Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Wake in Fright said:

@uini

Vjerovatno da se radi o dobrom pojačanju u najavi, ali neko će i izgubiti minute. Ako npr. imamo Hangu i Herisona, šta da radi Lazić?

 

lazić će onda igrati manje minuta ali i shabazz-yago-teokratija, tj svako ponaosob, jer kapiram da će shaq čuvati puno plejmejkera i igrati puno u paru sa ovim igračima

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Wake in Fright said:

 Vjerovatno da se radi o dobrom pojačanju u najavi, ali neko će i izgubiti minute. Ako npr. imamo Hangu i Herisona, šta da radi Lazić? Lazarević tek neće viđeti teren nikad, mada on ni ovako ne igra. 

Pa nije kao da Lazic igra 20+ minuta.

Sa Shaq, Hanga i Lazic bi dobili itekako dobar difens spolja i mnogo kombinacija za Sferopulosa da kombinuje i stiti Tea/ZZ/Yaga/Nedu spolja. 

 

Sad bez zajebancije, sa Harrisonom i jednom 4 koja je to jeste, ova ekipa bi bila trn u oku svim ekipama u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako nam se ne desi da ovako dobra pojačanja to jest pojačanja koja imaju smisla ne iskoče završena, bez neke sapunice.. 🙂Mozda jest pretrpavanje Birč i Herison,ali to su igrači koji bi naročito zbog defanzive donjeli baš ono što treba ovoj ekipi.Kada smo već ovoliko uložili,odraditi i to do kraja pa napasti sve trofeje 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Taki said:

Kako nam se ne desi da ovako dobra pojačanja to jest pojačanja koja imaju smisla ne iskoče završena, bez neke sapunice.. 🙂Mozda jest pretrpavanje Birč i Herison,ali to su igrači koji bi naročito zbog defanzive donjeli baš ono što treba ovoj ekipi.Kada smo već ovoliko uložili,odraditi i to do kraja pa napasti sve trofeje 🙂

 

jedino što niko nije došao ali bitno da smo veseli što se produžio prelazni rok, kakve ima veze 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Sector jel bi bio zadovoljan sa potpisom Harrisona?

A sto se tice insajdera, Markos je okej, lik koji kaze kako jeste i ne tezi senzacionalizmu za razliku od jednog drugog.

 

Ne volim da komentarišem igrače koji nisu ozvaničeni ali bih svakako bio zadovoljan, iako bi mu vjerovatno trebalo vremena da dođe do punog izražaja.

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pozicija 1

Nejpir

Teo

Jago

 

Pozicija 2 i 3

Nedovic

Heroson

Lazic

Hanga

Rokas

 

Pozicija 4 i 5

Tobi

Birc

Bolomboj

Deda

Mitar

 

To je 13 igraca plus Lazarevic, Kuzmic, Simonovic i Ilic, onda je to stvarno previse igraca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, božija noga said:

Ne znam jel igraju istu poziciju mrzi me da pogledam. Poređenje Frenka Ntilikine i Šakila? Ko je bolji od njih dvojice?


https://www.youtube.com/watch?v=BOjciDsbw8U&ab_channel=HarrisonWind

Obojica su vrhunski defanzivci, cak i za NBA nivo ali nemaju gram ofanzive sto u NBA ne prolazi. Obojica su 1/2, kombo, deluje mi da je Herison bolji kreator, Nilikina bolji suter, bar je bio ranije, i on je unakazen povredama.

Razlika je sto se Herison kroz G ligu borio za NBA, Nilikina bio konstantno povredjen pa nije ni imao sansu.

Harison kao sto vidimo na klipu gore ima zadatak da cuva Dejmiana Lilarda kojeg je nemoguce cuvati. Nije ovo veliki uzorak ali radi posao sasvim dobro.

U sustini, dok si napisao "mrzi me da pogledam", sve ovo si mogao da vidis sam. 😄




 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, božija noga said:

Ne znam jel igraju istu poziciju mrzi me da pogledam. Poređenje Frenka Ntilikine i Šakila? Ko je bolji od njih dvojice?

 

Defanzivno Frenk, ofanzivno Herison.

Overall malo bolji Amer.

Da, i treba dodati da Francuz ima visi plafon, ali to nam je nevazno jer potpisujemo sad i samo do kraja sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema smisla porediti ih jer su različiti tipovi NBA defanzivaca. Jedan kratak, nabijen i uporan, drugi ruke do poda i prednost u fizici generalno. U napadu jedan živi od otvorenog ulaza jer drugo baš i ne zna, drugi (Nilikina) forsira mid range vise nego ja taštu kad hoće da ide kuci.
Obojica kamenjari sa distance i to je jedina sličnost.

Pošto Nilikina ima ugovor, svakako ne treba da bude predmet diskusije na ovoj temi.

Nadam se da će klub da shvati krater u oba smera koji ima na poziciji 4 i da će to biti prioritet. Trenutno odatle nemamo ni skok, ni odbranu, ni šut.
Sa 1/2 imamo dosta toga, iako bi Herison suštinski bio odličan fit na ovu ekipu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sutra samo da ne bude stoka razlike

Tuzno na sta smo spali da se svaki mec u evroligi pitamo koliko razlike cemo izgubiti

Just now, Čvarkov said:

 

Samo što protiv nas ne da će biti kompletni nego očekujem i Bogdana i Bojana Bogdanovića.

Jadni mi svi protiv nas

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Sutra samo da ne bude stoka razlike

Tuzno na sta smo spali da se svaki mec u evroligi pitamo koliko razlike cemo izgubiti

Jadni mi svi protiv nas

Најубедљивији пораз ове сезоне у ел је био 6 разлике о чему причаш ко се пита колико ћемо разлике изгубити?

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Најубедљивији пораз ове сезоне у ел је био 6 разлике о чему причаш ко се пита колико ћемо разлике изгубити?

Sutra ce biti jako bolno spustanje na zemlju coravog i njegovog dvojca dozet&bagzi o tome da nam ne trebaju pojacanja

1 minute ago, СтелаРоса said:

Jbg kad su nas ispalili Dejvis i Laprovitola

Xexexe

  • Like 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...