Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Eto nama beka sutera.

 

Pretpostavljam da ne bi trazio platu i da bi igrao iz ljubavi prema Zvezdi, Dusko mogao sut da vidi na delu, tako da ne znam sta se ceka... 

 

Jedino sto forumasi zahtevaju two way beka, ne znam kakav si sa odbranom na perimetru?

 

  Reveal hidden contents

A i kad se dalo 300k Raduljici moze i dr Lekiju.

 

Mnogo bijem u odbrani, ispadam zbog 5 licnih za par minuta

Jedino blokove postavljam odlicne, odbijaju se uiniji od mene kao od zid

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče igrača, mislim, zapravo siguran sam, da smo potpisali dobre igrače, ali skup dobrih igrača ne znači i dobar tim. Moramo da radimo mnogo da bismo napravili dobar tim. Mi imamo deset novih igrača i to je sasvim neka nova ekipa. Ima tu nekih momaka koji su bili i prošle godine, ali u svakom slučaju nama najviše sada treba vreme, kog nemamo, a nećemo ga ni tražiti. Moramo da budemo spremni za početak.

Duško Ivanović 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Eto nama beka sutera.

 

Pretpostavljam da ne bi trazio platu i da bi igrao iz ljubavi prema Zvezdi, Dusko mogao sut da vidi na delu, tako da ne znam sta se ceka... 

 

Jedino sto forumasi zahtevaju two way beka, ne znam kakav si sa odbranom na perimetru?

 

  Hide contents

A i kad se dalo 300k Raduljici moze i dr Lekiju.

 

sad na avangardi kada jave da primam vise od Pantera 😂

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ne znam gde da nadjem gif Cercila kada kaze "normalno" ali racunaj da sam ti to poslao upravo na to tvoje. 😃

"Što će nama ovaj incident?" 😅

 

Nemojte ljudi ove elementarne greške, ne dozvoljavam to kao poštovalac lika i dela Danila Lazovića. Ne kaže to Čerčil, nego Šćepan Šćekić. 

  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda Meridianbet je na unutrašnjim pozicijama dovela Marka Simonovića, Džoela Bolomboja, Majka Tobija,Nemanju Bjelicu i Dejana Davidovca.

 

“Ne bih to zvao kao konkurenciju. Srećan sam zbog momaka koji su tu, to su provereni evroligaški igrači, uz Marka Simonovića koji je bio u NBA, ima potencijala. Dobro je imati širu rotaciju zbog broja utakmica. Nekada nije dan, mora neko drugi da uskoči. Biće dobrih i loših dana, kod Duška nema prve, druge, treće opcije, svi smo jednaki. Za svakog će biti prilike, a da ne pričam koliko znači konkurencija na treningu, tera da se nadmećete i takmičite svaki dan.”

 

Mitar

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...