Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

13 hours ago, fradler said:

Teško da je siguran u šutu za 3, samo večeras je ispalio dva erbola iz otvorenih pozicija... Ima 9/50 na nivou sezone, Čima je na 24/59.

 

Nije neupotrebljiv Blosomgejm, igra dobru odbranu i prisutan je na skoku, radi im ok posao. Ali sa Čimom bi baš bili beton unutra + ovi trpači spolja + švajcarski nož Dijalo + elitni mahač peškirima Kemba :classic_biggrin: Gotivna ekipa, počeo je i Žaite da daje znake života, jedina mrlja je bezvezni mekušac Korneli.

Bili bi, ali cini mi se da sam bas Chimu slusao kako je pricao da ga Sale nije video u svojim planovima, jednostavno nije bilo sanse za njega tamo i ne bi je ni bilo da je ostao. Iz nekog razloga se Saletu nije uklapao u koncepciju, iako deluje da su savrsen spoj on i Monako sa svojim stilom igre. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imaju Browna i Blossomgamea tu koji su odlični šljakeri. Za Chimu je malo ko verovao da može ovako da gađa za 3 i pretrčava ljude. On igra dosta sa loptom a to nije moguće u Monaku kod koga su svi bekovi carinici. Što se Monaka tiče, ja bih na njihovom mestu samo pazario bolje centre i to bi bilo top. Hall je previše limitiran, ne zna baš ništa u napadu osim da prikuca, a Motiejunas mi je jedan od najiritantnijih igrača u EL, kao zna svašta ali je nekeko bangav i ne možeš se osloniti na njega nikako, uglavnom ga nadigraju ovi centri atlete.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Imaju Browna i Blossomgamea tu koji su odlični šljakeri. Za Chimu je malo ko verovao da može ovako da gađa za 3 i pretrčava ljude. On igra dosta sa loptom a to nije moguće u Monaku kod koga su svi bekovi carinici. Što se Monaka tiče, ja bih na njihovom mestu samo pazario bolje centre i to bi bilo top. Hall je previše limitiran, ne zna baš ništa u napadu osim da prikuca, a Motiejunas mi je jedan od najiritantnijih igrača u EL, kao zna svašta ali je nekeko bangav i ne možeš se osloniti na njega nikako, uglavnom ga nadigraju ovi centri atlete.

Oni bi sa jednim Bolombojem sve rešili. Ali jbg. 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Kako bese ide borba za plejof iz plejina?

 

Zaboravila sam ladno.

pobednik 7.-8. ide na 2., gubitnik igra sa pobednikom 9.-10. za to ko ce ici na Real

Gledam Alba - Valensija i oci mi krvare, a onda se setim da je Zvezda 1-1 sa oba ova tima i dusa krene da mi krvari

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Kako bese ide borba za plejof iz plejina?

 

Zaboravila sam ladno.

7 i 8 

9 i 10

Pobednik iz 7 i 8 ide dalje a gubitnik igra protiv pobednika 9 i 10.

Gubitnik iz 9 i 10 ispada. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čočo said:

Jezivo je ne samo od koga je izgubila Zvezda, nego od koga je celu utakmicu zaostajala i bezuspešno jurila. Je zi vo. 

Jezivo je što ove sezone nisam više ni siguran na koji tim tačno misliš 😔

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Makabi je jedna patetična družina. Nekad izgledaju kao g league ekipa.

 

Obicno na gostovanjima su uzasni.

 

Jbg i kad im sve zavisi od dua Wade/Zo...Pa kad jedan nije u formi to je mucenje.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, prošlo kolo su igrali odlično protiv Reala. I kolo pre toga ubili Panatinaikos.

 

Tako da ih ne bih nazvao patetičnim svakako, iako im se dešava da se raspadnu povremeno.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Не можеш на страни никог добити са 27% за 3,па ни Албу,ниједну тројку кад се ломило Цзв није погодила,Цзв 7/26,Алба 10/27.Како су одиграли добро су и имали било какву шансу да се врате.

Link to comment
Share on other sites

Како је Валенсија искусно истанковала у уторак против нас да би узела ову победу вечерас, свака част.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...