Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Недовић је до сада углавном у прве 2-3 утакмице након повреда играо неку алиби кошарку и бежао од контакта, док синоћ то није био случај вратио се као да није правио паузу и стално нападао онако како је и један од најбољих у европи продором.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Uzimajući u obzir da je Nemanja sklon povredama, treba ga potpuno osloboditi 90% ABA utakmica i čuvati za EL.

 

Prebitan nam je po trenutnoj konstalaciji rostera.

Trebamo osloboditi i Teodosica od igara u Aba ligi, ali se namece pitanje ko ce onda igrati na pozicijama 1 i 2 sa trenutnim igrackim kadrom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo statistike iz ABA.

 

Teo i Šabaz u prvih 10 po asistencijama.

Imamo jednog igrača u prvih 20 u total skokovima. 

Šabaz je na sedmom mestu po asistencijama, sedmom mestu po poenima i osmom mestu po indexu (a uticaj na igru - skoro pa nula). 

 

Bolomboy deli prvo mesto po procentu šuta za 3 u ABA :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Malo statistike iz ABA.

 

Teo i Šabaz u prvih 10 po asistencijama.

Imamo jednog igrača u prvih 20 u total skokovima. 

Šabaz je na sedmom mestu po asistencijama, sedmom mestu po poenima i osmom mestu po indexu (a uticaj na igru - skoro pa nula). 

 

Bolomboy deli prvo mesto po procentu šuta za 3 u ABA :default_coffee:

Statistika za psovanje ovaj kritiku Sabaza na forumu u toku utakmice i van njih?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Znam da je ova selekcija njegova noćna mora ali mi se čini da se kolega @Guru nije oglašavao od početka sezone. 🙂

 

Volio bih od njega koju da pročitam, ima li nade za ovaj roster bez doselekcije i da li bi nas i ta doselekcija spasila. Nadam se da nije već digao ruke. 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Znam da je ova selekcija njegova noćna mora ali mi se čini da se kolega @Guru nije oglašavao od početka sezone. 🙂

 

Volio bih od njega koju da pročitam, ima li nade za ovaj roster bez doselekcije i da li bi nas i ta doselekcija spasila. Nadam se da nije već digao ruke. 😄

Neka ga tamo. Ako ništa drugo drži do sebe i reči svoje da neće pratiti Zvezdu ove sezone. Svaka čast. Skidam kapu. Malo je takvih od reči danas u ovom svetu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

Isti osećaj. Ne igramo ABA ni blizu angažovano koliko EL i dokle god dobijamo i ne umaramo se (a sinoć je što se toga tiče bio jači trening). Plus što smo pre 3 dana imali onakvu tekmu sa Bajernom i onakvo i fizičko i emotivno pražnjenje jer nismo smeli da izgubimo. Budućnost ima solidan roster, značajno bolji nego prošle godine, gomila fizikalaca sa odličnim šutem. Kad igraju sa KKP? hehe

 

Nego, posle sam provalio, Teova ćerka isto liči na Tea, mada manje nego sin.

 

F-Mu2_wW8AAxW4Q?format=jpg&name=large

 

 

 

  • Ha-ha 33
Link to comment
Share on other sites

Moram da pohvalim Nemanju Nedovica.

To kako on igra ove sezone u poredjenju sa proslom nema veze sa vezom. Mnogo vise discipline, mnogo vise prodora po cemu je medju najboljim igracima u Evropi i danas, a imali smo priliku da vidimo ljude ovde kako pisu da je dobro sto ne igra i slicno. Bice on dobar ove sezone.

A i ne mogu da ne pomenem Milosa Teodosica. Videli smo sta se sve pisalo ovde, proslo je samo par utakmica, duga je sezona. Ali Milos Teodosic u Zvezdi je bas sustina ove teme. Zadovoljstina.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

  sto vise vreme prolazi sve vise mi deluje da nece niko dolaziti...jedino ako bude nekih odlazaka ali ni to mi bas ne deluje realno...ali "krvarimo" na 4 i to bas, juce Sabaz baca dve lopte u aut jer je u tom trenutku Mitrovic na 4 koji treba da stoji u cosku a on krece da katuje i zavrsava se izgubljenim loptama...

  ja sam poprilicno siguran da cemo vratiti Bjelicu, samo u klubu cekaju pa dobijemo nesto pa da se malo stisa situacija oko svega i onda da to urade...na beku kad su svi tu jednostavno nema mesta za jos jednog igraca...

 

   cini mi se da i kad je Dusko dolazio bila prica evo krecu otpustanja, epilog je da niko ni tada nije otisao...

  

Edited by hakeem
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Simonović ima mnogo više smisla na PF od Mitrovića, nije mi jasno šta se tu dešava. Osim ako nije neka povreda u pitanju, spominjala se i prehlada ranije.

 

Mislim svakako smo jad i bijeda na PF kako god da okreneš ali ne moramo baš sami sebi otežavati dodatno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...