Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Teško da ima ogavnije ekipe od PAO, sve po dubini od rukovodeće strukture do ekonoma + govnjusine od navijača koje su pobratimljene sa Ujkanima. Nadam se jednom kvalitetnom razguzu od strane Makabejaca u nastavku serije. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Одлична ова зелено-жута серија, велики клубови, уз Реал свакако највећи европски, видећемо шта носи наставак.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Kako bi lepo bilo da ih MaKabi ugosti u svojoj dvorani, ma i ovde bi se našlo navijača Makabija da zagorča život ovim jadnicima u zelenom dresu

Da puste navijace sigurno bi bilo dobro popunjeno

 

Odvratnog li kluba sa Lukasom na celu

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, odupri se ludilu said:

Ne bih se iznenadio da saznamo da je gazda u belom dao i malo Slukasu da proba od svoje robe, prije tekme.

Ovaj potonji ko u struju uključujucen odigrao.

 

Kakavĺ komentar. Covjek uzeo 3 puta EL, dokazani clutch igrac kroz karijeru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Kakavĺ komentar. Covjek uzeo 3 puta EL, dokazani clutch igrac kroz karijeru.

Brate malko se zezam, on je meni omiljeni igrač, al sinoć je imao rekord karijere nakon one greške iz prve baš je bio najbolje svoje izdanje. Vile su ga nosale onda.

Link to comment
Share on other sites

Just now, odupri se ludilu said:

Brate malko se zezam, on je meni omiljeni igrač, al sinoć je imao rekord karijere nakon one greške iz prve baš je bio najbolje svoje izdanje. Vile su ga nosale onda.

Malo sam prerjerao, prastaj.

Ono mu rekord karijere? Bio sam ubijedjen da je imao 30+ partiju prije neku godinu u dresu Oly, isto nije mogao promasiti. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Malo sam prerjerao, prastaj.

Ono mu rekord karijere? Bio sam ubijedjen da je imao 30+ partiju prije neku godinu u dresu Oly, isto nije mogao promasiti. 

Pisalo je sinoć u prenosu kad je dao 28 poena da mu je to rekord, valjda bio do tada 26. Jbg on je i razigravač tako da mu ti poeni i nisu prioritet iako je dobar scorer i clutcher pogotovo.

Link to comment
Share on other sites

Musa mora da poradi na sebi i na svom ponašanju, ne samo što je jadno da tako dobar igrač toliko glumata, nego što su ga sudije provalile i što svaku tekmu dobije po tehničku za flopping.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Musa mora da poradi na sebi i na svom ponašanju, ne samo što je jadno da tako dobar igrač toliko glumata, nego što su ga sudije provalile i što svaku tekmu osim protiv Zvezde dobije po tehničku za flopping.

 

Ispravio sam ti ovo. Mada, to jednako govori o reputaciji Zvezde kao sto govori o ponasanju Muse.

 

Malo sam sokiran ispadom Hezonje, nije mi delovao kao neko ko tako moze da prsne. Mora da je Saso bio bas u elementu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo seci me ovde ako neki grobar ne vodi ovaj EL social network profil. Zapravo je malo falilo da to bude moj ortak grobar, ipak su selektovali nekog drugog u poslednjem krugu. Ovaj moj bi bio manje očigledan.

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

EKSKLUZIVNO! VELIKI SKANDAL, POZNATI SUDIJA BOLTAUZER UKRAO PARFEM: Policija ga privela odmah na aerodromu

 

Matej Boltauzer, poznati košarkaški sudija iz Slovenije našao se u srcu skandala! Tačnije, nije se našao, već je sam napravio sramotan potez i odvažio se da krade! Prema ekskluzivnom saznanju Republike, sudija najvišeg ranga, koji deli pravdu u Evroligi, AdmiralBet ABA ligi, ali i na velikim reprezentativnim takmičenjima, uhvaćen je u krađi!

Da skandal bude veći, on je samo dan ranije sudio utakmicu Evrolige između Partizana i Monaka. Podsetimo, utakmica je odigrana 5. decembra prošle godine u okviru 12. kola Evrolige, a crno-beli su slavili posle produžetka sa 89:85.

 

Boltauzer se odvažio da na aerodromu "Nikola Tesla", dakle po povratku iz Beograda posle pomenutog meča, ukrade jedan Tom Ford parfem vreda 221 evro, kao da je običan razbojnik a ne sudija, koji treba da vodi računa o pravdi, ako ne već i o svom ugledu. Na njegovu nesreću, prodavnica iz koje je pokušao da odnese parfem je dobro obezbeđena, pa ga je policija na aerodromu uhvatila na delu i odmah ga privela.

 

Tada je Boltauzer shvatio da nema kud, već se odlučio za njega najbezbolniju opciju pa je priznao krivično delo i sklopio nagodbu kak bi sebi olakšao kaznu. Ali i kako bi pokušao da zataška skandal koji je napravio kako to ne bi uticalo na njegov ugled i kako bi nastavio da se bavi svojim poslom kao da se ništa nije desilo.

 

Da ne želi da priča o tome i da mu je jedini cilj da zataška aferu, Matej Boktauzer je priznao i u razgovoru za Republiku. Slovenac se uredno javio na broj dostupan redakciji, ali kada je čuo o čemu se radi promenio je ton i jedva izustio samo nekoliko reči.

- Ne znam ništa o tome. Izvinite, ne mogu da pričam - rekao nam je Boltauzer.

Imajući u vidu šta se desilo, kao i to da je on neko ko treba da vodi računa o sprovođenju pravde, pa makar i na košarkaškom terenu, ostaje da se vidi kako će ovaj greh uticati dalje na karijeru Slovenca. Odgovor ćemo dobiti već narednih dana ukoliko (ne)bude delegiran za naredne utakmice.

Međutim, neće biti iznenađenje ako se Boltauzer izvuče. On se mnogo puta izvlačio kada je sudio na štetu određenih klubova, pre svega srpskih. Naime, ne mali broj puta su i Crvena zvezda i Partizan tvrdili da ih je Boltauzer oštetio i za svoje stavove prilagali dokaze, kao što je sada policija imala dokaze za krađu parfema.

 

 

https://www.republika.rs/sport/kosarka/538350/matej-boltauzer-sudija-kradja-parfem-aerodrom

 

Valjda cemo bar ovog od sada moci da nazivamo lopovom a da ne dobijemo ban za to 😄

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kolika je Real klasa....toliko na oci izbija koliko je F4 format odvratan i nepravedan.

 

Ljudi su na putu da od prvog kola, do F4 igraju u kontinuitetu najbolju kosarku i da sve stave na kocku u jednom mecu.

 

Cak i da ih Baskonija izbaci sa 8. mesta , bila je bolja u 3 meca, nema ljutnje. 

 

Ovo je verovatno najmanje takmicarski sistem koji postoji u ozbiljnom sportu....u rangu ovih reprezentativnih prozora....uvek su najbolji najvise osteceni.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Admiral said:

Kolika je Real klasa....toliko na oci izbija koliko je F4 format odvratan i nepravedan.

 

Ljudi su na putu da od prvog kola, do F4 igraju u kontinuitetu najbolju kosarku i da sve stave na kocku u jednom mecu.

 

Cak i da ih Baskonija izbaci sa 8. mesta , bila je bolja u 3 meca, nema ljutnje. 

 

Ovo je verovatno najmanje takmicarski sistem koji postoji u ozbiljnom sportu....u rangu ovih reprezentativnih prozora....uvek su najbolji najvise osteceni.

 

 

 

 

 

 

 

Ove sezone ih je nemoguce dobiti u seriji sa 5 utakmica tako da eto ostaje taj F4 za iznenadjenje.

 

Mozda nepravedno ali je uzbudljivo jer u 1 mecu svasta moze da se desi.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...