Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

22 minutes ago, Beonegro said:

direktan crveni ouvaj bajni tran trajni ban

Vidi, ne mogu da zanemarim nba, opalim dremku kad igraju jevropljani, a mora i da se radi jbga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Playoff EL je najbolja košarka izvan NBA, na F4 zbog značaja utakmica na kojima nemaš pravo na grešku se desi i pravi hrkljuš ali u seriji do 3 dobijene najbolji klubovi Evrope pokažu sve što imaju.

 

I zato bi se kao i u NBA trebao igrati do kraja, a ne samo jedna runda Playoff-a.

Edited by Borca
  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Moja predvidjanja za F4 su:Real, Pao, Monaco, Barselona. 

Nekako ne bi mi bilo krivo da Monaco osvoji, ali tipujem na Barsu. Imam osjećaj da su se oni malo poslozili kako sezona odmiče kao ekipa, družina. A kvaliteta i ludila imaju u ekipi i šampionskih igrača kao Veseli i Kalina. Niko L je ludak plus podgrijani RikiR plus Satoranski. Parker se prilagodio. Ni Grimau im neće odmoći.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Moja predvidjanja za F4 su:Real, Pao, Monaco, Barselona. 

Nekako ne bi mi bilo krivo da Monaco osvoji, ali tipujem na Barsu. Imam osjećaj da su se oni malo poslozili kako sezona odmiče kao ekipa, družina. A kvaliteta i ludila imaju u ekipi i šampionskih igrača kao Veseli i Kalina. Niko L je ludak plus podgrijani RikiR plus Satoranski. Parker se prilagodio. Ni Grimau im neće odmoći.

 

Kad smo kod tipova i Barse cak i finala, tipujem da ih Olimpijakos izbacuje iz dalje price.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komplikuje se ulazak Dubaija u EL, pojavile su se nove ekipe sa A licencom koje su protiv ulaska, navodno im nije dovoljno para + Pesic je vec kontaktirao igrace par klubova povodom prelaska u Dubai iako nisu zvanicno primljeni u takmicenje. Glasanje o prijemu u takmicenje se odlozilo na neodredjeno, tako da pitanje sta ce biti sa ovim timom.

 

Po meni sve ovo pokazuje (ne)ozbiljnost EL kao takmicenja, ali bice zanimljivo ispratiti sve ovo

 


Izvor: https://encestando.es/el-real-madrid-lidera-un-nuevo-grupo-de-equipos-que-se-oponen-ahora-a-la-entrada-de-dubai-no-hay-votacion-prevista-a-corto-plazo/

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Borca said:

I zato bi se kao i u NBA trebao igrati do kraja, a ne samo jedna runda Playoff-a.

Jos jedan razlog zasto je F4 u Evroligi problematican je sto vecina ovih najboljih ekipa nema podrsku navijaca. Na primer i prosle i pretprosle sezone je bio El Clasico u polufinalu. I sad ocekujes spektakl, a ono krene utakmica i cuje se skripa patika maltene. Utakmica moze da bude ludilo, ali bez dobre atmosfere to nije potpuni ugodjaj, a F4 bi to trebalo da bude. Prethodna dva fajnal fora je izvukao Olimpijakos i njegovi navijaci, inace sa Barsom, Realom, Monakom i jos nekom ekipom bez podrske navijaca to bi izgledalo bas otuzno. Atmosfera kao na predsezonskom turniru na Kritu. Nazalost kosarka u Evropi nije dovoljno atraktivna da bi imao vrhunsku atmosferu na neutralnoj lokaciji. Mozda pola lige ima tu navijacku bazu da prati ekipu u velikom broju na F4.

 

Tako da je sada super sto se PAO vratio, iako mi nisu previse simpaticni kao skup likova. Bice oni ili Makabi u Berlinu. Nadam se da ce Fener pre Monaka, kao i Olimpijakos pre Barselone.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BaneSto01 said:

Komplikuje se ulazak Dubaija u EL, pojavile su se nove ekipe sa A licencom koje su protiv ulaska, navodno im nije dovoljno para + Pesic je vec kontaktirao igrace par klubova povodom prelaska u Dubai iako nisu zvanicno primljeni u takmicenje. Glasanje o prijemu u takmicenje se odlozilo na neodredjeno, tako da pitanje sta ce biti sa ovim timom.

 

Po meni sve ovo pokazuje (ne)ozbiljnost EL kao takmicenja, ali bice zanimljivo ispratiti sve ovo

 


Izvor: https://encestando.es/el-real-madrid-lidera-un-nuevo-grupo-de-equipos-que-se-oponen-ahora-a-la-entrada-de-dubai-no-hay-votacion-prevista-a-corto-plazo/

Ma to pojedinci pokusavaju da isteraju svoje sitne interese pa se ko fol nesto kurcobesaju.

Slicno je uradio i Bokan kako bi progurao Studentski ka vlasnickom statusu.

Nije to nista sto Arapi ne mogu da namire, njihov upad na ovo trziste je neminovan i nece to neka Valensija, Alba ili cak neko veci da spreci.

 

Bice interesantno videti koga ce Kari pokusavati da Panteruje i odvede u EK.

Moji pikovi: Kalates, Satoranski, Marinkovic, Dobric, Ibaka, Dorsi.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nenadd said:

Bice interesantno videti koga ce Kari pokusavati da Panteruje i odvede u EK.

Moji pikovi: Kalates, Satoranski, Marinkovic, Dobric, Ibaka, Dorsi.

 

Za Marinkovica su se nezvanicno interesovali ali mislim da je on zavrsen vec u kkp-u na konto intervjua Davora Ristovica a i Ostoje mislim da je tu ostao samo potpis.

 

Za Dorsija se spominje Oli. Mada ne znam gde ce i sa njim i Evansom (navodno dogovoren za 3.2m za 2 sezone) i jos i Vokapom i Gossom i Larentzakisom svi imaju ugovore kao i Mekisik koji igra tamo i 2 i 3 a morace i da se rastosiljaju Brazdeikisa i Longa.

 

Satoranski ima veliki ugovor u Barsi do 2026.

 

Ibaka nek ode i tamo (ako nije nas pik nazalost) samo da ne ode u kkp. Sjajan igrac.

 

Najrealniji su mi tu Kalates i Dobric koji ima ugovor ali je to 3x manje od Satoranskog jos je na godinu dana a ne na jos 2 godine a i ima malu ulogu u Virtusu.

 

Interesuju se inace Dubai za Larkina. Efes mu nudi 2 sezone po 3 miliona a Fener 3 sezone po 3 miliona. Kapiram ako ga Dubai dovodi za Evrokup prve sezone da ce bas morati da se isprse. Larkin ispade najtrazeniji, Dzejmsa niko i ne pominje. Kapiram da ostaje u Monaku onda, mada nema nigde nikakvih vesti a za sve druge najbolje dostupne igrace ima nekih vesti makar interesovanja. Svakako ne mogu zamisliti Karija i Dzejmsa. 😄 Inace nije jos Kari zvanicno potpisao za Dubai al je navodno najblizi. 

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...