Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Лоше играмо у завршници али ово шта се ради против нас у завршницама од стране судија је криминал. Док не будемо уложили новац тамо где треба, видети код комшија, нећемо ући у топ 8. Просто и једноставно. Макар и Дончића довели. 

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Otkucaj spodobo udbaška neko EL saopštenje ako imaš muda. Naravno da nemaš, nije ovo kontrolisani brlog sa stranačkim ortaćima. 

 

Podrška Janisu i momcima, samo puniti Areni i iskaliti na Feneru. Moramo da ih guramo do kraja, čak i mrtvog Šahbaza. 

Edited by Molina23
  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako suditi završnicu nakon one trojke prošle godine iz auta je baš ono tovari magare dok je u blatu. Jbg i mi smo odigrali loše završnicu ali nije naodmet spomenuti još jedan izrazito loš sudijski kriterijum. Teo, Bolomboj, Mitar, Deda i na momente Rokas pohvale.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Steta. Bilo je prilika, nismo ih iskoristili. 

 

Jeste ona greska Tea presudila ali i prije toga smo imali prilike pa i da povedemo ali nismo rijesili ona 3 napada. Bas bas steta.

 

Da ali kad na 76-75 ne dadoše faulf nad Nedovićem je svima bimo jasno koji kanap sudije vuku.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

E ovo je ona utakmica kad sam hteo sebi svaku dlaku sa tela da počupam, ovo je nerealno. 

 

Ona tri napada na -1 bez Teodosića kad smo prodali tri lopte bez da smo ijedan normalan šut uzeli, dve odvratne tehničke i Šabaz koji zaista ne znam koju funkciju trenutno ima, deluje mi kao da i on sam ne veruje u sebe kad dođe do završnice, ono je skandal šta je uradio po ko zna koji put ove sezone. 

 

I još jedan pokazatelj, ako je uopšte i bio potreban, koliko je Kuzmić beskoristan je da mu je Abrines skinuo loptu sa glave na podbacivanju, neverovatno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno sam skakao od sreće kad je stigao Nejpir, ali ovo što on igra je ispod svakog nivoa. 

Tolika količina kurcobolje odavno nije viđena...

Takođe nikako se ne bih složio sa komentarima pojedinaca da je Davidovac najlošiji igrač u Evroligi, ovo što je on odigrao večeras je dosta bolje od onog što je pružao u svojim najboljim danima.

Svakako šteta, ali mislim da ovaj tim vredi podržati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sabaza skloniti privremeno iz tima kao sto je Mesina uradio sa Pengosom. Da se iskulira jedno nedelju dana pa onda ako zasluzi na treninzima da dobije sansu one tamo nedelje i to mozda. Bolje Jago da igra umesto njega.

 

Opet smo sutirali uzasno za 3 poena, prosto neshvatiljivo. Bez Hange i Lazica koji su nam jedina dva igraca koji mogu nesto spolja da obrane, protiv kompletne Barse na strani i imali ozbiljnu sansu za pobedom... Da dobijemo 1 od 2 naredne nedelje i ja sam zadovoljan.

 

Sudije, klasika.. Ja sam i oguglao nakon svih ovih sezona.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...