Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, John Terry said:

 

Ne, Tobey je manje pokretan od Simonovica. A ne bi mogao ni jednu cetvorku da sacuva.

 

Kod nas cetvorku mogu da igraju Bolomboy, Davidovac, Ilic, Lazarevic. Ni jedan nije sjajan, Bolomboy je tu ipak najbolji.

Ma gde najbolji. Pa videli smo ga da kad god je igrao PF nije mogao da se sastavi. Bolomboj mora samo na 5. Ne znam koja je zamisao Sferopulosa ali mi sa Birchom opet nemamo krilnog centra. Bukvalno kako vreme prolazi počinjem da se slažem sa nekima na forumu da bih i Bjelicu prihvatio nazad ako ne planiramo da dovodimo novog PF. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Ma gde najbolji. Pa videli smo ga da kad god je igrao PF nije mogao da se sastavi. Bolomboj mora samo na 5. Ne znam koja je zamisao Sferopulosa ali mi sa Birchom opet nemamo krilnog centra. Bukvalno kako vreme prolazi počinjem da se slažem sa nekima na forumu da bih i Bjelicu prihvatio nazad ako ne planiramo da dovodimo novog PF. 

 

Najbolji od ovih sto sam nabrojao. Mislim da on moze da igra na 4, naravno i na 5, ali mi smo vec na 5 toliko nabudzeni da ne bi bilo potrebe.

 

Slazem se da nam treba cetvorka "kao hleb" samo kazem nisam siguran da cemo taj film gledati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa logika vam je sledeca:

 

Zvezdi fali 4.

Neko pomene moja je zelja xy igrac.

Prodiskutujete par strana.

And repeat.

 

Ako se igrac poveze preko medija(kojima verujete da su pouzdani) i od strane insajdera(tipa @Markoss) onda mozete da diskutujete o njima a za nase zelje to ostavljamo preko leta za transfer temu.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prestanite od ove teme da pravite transfer topik i pišete o igračima koji nemaju veze sa KKCZ. Ukoliko neko od pouzdanih insajdera, ili kredibilnih medija pomenu konkretno ime onda se slobodno raspišite. Za žalbe i sugestije isto imate odgovarajući topik.

  • Tuzno 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sector said:

KKP dobije 2 derbija u 4 dana i dovede pojačanje. Tako radi ambiciozan klub koji stvarno želi da uradi nešto u Evropi, ne zadovoljava ih samo da su najbolji u selu.

 

 

Мислим да би они појачање довели како год да су се ти дербији завршили јер им је то био очигледан недостатак као и плеј кога по пбг њузу и траже још као што су нама очигледни недостаци на 4 па и неки дефанзивни бекап Недовићу који није играч мање у нападу, а да ли ћемо их довести то је већ теже рећи.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:

A šta ako je fugu bio ozbiljan kada je izjavio da mu ne trebaju pojačanja i da se planira dalje sa ovim sto trenutno imamo u rosteru?

 

Pa ništa, uzimamo časno 14. mjesto u EL i časno ginemo u finalu aba lige. Život ide dalje...

  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, John Terry said:

 

Sve je to za ljude, ali ovo nebulozno sklapanje rostera ce se izucavati decenijama.

Upravo tako, uopšte nije problem da se ne osvoje trofeji, ali da se svesno selektuje tim u kojem nemaš ni jednu upotrebljivu četvorku i sa defanzivnom rupom na bekovskim pozicijama to je teško bacanje para.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...