Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Petrusev ce kod brace ako bude dolazio u EL. Za Hangu se znalo jos pre dva dana da ce mozda biti spreman za Fener, ali nisam znao da li smem da citiram insajdera koji nije sertifikovan ovde. Sa Harisonom se krenulo u pregovore kada je bio dostupan(ostalo su bile zelje), ali kako je ponudjen nama, ponudjen je svima ostalima, a ipak je Milano malo platezno sposobniji.  

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

a ipak je Milano malo platezno sposobniji.  

 

neka je i za iste novce ili malo manje; da pitaš prosečnog amera ili prosečnog mene, da li bi radije u bgd ili milano, obojica bi u milano.

djordjo armani ili nebojša čović

i tako

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

neka je i za iste novce ili malo manje; da pitaš prosečnog amera ili prosečnog mene, da li bi radije u bgd ili milano, obojica bi u milano.

djordjo armani ili nebojša čović

i tako

 

Nikad bolji upis.

 

Meni je trenutno osećaj da bismo i sa 100 miliona budžeta napravili pobačaj. Jer Čović, jer Dozet...

Edited by John Terry
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

sigurno im nije jedina opcija ako izuzmemo kuzmića i donekle lazarevića, s'tim što bi ovaj drugi pronašao neku eurocup ekipu, verovatno za slične novce

EL Uini. Jedina opcija da igraju EL je kroz Zvezdu slazes se?

 

Naravno Simon pa i Deda bi mogli naci EC klub ali nece.Zasto?Jer mogu EL kroz Zvezdu da igraju jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, stefan1 said:

Dovescemo centra, a sto se tice pozicije 2, to je to, mislim da nece niko dolaziti

Videli smo da nam to ide dobro - dovodjenje centara, a da nam lose ide dovodjenje svih drugih pozicija, pa smo odlucili da ne menjamo dobitnu formulu

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, stefan1 said:

Dovescemo centra, a sto se tice pozicije 2, to je to, mislim da nece niko dolaziti

Bolje onda nikoga da ne dovode, ishod ce biti isti, a ja cu moci ravnodusno da gledam tekme i biram mesto u Areni. Na dva i tri ce uvek bar jedan igrac da bude povredjen, a verovatno ce i duo Teo/Sabazz u nekom delu sezone biti na postedi. Sve u svemu logicno da nam spolja niko ne treba. Na 4. nemamo kvalitet, s spolja ce nedostajati i kvantitet pored toga sto patimonod nekompatibilnosti. No dobro uprava znaeee…

Edited by Dragon
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Dusko said:

EL Uini. Jedina opcija da igraju EL je kroz Zvezdu slazes se?

 

Naravno Simon pa i Deda bi mogli naci EC klub ali nece.Zasto?Jer mogu EL kroz Zvezdu da igraju jbg.

 

čisto sumnjam da je davidovcu u ovim sezonama karijere prioritet da igra euroleague.

pri čemu smo stavili đuture sve igrače koji nam se ne dopadaju ili ne isporučuju šta smo zamislili na jednu gomilicu.

 

marko simonović je nekakav prospect, slične reputacije kao i alan smailagić kada je dolazio u partizan. 

ilić je potpisao trogodišnji ugovor sa zvezdom u trenutku u kojem je sastav bio neuporedivo tanji. igrač neuporedivo nižeg plafona ali takođe mlad

 

to je jedna grupa, deda je druga vrsta; igrač koji može da nađe ugovor levo i desno, kao uostalom i luka mitrović

nisam siguran da ne mogu njih dvojica da igraju el osim kod nas ali sam siguran da mogu da nađu i neke fine ugovore u ambicioznijim eurocup ekipama

 

na sve to kalemimo penzionog kuzmića i lazarevića, koji su kod nas tek ponekada u rotaciji. jeste, oni ne bi mogli da imaju neke bitne uloge i ugovore u nekim drugim klubovima ali ih nemaju ni kod nas

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uh kakav argument: Strazel jbt

 

Decko ima samo Jamesa, Okoboa, Kembu i Lojda ispred sebe u rotaciji.

Pritom lik ima 20 godina i igra vrlo korektno domace prvenstvo, prosle godine u plej ofu u Francuskoj bio odlican. Ali i da nije, za EL je potpuno nebitan.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A Zvezda ima 10 Lazarevica? 

U Evropi je bitna stavka biti starter kao u NBA? 

 

Milano 1-5 skor🤔

 

Nema 10 al ima 6-7 komada.

 

Jaka je bitna stavka biti starter ili smatraš da je svejedno igra li Davidovac 25 ili 10 minuta?

 

Milano je očajno otvorio sezonu, mi je tako otvaramo svake godine pa tražimo neku slamku izgovora da se tješimo kako je još neko loš osim nas. Vau, sad mi je lakše.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Nema 10 al ima 6-7 komada.

 

Jaka je bitna stavka biti starter ili smatraš da je svejedno igra li Davidovac 25 ili 10 minuta?

 

Milano je očajno otvorio sezonu, mi je tako otvaramo svake godine pa tražimo neku slamku izgovora da se tješimo kako je još neko loš osim nas. Vau, sad mi je lakše.

Zasto je bitno u Evropi biti starter? To neko nepisano pravilo u Evropi za koje ne znam kao u Nba da starteri zavrsavaju utakmice? 

 

Sto smo sada presli sa Lazarevica na Davidovca? Imas ispred Lazarevica Hangu i Rokasa na 3 ili smatras da to nije dobro?

 

DeDa igra toliko jer nema ko u smislu da je toliko kvalitetniji od njega jer Ilic i Simonivic to nisu.

Mislis da je Sferopulos lud lik pa da ne bi volio da ima Mirotica ili tako nekog na 4? 

 

Ajde prvo mi da razmrdamo igraca od 2 miliona da nas udostoji svog prusustva na mecu, sta mislis?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...