Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Premotao sam i ja, bilo je ipak 5 sekundi. Ali nije mi jasno kako sudija ne broji rukom.

 

Inace tesko da su gurali Fener. Pustili su kafansku tucu na obe strane i drzali se toga. Cak je i takav kriterijum vise odgovarao Monaku.

 

Jos jedno inace, ne znam koja je fora sa Guduricem. Imam utisak kao da ga neki preziru i jedva cekaju los potez. Jos ce i da se zapati kako je neki bezmudas, a momak imao gomilu pogodjenih bitnih suteva za Fener. Evo i ovde je ubacio poslednjih 5 poena kad niko nije mogao da kupi kos.

  • Like 25
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Volim ja dobru atmosferu i sve to. Ali postoji razlika izmedju stvaranja pritiska, i toga da se navijači kače igračima za vrat kad izvode aut. Ekipama koje nisu u stanju da iskontrolišu takve situacije treba oduzeti mogučnost da imaju courtside sedišta.

 

Znam da je teško da se suzdržiš od reakcije u takvim situacijama, ali igračima Monaka nije trebalo da ulaze u te rasprave posle završetka utakmice. Jer jako malo fali u tim situacijama da dodje do nekog ozbiljnog incidenta, kao recimo na fudbalskoj utakmici Fener-Trabzon. 
Nemaš ti ništa od toga što če Fener igrati pred praznom halom sledeče sezone, kad rulja krene da te juri po terenu

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
25 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Guduric  luzer mrtvi

 

24 minutes ago, Čočo said:

Marko Nedović Gudurić. 

 

25 minutes ago, Sector said:

Konačno Jamesa. 

 

Mada mu je pomogao i Bezmudura. 

 

:thumbdown::whistling:

Edited by DameTime
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrih 5 sec Nikolića. Što se brojanja tiče, nigdje ne stoji da on mora rukom vidljivo odbrojavati. Može brojati naglas, može u sebi, bitno je samo da je odluka na kraju ispravna kao u ovom slučaju. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Šaras taman za Lijetkabelis dogodine. 

Ne mož' uzme jedan F4 sa no limit Barselonom godinama, ne mož' zatvori seriju u atmosferi linča u po Stambola. 

 

Kakav užasan trener, darkoplavšićevski rečeno. 

 

Sale & Džejmsara do titule, zinat svima. 

Link to comment
Share on other sites

Saras je gospodin  uvek se setim onog gesta na presu kad je očitao bukvicu novinaru za očinstvu ako se ne varam Lima je bio u pitanju kad je dobio dete smeker je Saras  zna biti težak dosadan u toku utakmice ali je gospodin  kad se završi tekma

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uz veliki podvig Monaka treba uzeti u obzir da igraju bez najboljeg odbrambenog igrača ekipe, Dzon Brauna III. Što još više daje na značaju. Ako on bude spreman za petu utakmicu plus domaći teren odjednom su se šanse za F4 okrenule. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Uz veliki podvig Monaka treba uzeti u obzir da igraju bez najboljeg odbrambenog igrača ekipe, Dzon Brauna III. Što još više daje na značaju. Ako on bude spreman za petu utakmicu plus domaći teren odjednom su se šanse za F4 okrenule. 

Igra brate i Fener bez Motlija Brown je igrao prvu i pola druge utakmice i onda se povredio

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Jebes EL ako je uzme plastika Monako mogu misliti njihovu podršku u Berlinu ako odu žene devojke igrača i ona dva raspala  rusa 

 

Tako je, EL bi trebalo da pocne da dodeljuje WC za F4, da se obezbedi ultra mega super atmosfera. 

 

Jer, nije bitno sta rade igraci i treneri, bitno je samo ko ima "najludju atmosferu" na domacem terenu.

 

Svasta ovde stvarno moze da se procita. 

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Jebes EL ako je uzme plastika Monako mogu misliti njihovu podršku u Berlinu ako odu žene devojke igrača i ona dva raspala  rusa 

Monako je sportski na terenu prošao iz druge lige, Evrokupa sve do F4 statusa bez prečica. Nije im ni Makron ni Princ Albert doveo Sašu Obradovića, strpao Meklaren kumove u UO kluba, obrisao poreze, dugove i poklonio Arenu na crtu. Jebeš tu EL i vaskoliko navijaštvo ako je to primer prirodnog naspram veštačkog

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Jebes EL ako je uzme plastika Monako mogu misliti njihovu podršku u Berlinu ako odu žene devojke igrača i ona dva raspala  rusa 

 

Dva drugara i ja vodimo navijanje Monaco Ultras-a (za sada tri člana) u Uber Areni 😎

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo mogu i ja da krenem, nisam ničija žena ni raspala Ruskinja, ali Bože moj... 🤗

19 minutes ago, Eddard said:

Dva drugara i ja vodimo navijanje Monaco Ultras-a (za sada tri člana) u Uber Areni 😎

 

To one karte što si kupio za Partizan? 😄 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...