Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, Knipex said:

Sad sam pisao i na live temi Partizana, nadskočio ih je Monako. 14 skokova u napadu. U ovom trenutku 62 šuta iz igre Monako a Partizan 47...

Tačno, ali Partizan je u igri jer su ovi sve promašili. 

Plus Panter igra vrhunski

Edited by Thor
Link to comment
Share on other sites

Da sam trener, nikad ne bi Pantera birao kao igrača oko koga gradim tim. Ne sporim njegov šuterski kvalitet koji je zaista impresivan ali košarkaški iq mu je baš upitan. Kad sam u kancelariji, ne bi mi to bio ni Majk Džejms, iako igra dosta racionalno za svoje standarde

  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Marvin said:

Da sam trener, nikad ne bi Pantera birao kao igrača oko koga gradim tim. Ne sporim njegov šuterski kvalitet koji je zaista impresivan ali košarkaški iq mu je baš upitan. Kad sam u kancelariji, ne bi mi to bio ni Majk Džejms, iako igra dosta racionalno za svoje standarde

Šta tek reći da je dobar deo "košarke publike" neironično hteo da gradi i reprezentaciju oko tog Pantera. Pakao. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

Kako je ova sala u Monaku dobila licencu jbt. gledam one stubove od stepenica koja su praktično pored koša, ovde neko može da pogine. 

Cuti to su sundjeri, oblozeno je fino, problem su sami stepenici koji imaju one aluminijumske ivice, tacno mogu da zamislim kako igrac pada na ledja neposredno ispred i glavom raspali po tome. To bi bio bas uzasan slucaj 😕 

Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da je dolazak Klajburna u Efes razbio hemiju kod njih. Koja razlika u igri kod njih na lošije otkad se on vratio, definitivno se ne uklapa. Dok im je pola tima bilo van, kad je Larkin preuzeo ključeve ekipe u svoje ruke djelovali su baš ozbiljno, a i Larkin je zaličio na onog starog. Mislio sam da će sigurno stići do plej ofa ali s povratkom Klajburna opet isto sve. Meni je Klajburn iz Cska bio među 5 najboljih igrača u Evroligi, jednostavno mislim da se ne uklapa sa ovim timom.

Inače jedno od većih razočarenja su mi braća Hernangomez, pogotovo Vili. Ne igra on loše, pogotovo od onog derbija sa Realom ali sam iskreno mislio da će praviti veliku razliku i biti možda i najdominantniji igrač ove sezone u EL. 

Valja i Kembu pomenuti, nek' batali karijeru nema od njega više ništa. Pd igrača koji je trejdovan za Irvinga do toga da ne može ni 5 minuta biti na parketu (mada i Ajzea Tomas je trejdovan za Irvinga). 

Da ovdje prokomentarišem i dokazak Bartona u Cska, čudno mi je da ga nije neki Evroligaš pokupio. Mislim da on može biti itekako dobar ako ue fizički u dobrom stanju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam voleo Džejmsaru, ali neverovatnu sezonu igra, za njegove standarde strašno zrelo i racionalno, pa čak i defanzivno je u stavu i fokusu. Generalno mi Monako s njim ovakvim deluje kao ekipa koja ima najveće šanse da pomrsi račune Realu na F4.

 

Dobar posao radi Ćelafuto, šteta što se olako odrekao Čime, legao bi im k'o kec na deset umesto Blosomgejma.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Teško da je siguran u šutu za 3, samo večeras je ispalio dva erbola iz otvorenih pozicija... Ima 9/50 na nivou sezone, Čima je na 24/59.

 

Nije neupotrebljiv Blosomgejm, igra dobru odbranu i prisutan je na skoku, radi im ok posao. Ali sa Čimom bi baš bili beton unutra + ovi trpači spolja + švajcarski nož Dijalo + elitni mahač peškirima Kemba :classic_biggrin: Gotivna ekipa, počeo je i Žaite da daje znake života, jedina mrlja je bezvezni mekušac Korneli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Dobar je Blosomgejm. Igra dobru odbranu, prilično je siguran u šutu za 3 i igraju akcije za njega. Čima to nema a skakače i energiju već imaju u vidu Brauna i Donta Hola.

Pomesao si ga. Bukvalno ocajno sutira za 3p u EL vec drugu sezonu. U domacoj ligi nesto bolje to izgleda. 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa kada te duplo slabiji roster onako razlupa kao sinoć nema tu šta da se priča, imali su alibi usled svih onih povreda ali sada su kompletni i nema više izgovora.

Kontam da je izgubio potpuno svlacionicu. Pa otuda i razlupavanje Zalgirisa.

 

Ne bi me cudilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste zreo za otkaz ali ocigledno je da i Efes sa Larkinom kao prvom violinom dosegao plafon jos pre 2 godine i da je tim zreo za rekonstrukciju od 0. Ni Ataman se nije proslavio prosle godine.

Takodje kao jedan od uzroka vidim ono sto je napisao i @jabadabaadu Klajburn nije legao na ovu ekipu.

Edited by nunilo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...