Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, vul3 said:

Mala minutaza za Petruseva i pored odsustva 2 startna centra…Cini se kao jos jedan los izbor kluba.

 

Verujem da bi bio na 20ak minuta da je strpljivije igrao. 7-2 iz igre, plus mislim da je Oli bio u debelom minusu sa njime na terenu.

 

Kako god, nije mu sjajno tamo, to je sigurno. Dve dobre četvtorke, dve vrhunske petice, bap gužva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Muceni PAO kao da je neko prokleo - prvo se povredi Vildoza, pa Sloukas, sad i Nunn. Gledam u finisu meca nema Nunna i onda vidim da se povredio.

 

Sto se tice ostalih meceva, kuriozitet je da je ovo kolo u kojem su pobedili i Alba i ASVEL i time valjda stavili tacku na borbu svojih danasnjih protivnika za to 10. mesto.

Link to comment
Share on other sites

Muceni PAO kao da je neko prokleo - prvo se povredi Vildoza, pa Sloukas, sad i Nunn. Gledam u finisu meca nema Nunna i onda vidim da se povredio.
 
Sto se tice ostalih meceva, kuriozitet je da je ovo kolo u kojem su pobedili i Alba i ASVEL i time valjda stavili tacku na borbu svojih danasnjih protivnika za to 10. mesto.
A njima je bas rotacija tanka, gura Ataman 4 igraca na 3 pozicije, uz par ulazaka Kalaizakisa.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Marvin said:

Nedovića pamtim kao korektnog igrača, pa me ova potcenjivačka izjava o Albi baš neprijatno iznenadila. 

 

Ja je razumem iako nije baš korektna izjava, izgoreo je čovek + je tu izjavu dao za naše medije a ne za zvanične evroligine. Za mene bi bilo gore da je palamudio o Albi kao da je Denver ili bacao neke floskule, a ovo je 1/1 bila jedna od retkih utakmica u kojima je Zvezda favorit. Verovatno ovo ne bi izjavio da nije bilo prethodno i poraza od Asvela i Baskonije kod kuće, teško je očekivati lakše utakmice od tih u EL ali je Zvezda sve to izgubila.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Petrušev je juče protiv Reala (bez Tavaresa) bio baš loš iako je na startu dobio prednost u odnosu na Sikmu. Oly se vratio u igru kad je Filip bio na klupi. Barcokas ga koristi isključivo na 5. Definitivno izgleda da on i Oly nisu baš neki fit.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ja je razumem iako nije baš korektna izjava, izgoreo je čovek + je tu izjavu dao za naše medije a ne za zvanične evroligine. Za mene bi bilo gore da je palamudio o Albi kao da je Denver ili bacao neke floskule, a ovo je 1/1 bila jedna od retkih utakmica u kojima je Zvezda favorit. Verovatno ovo ne bi izjavio da nije bilo prethodno i poraza od Asvela i Baskonije kod kuće, teško je očekivati lakše utakmice od tih u EL ali je Zvezda sve to izgubila.

 

Ne mislim ni ja da je nesto strasno rekao i verujem da je bio pod utiskom tek odigranog meca.

Ali nekako bas postujem tu Albu kao organizaciju, bez obzira sto imaju lose rezultate, pa mi tretiranje njih kao neke boranije dodje bezveze.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marvin said:

 

Ali nekako bas postujem tu Albu kao organizaciju, bez obzira sto imaju lose rezultate, pa mi tretiranje njih kao neke boranije dodje bezveze.

 

tako su igrači zvezde ušli u meč a tako su i izašli, isprangijani od who da fuck are you likova, među kojima su i onaj matt thomas i sterling brown, lik koji verovatno ima više nba minuta od nedovića, iako nije bolji igrač

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Petrušev je juče protiv Reala (bez Tavaresa) bio baš loš iako je na startu dobio prednost u odnosu na Sikmu. Oly se vratio u igru kad je Filip bio na klupi. Barcokas ga koristi isključivo na 5. Definitivno izgleda da on i Oly nisu baš neki fit.

 

On se zestoko zajebao sa tim "big dreams" stavom. Da je potpisao za Zvezdu sa misljenjem da ostane ovde bar jos godinu ili cak i dve, bukvalno bi bio jedan od najboljih visokih igraca u EL. Bas bi imao prostora kod nas. Ovako se resetovao na Efes mod. 

Edited by Markoss
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

On se zestoko zajebao sa tim "big dreams" stavom. Da je potpisao sa nama, bio bi nam najbolji visoki igrac, i imao bolju sezonu od prethodne. Ovako se ponovo resetovao na Efes mod. 

Zajebao i sebe a i nas. Niko me ne moze ubijediti da kod nas ne bi gazio a i mi sa njim.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zajebao i sebe a i nas. Niko me ne moze ubijediti da kod nas ne bi gazio a i mi sa njim.

 

Ne sumnjam da ce na leto biti prilika za popravni. Ali bas je bezveze poleteo i za NBA, i onda za Olijem, kao dete od 15 godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

 

Ne sumnjam da ce na leto biti prilika za popravni. Ali bas je bezveze poleteo i za NBA, i onda za Olijem, kao dete od 15 godina. 

Karijera mu ode ali ocigledno da decko ima neke druge zamisli u glavi. Steta jer je bas nesto sto nama treba ove sezone igracki.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...