Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

51 minutes ago, Don Dusko said:

Real je masina.

 

nisam gled'o al svi u partizanu da dobiju otkaz, sramota

 

mislim, naravno, real rutinira sve od pocetka, fener im je utekao jer nemaju sense of urgency od tolike dominacije

 

jedina sansa za druge ekipe je sto je f4 jedna tekma, pa jos jedna, inace su za klasu ili dve bolji od svih a nije da su ostali truba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

mislim, naravno, real rutinira sve od pocetka, fener im je utekao jer nemaju sense of urgency od tolike dominacije

 

Ma tu se milion faktora  poklopilo da oni nekako ukradu utakmicu.

 

Strasan je Real.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da je Real izašao baš naoštren da izgaze Partizan kao hot ekipu o kojoj se dosta priča i da pošalju poruku ko je apsolutno glavni favorit ove sezone. Meč je bio rešen već u drugoj četvrtini. Causeur je fantastično čuvao Puntera, a prisustvo Tavaresa u reketu je uteralo strah čak i jednom top atleti poput Cabocla. Partizan je zaigrao na jedinu kartu na koju su mogli, pick and pop, međutim kada je i Poirier u formi zaista je ultra teško igrati protiv Reala. Drugo poluvreme celo je bilo garbage time i nimalo zanimljivo. Utamkica ovih rivala u Areni će verovatno biti prava poslastica, posebno ako bude bitna za krajnji plasman.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li je realno ovo vise?!

 

Na -21 radis ovo, ne razumem stvarno. Sve kao pokusavam da nadjem neko opravdanje, adrenalin, zar borbe, za neke poteze za koje ga okrivljuju ljudi stvarno nije kriv ali ima bas mnogo ovakvih situacija i u 90% je zaista kriv i sve to deluje toliko brutalno i grozno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Da li je realno ovo vise?!

 

Na -21 radis ovo, ne razumem stvarno. Sve kao pokusavam da nadjem neko opravdanje, adrenalin, zar borbe, za neke poteze za koje ga okrivljuju ljudi stvarno nije kriv ali ima bas mnogo ovakvih situacija i u 90% je zaista kriv i sve to deluje toliko brutalno i grozno. 

 

 

100%! U 100%...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, drakon1 said:

100%! U 100%...

Da ne ulazim sada mnogo u tu pricu, mucno je i secati se svega, ali recimo ne mozes bas da ga krivis za polomljena rebra Ivanovica, vise je sticaj nesretnih okolnosti, Dzoni onako svilenkast, pada pravo na koleno, a nije bas da je Zek postavio to koleno kad je video da ovaj pada. Da li je mogao da reaguje u momentu i skloni koleno, tipa da se okrene na stranu, to je sada neka SBBKBB prica. 

Link to comment
Share on other sites

Lik gleda svaki put da ako je ikako moguce nanese povredu protivnickom igracu. Jos ga nijednom nisam video da pokusava u svim tim situacijama izbegne ili umanji kontakt. Nijednom. Uz to dovoljno govori da on ima svake sezone nekoliko takvih situacija. Slican slucaj na EL ili EC nivou gde igrac stalno ima slicne situacije i to kao pocinilac a ne zrtva meni nije poznat. To nije slucajno.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...