac je dobar kao zamena, pametan igrac koji istina retko kad isporucuje ali znas da nece praviti neka sranja...moze i Mitovic da igra tu ali u paru sa Tobijem gde ce u napadu Tobi da glumi 4...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hakeem said:

   

  kod nas u timu mi ne deluje da ima mesta...Davidovac je dobar kao zamena, pametan igrac koji istina retko kad isporucuje ali znas da nece praviti neka sranja...moze i Mitovic da igra tu ali u paru sa Tobijem gde ce u napadu Tobi da glumi 4...

 

Pa i nema, ali meni je smislenije da Ilić igra četvorku od Davidovca, jer je na skoku daleko aktivniji. Svakako nisu super rešenja ni jedan ni drugi. Ja evo da me istreseš naglavačke ne kapiram vraćanje Davidovca.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Pa i nema, ali meni je smislenije da Ilić igra četvorku od Davidovca, jer je na skoku daleko aktivniji. Svakako nisu super rešenja ni jedan ni drugi. Ja evo da me istreseš naglavačke ne kapiram vraćanje Davidovca.

Domaci igrac. Gledajuci samo kvalitet jedno 80% domacih igraca iz trenutnog rostera ne bi imalo mesta u EL sastavu. Ovako smo prinudjeni na njih jer mora neko da igra KLS i Kup. Siguran sam da ni Obradovic u komsiluku nije presrecan sto ima Jaramaza, Trifunovica, Andjusica i da bi rado umesto njih imao neke druge igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrović na PF u napadu je nešto najgore i najružnije za gledanje što sam gledao skora. U ovom trenutnom rosteru bukvalno svi visoki bi više pružili na PF u napadu nego što on može. Danas imati PF bez šuta je harikiri epskih razmera. I ne sviđa mi se ni malo Sferopulosovo forsiranje njega na PF. A samo forsiranje njega je slika i prilika koliko je nama potreban 1 ( slovima JEDAN) kvalitetan krilni centar. 

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Čočo said:

Mitrović na PF u napadu je nešto najgore i najružnije za gledanje što sam gledao skora. U ovom trenutnom rosteru bukvalno svi visoki bi više pružili na PF u napadu nego što on može. Danas imati PF bez šuta je harikiri epskih razmera. I ne sviđa mi se ni malo Sferopulosovo forsiranje njega na PF. A samo forsiranje njega je slika i prilika koliko je nama potreban 1 ( slovima JEDAN) kvalitetan krilni centar. 

 

Meni i da i ne. Da, jer dosta upotrebljivih lopti dolazi sa pozicije 4 unutra, a ne, jer ga često ostavljaju samog, a on ne zna šta će sa loptom. Ajd što su mu promenili šut, pa mu je izbačaj blago rečeno užasan, ali da se čovek plaši da opali kad je sam. Pred svaku utakmicu se zagreva šutirajući i trojke. Ima dosta veliki procenat ubačenih, ali... Šut mu je prespor, mnogo mu treba vremena da se namesti. Znači to može samo na treningu i zagrevanju. Gledam ponekad one hajlajce iz 2014-15 gde čovek šutira lagano spolja i milina ga je gledati. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

 

Meni i da i ne. Da, jer dosta upotrebljivih lopti dolazi sa pozicije 4 unutra, a ne, jer ga često ostavljaju samog, a on ne zna šta će sa loptom. Ajd što su mu promenili šut, pa mu je izbačaj blago rečeno užasan, ali da se čovek plaši da opali kad je sam. Pred svaku utakmicu se zagreva šutirajući i trojke. Ima dosta veliki procenat ubačenih, ali... Šut mu je prespor, mnogo mu treba vremena da se namesti. Znači to može samo na treningu i zagrevanju. Gledam ponekad one hajlajce iz 2014-15 gde čovek šutira lagano spolja i milina ga je gledati. 

Sve stoji. Ali on je iz sebe izbrisao taj period 2014/2015. što je nekoliko puta i naglašavo. Njega sad,, terati" jer mu sigurno nije baš prijatno na PF i još očekivati od njega da šutira bilo trojke ili sa polidistance je kao da od Majkl Dzeksona tražiš da vrati boju koju je skinuo. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Simonović ima mnogo više smisla na PF od Mitrovića, nije mi jasno šta se tu dešava. Osim ako nije neka povreda u pitanju, spominjala se i prehlada ranije.

 

Mislim svakako smo jad i bijeda na PF kako god da okreneš ali ne moramo baš sami sebi otežavati dodatno.

Simonovic trenutno uopste nema smisla da bude u 12. Ocekivao sam da ce biti losiji od Petruseva, ali ovo do sad sto je prikazao je zaista sramno. Sto se tice Mitrovica na PF, jeste lose resenje ali makar iz nekih kombinacija tokom pnr ume da podeli sekundarni pas na rolera sto se desilo par puta protiv Buducnosti i izgledalo je fino, ali taj nedostatak suta bas suzava teren

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Ja mu na tekstove bogami više ne klikćem.

 

Pa nek nastavi da bude gazdina podguzna muva i ćuti kao zaliven na domaću osnovu ali zato kofa govana po Šabazu (ili manje više svakom ozbiljnijem strancu pre njega). 

 

Sto se tice Darka kao podguzne muve Covica, mozete da bacite pogled od 9:20 pa do kraja snimka.

Takodje, Davidovac je protiv Bajerna isto bio iskritikovan od strane doticnog komentatora.

 

Razumem da se neko ne slaze sa njim oko nekih stavova, prvi ja, ali Plavsic nije burek novinar vec ima neke svoje poglede na kosarku koji se ne poklapaju sa pojedincima. I to je normalno. Samo smo svi skloni donosenju zakljucaka a da ne znamo ili ne promislimo dovoljno.

 

Bar je to moj utisak.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Simon je bio lakse povredjen zato nije bio u sastavu.
Mada ko zna kod nas je sve moguce.

Simon nije došao u KKCZ kao rezultat našeg (nevidljivog) skautinga. Da je potpisan sa platom i rejtingom koji imaju Lazarević i Ilić i na višegodišnji ugovor pa da se od trenera i publike očekuje strpljenje za žrtvovanje dragocenih minuta na iznalaženje pozicije za njega ili bar specijalne uloge.
Simon je ipak stranac, bez EL iskustva koji će igrati u našem dresu eventualno do kraja sezone, tako da se od njega može i treba očekivati da kada dobije minute isporuči odmah i to sa maksimalnim zalaganjem shodno svojoj klasi (zagarantovanih 800k).
Da Duško nije pravio kompromise na štetu svog strukovnog integriteta ali i zdravog razuma dozvolivši veoma rano potpisivanje Simonovića, produžavanje Kuza, pa i vraćanje Davidovca, sada bi bar imali prostora za doselektovanu četvorku. Ako je već ova "play dead" faza još uvek aktuelna samo do ubacivanja Bjelice u roster kroz otvoren prozor od špajza, onda teraj majstore dok ne stignemo na par soma dokonih semenkara u Areni jer već si ga tako fino zasro za sve pare da ne silazimo s kanala...

...čeka se samo:














  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, necke said:

 

Sto se tice Darka kao podguzne muve Covica, mozete da bacite pogled od 9:20 pa do kraja snimka.

Takodje, Davidovac je protiv Bajerna isto bio iskritikovan od strane doticnog komentatora.

 

Razumem da se neko ne slaze sa njim oko nekih stavova, prvi ja, ali Plavsic nije burek novinar vec ima neke svoje poglede na kosarku koji se ne poklapaju sa pojedincima. I to je normalno. Samo smo svi skloni donosenju zakljucaka a da ne znamo ili ne promislimo dovoljno.

 

Bar je to moj utisak.

Ponavljam, jedini komentator, novinar, jedina jbna javna licnost koja je kritikovala FC3 je Plavsic.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...