Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sezona po meni ako se uzme SLS bice 4.

Uzeti tri trofeja protiv KKP u direktnom duelu nije mala stvar i vadi kestenje iz EL. 

Prvi smo bili u ABA u regularnom delu. Sa 3-0 uzeli trofej. U kupu na neutralnom terenu odneli  trofej. 

 

Mrlja i da ne bude sve cista 5 -ca je svakako EL.

Ovde uzimam i malu rezervu u vidu Nejpira ( ko se onome nadao), ..to nas je dobrim delom usporilo. Msm zamisli Pao bez NUN-a.  Glavni projekat i lider ekipe, najplaceniji podbaci. Kasnije i neke povrede koje su ubile kakav takav momentom,  mislim na Topica, Pa Tea u jednom delu, sve je to uticalo da se napravi bolji rezultat. 

Svakako ima gorčine, ali opet uvek nešto fali da sve bude idealno.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mile1 said:

Daj da pokrenemo kampanju da se vrati uini

Kampanja:

Ako i ti zelis da  @ćušpajz dodje u tvoj dom i forum, napisi ovo i podeli sa deset svojih prijatelja

A) da je Karmelo najbolji igrac svih vremena.

B) da je Karmelo najveca prevara, nikad nije osvojio prsten.

Trebalo bi da fercera oboje.

  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Clash said:

Kampanja:

Ako i ti zelis da  @ćušpajz dodje u tvoj dom i forum, napisi ovo i podeli sa deset svojih prijatelja

A) da je Karmelo najbolji igrac svih vremena.

B) da je Karmelo najveca prevara, nikad nije osvojio prsten.

Trebalo bi da fercera oboje.

 

Bonus je ako provučeš Melovu 62 pts sa 0 ass i 0 reb partiju u MSG 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Daj da pokrenemo kampanju da se vrati uini

U paketu ... Uini na forum, Frenki u Zvezdu.
 

Quote

 

“After the Olympics,” Ntilikina replied to a question about deciding on his future at the club level.

He confirmed potentially moving his talents to the Turkish Airlines EuroLeague as an option to resume his career in the 2024-25 season.

 

 

  • Like 6
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Haha, moram priznati da su mi pobednici univerzuma ovi likovi što u istu ravan stavljaju KRK i EL pa izvlače neku prosečnu ocenu. Sezonu je lepo opisao Del Piero na prethodnoj strani. Ocena je maksimalno 5/10, dakle polovično uspešna sezona, ali nikako čak ni 6/10. Mada, ok je i to, da nismo uzeli ABA ligu bila bi 0/10.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Meni je i dalje u glavi da se Topić nije povrijedio na onom derbiju u januaru da bi ovo bila drugačija sezona i u evroligi. Nisu ljudi svjesni koliko on psihički a i igrački bi značio ovoj ekipi, zbog toga jer na kraju nije odigrao sem jednu utakmicu  pa se nema osjećaj. Ne bi to bile vjerovatno neke ludilo partije još uvijek ali sigurnost, smirenost i pozitiva su izuzetno bitni faktori. Uostalom meni djeluje da je Tompkins upravo to donio. Totalno druga energija koja se prenosi na sve. 

Sad još KLS da se osvoji. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Mile1 said:

Za mene ce sezona biti 10/10 ako odu Covic, Bagzi i Dozet

Pa odlazak bagre iz kluba je jednako odlasku na F4 EL. Isti efekat čak i bolji donosi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema tih domaćih trofeja koji mogu da sakriju da smo mi, nažalost, prigradski mali tim, jako lošeg menadžmenta koji je glavni i osnovni razlog svi blamiranja kluba u proteklim sezonama. 

 

Bez ABA (KLS nebitan) ova sezona je što Haos kaže 0 od 10. Ovako imamo jedva prelaznih 5/10 sa, sem ako se ništa ne promeni, velikim izgledima da se takva sezona ponovi i naredne i svake sledeće godine. Jer se ne vidi iskorak ni na horizontu.

 

Da ne mračimo sada, još je vreme slavlja i momci su sa Sferom to zaista zaslužili. Pisao sam već bio, nisu oni krivi što su skupljeni tako kako su skupljeni ali u datim okolnostima, oni su ovo izvukli maksimalno profesionalno (ono što je KKPu maksimalno falilo gde bi kod nas sada terali apsolutno ceo roster da su nasi imali onako sraman pristup i da smo popili metlu). I na tome im treba čestitati. Kao i Sferu koji je napravio relativno ukusnu pitu sa baš malo odgovarajućih sastojaka. I zaslužili su sva ova slavlja i čestitke koje im stižu.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Po meni sezona nije uspesna, malo smo se izvadili metlom nad grobarima(drago mi je) ali uspesna nije.

Ako bude sve isto sledece sezone onda sta da pricamo. 

Mi kao klub moramo da napravimo zaokret o poslavanju i konstrukciji tima.

A posto vidim da se vraca Vildoza i da Teo ostaje(godinu stariji i povredjivaniji) ne uliva mi neko poverenje.

Ako se zadovoljavamo samo domacicom a u Evropi da budemo 15-16 jbg...

  • Like 6
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Систем те лаже said:

P.S.  Мислим да Сферо не намерава оставити Рокаса, и да ће тражити бољу опцију.

moze kalinari, moze.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, goldberg said:

Simbol ove sveopste radosti na temi jer se pobedio arhineprijatelj nakon cele sezone kukanja i gundjanja je Davidovac. 

 

 

Nije arhineprijatelj vec veciti i najveci rival.

Ti kao navijac Buducnosti naravno ne mozes da razumes sta to znaci pa ti nemam sta dalje objasnjavati i na ostatak posta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

 

Zapravo, ta ljubav je prilicno racionalna - zato i nemas masu iza nekog tamo drugoligasa i pracenje da li ce u toj drugoj ligi biti 5. ili 9. jer to niti pruza nekakav osecaj slave, moci i uspeha niti je drustveno siroko prihvaceno. 

 

Dakle, iza tih na prvi pogled iracionalnih osecanja se kriju savrseno racionalni razlozi zasto je nekome drago da podrzava ovaj, a ne onaj klub. 

Gluposti. Nisam ja sigurno sa 5 godina počeo da navijam za Zvezdu zato što pobeđuje i pruža mi osećaj slave, moći i uspeha. Niti ću ikada prestati da navijam ako bude drugoligaš. Pratio sam i navijao svaku utakmicu kada smo se borili za opstanak u ABA ligi, kada smo bili godinama bez titule i pred gašenjem u svim sportovima, pratim i navijam i sad kada je dobro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Idem ja na Kalenić pijacu sa transparentom CIGANSKE PIČKE, PARTIZAN ŠAMPION!

 

Vi čekajte iza ćoška, tamo kod mesare Seka. Kad se zaleti na mene, vi se bacite na njega i dovucite ga na forum. 

Tamo gde se prodaju papuce je bolje mesto za zasedu.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, HAMMER said:

moze kalinari, moze.

Kalinari umesto Rokasa nam je manje više isti đavo što se tiče kvaliteta na toj poziciji, Kalinari i Rokas bi već bio napredak u odnosu na ovu sezonu.

  • Like 22
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

sramota sta se sve pise za najuspesnijeg i najtrofejnijeg druga precednika u istoriji kluba. 

 

Fp-NKJy6-Xs-AIY4ts.jpg

 

jednoga dana zalice mnogi sto ga vise nema, ostace pesma i uspomena na tecu kapitena :whistling:

  • Like 2
  • Love 4
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Jako tesko se sezona moze smatrati uspesnom kad otpustis trenera nakon mesec dana, a onda najplacenijeg igraca i projektovanog nosioca tima zamenis juniorom.

To je vec samo po sebi dovoljno za nedovoljnu ocenu rada uprave tokom ove sezone, jer je pokazatelj neznanja i neodgovornosti, te manjka smirenosti i panicnih reakcina koje imaju dugorocno katastrofalne posledice.

Sve i da nas je Sfero uterao u top8, to nije nacin na koji klub treba da funkcionise i na duze staze sigurno ne moze da donese rezultat.

Njegov eventualni uspeh, kao i Dukin prosle godine, bi samo bio izuzetak od pravila.

Nemamo konitnuitet i dok je tako, necemo imati ozbiljnijeg rezultata u El.

 

Na deset sezona u El moze nam se jednom desiti Pao scenario, pa da na ludilo i ogromno ulaganje napravimo neki blickrig, ali i to je u domenu teorije s obzirom na to da cak i tamo trener apsolutno sam sastavlja ekipu.

Ovako, dok je kombinacije samovolje uprave u biranju igraca i nepotpune podrske treneru, mi smo klub za donji dom i poneku junacku pobedu nad ovim velikim.

 

Partizan dobijamo jer su oni u vecoj dubiozi od nas (sto stvarno treba postici i to je njihova bruka),  a dobili smo ih na karakter ekipe, koji cele sezone nije sporan, i logistiku Covica koji je svojom prljavom kampanjom obezbedio najbolje sudjenje od povratka Obradovica u domacu kosarku.

Niko ih nije pokrao, ali nisu ni oni nas, na to se nama igralo i hteli smo trofej, a oni su mislima vec bili u novim klubovima i na odmoru.

Da se to desilo kod nas mediji bi uveliko pricali kako je trener izgubio svlacionicu, tako su satanizovali Duska, Obradovica i Tomica (za dvojicu od trojice su se podmetali tracevi kako su se tukli po treninzima).

Ovako, stvara se narativ kako u Partizanu igraju zli i neodgovorni placenici bez kapi krvi u telu, ko da su se sami doveli u tim.

 

Zakljucak je da je nasa ekipa gotovo celu sezonu odigrala na gornjoj granici svojih mogucnosti, mnogi su igrali roviti i preko granice bola i zbog toga im treba skinuti kapu i suzdrzati se od negativnih kritika.

Ekipa je ostvarila sve rezultate za koje ima objektivnih kvaliteta, ova metla u finalu je i milimetar iznad toga.

 

Apsolutna je krivica uprave sto budzet nije iskoriscen kako treba i sto nemamo skauting sluzbu, sto se treneri menjaju kao da smo drugoligas iz Grcke, sto se navijaci ne postuju iako oni imaju i te kako prelaznu ocenu ove sezone.

 

U mojoj glavi, ekipa i trener imaju prelaznu ocenu i ponosan sam na njih.

Uprava, kao i svake sezone jos od one 16/17 - sedi jedan.

  • Like 21
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

iscrpna sezona se blizi kraju i daleko od toga da je bila uspesna...iscprna pre scega jer smo trecinu sezone u EL igrali rekreativno...lepo je osvojiti trofej posebno kad dobijes najveceg rivala ali sad da vidimo da li mozemo da popravimo utisak u el...teofej u kls-u je isto bitan ali daleko od toga da ce promeniti utisak o ovoj sezoni...

 

   za iskorak u EL jedan od glavnih preduaslova je da probamo da upecamo NBA recnikom nekog EL superstara sto je poprilicno tesko ali mora se pokusati...

 

   superstar koga moramo da pojurimo je Micic...koliko je realno ne znam, ali znam da je poprilicno izvestan njegov povratak u EL...dal ce sad na leto ili u nekom novembru-decembru videcemo...

 

   takodje ocekujem bar jedan neocekivan odlazak ako ne i vise, neocekivan u smislu neko iz domace sonove ili od igraca za koje se misli da ostaju sigurno...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, daftpunk said:

sramota sta se sve pise za najuspesnijeg i najtrofejnijeg druga precednika u istoriji kluba. 

 

Fp-NKJy6-Xs-AIY4ts.jpg

 

jednoga dana zalice mnogi sto ga vise nema, ostace pesma i uspomena na tecu kapitena :whistling:

 

Ovo je ona situacija kad je ujedno i smesno i tuzno 🙂 😞 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Haha, moram priznati da su mi pobednici univerzuma ovi likovi što u istu ravan stavljaju KRK i EL pa izvlače neku prosečnu ocenu. Sezonu je lepo opisao Del Piero na prethodnoj strani. Ocena je maksimalno 5/10, dakle polovično uspešna sezona, ali nikako čak ni 6/10. Mada, ok je i to, da nismo uzeli ABA ligu bila bi 0/10.

A šta si ti upravo uradio? Izvukao si takodje paralelu iz svog ugla i takodje dao ocenu ...

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, daftpunk said:

sramota sta se sve pise za najuspesnijeg i najtrofejnijeg druga precednika u istoriji kluba. 

 

Fp-NKJy6-Xs-AIY4ts.jpg

 

jednoga dana zalice mnogi sto ga vise nema, ostace pesma i uspomena na tecu kapitena :whistling:

Ja verujem da u njegovoj glavi bas ovako deluje ova scena kada uvece ode na spavanje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...