Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 minutes ago, Čočo said:

Milano će kako stvari stoje biti taj poslednji tim za plej in. 

Po meni je KKP prvi favorit za 10 mesto. Ima Olimpijakos i igra na svom terenu, a potom ima dva zicera u vidu albe i valensije.  Milano ima lošiji međusobni skor i to im je minus meč u startu, a koliko je realno da uzmu sve tri pobede do kraja.

Čak i da uzmu pod pretpostavkom opet im treba jedan poraz KkP u poslednja tri meča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Losmi17 said:

Jaki smo ko zemlja.

 

#wethegreens

 

Da, prava Atamanstina - 4-5 igraca u spoljnoj liniji koji uzimaju sve minute, velika minutaza i za nosioce na 4 i 5. Bukvalno suprotno od KKCZ u kojoj i neki Ilic moze da ima fine minute u EL i da ne bude igrac manje kao Mantzoukas.

 

3 hours ago, PatrickStar said:

Uvođenje play in-a za sada spasava sezonu što se tiče neizvesnosti, u starom sistemu maltene bi već bilo poznato prvih 8. Dilema bi bila Virtus/Baskonija, ali i tu bi bilo jasno skoro sve, jer Virtus ima pobedu više, +10 iz Vitorije i poslednje kolo sa njima u Bolonji.

 

Ne moze tako da se gleda. Mislis da bi neki klubovi olako gubili neke meceve da su znali da samo 8 klubova ide u PO?

 

3 hours ago, No name said:

Po meni je KKP prvi favorit za 10 mesto. Ima Olimpijakos i igra na svom terenu, a potom ima dva zicera u vidu albe i valensije.  Milano ima lošiji međusobni skor i to im je minus meč u startu, a koliko je realno da uzmu sve tri pobede do kraja.

Čak i da uzmu pod pretpostavkom opet im treba jedan poraz KkP u poslednja tri meča.

 

Ne treba, ni njima ni Efesu, dovoljno je da Virtus izgubi sve tri do kraja (PAO kuci, Armani u gostima i Baskonia kuci).

 

Inace, Virtus je nakon 12-5 u prvom delu u drugom delu dobio samo Bayern, Albu, ASVEL, Valenciu i Partizan. U uzasnoj su formi, realno, prva petorka im je svakako slabija i od KKP i od KKCZ ako se pogleda pocetak sezone, napravili su zalihu i to ce biti dovoljno za plasman u Play In gde ce svima biti pozeljan rival.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Čočo said:

Imaju,, najlakši" raspored do kraja i u najboljoj su formi. Mogu do kraja i do 3:0.

Proci ce ovi drugi musavci iz bga jer je sreca njihov veliki saveznik pa iako gube kao na traci, ostaju tu gde jesu jer konkurenti koji imaju bolji medjusobni od njih takodje gube.

 

Bice dovoljne i 2 pobede jer ne vidim koja to ekipa moze do sve 3 u poslednja 3 kola.

 

Sto se tice drigih musavaca iz bga, oni su definitivno imali dosta manje srece i sigurno bi imali 3 ili 4 pobede vise da je teo igrao u nekim mecevima.

 

Sto se tice zelja, svakako bih voleo da Milano bude 10ti.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Jel zna neko da kaze koja bi ekipa bila deseta ako bi se sada napravio presek? Posto 3+ timova ima isti skor, gleda se kos razlika i po tome je Armani u prednosti?

Pravi se mini tabela samo sa ucinkom klubova u medjusobnim duelima, ako je i tada nereseno onda se gleda kos razlika u tim utakmicama. 

Trenutna tabela je formirana samo po kos razlici jer nisu odigrani svi dueli na mini tabeli. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Proci ce ovi drugi musavci iz bga jer je sreca njihov veliki saveznik pa iako gube kao na traci, ostaju tu gde jesu jer konkurenti koji imaju bolji medjusobni od njih takodje gube.

 

Bice dovoljne i 2 pobede jer ne vidim koja to ekipa moze do sve 3 u poslednja 3 kola.

 

 

Svaki pošten drugi musavac navija da Virtus izgubi sve 3 do kraja (Pao, Armani, Baskonija) pa da prvim musavcima ne budu dovoljne ni sve 3 pobede xD

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da komšiji crkne krava... Zato mi se uvek gadila podela na Zvezdu i Partizan.

 

Juče upoznam čoveka, skoro 60 godina ima, muž je najbolje drugarice iz detinjstva moje keve. I krenemo u priču, ja naravno o feminizmu, pa o Vučiću tj. protiv njega, pa me pita jesam išla na proteste, jesam gledala neki dokumentarac o Djindjiću, dodjemo nekako i do fudbala (navija čovek za Liverpul al' reko' oprostiću Vam jer ste opozicija). Uglavnom na TV-u ide izjava Obradovića, kaže on baš ga gotivim. Ja tu spomenem da sam bila na ABA derbiju i jako se razočarala, da bi mi on rekao: prošle godine u hotelu u Vrnjačkoj Banji sedimo nas petorica i navijamo da Partizan pobedi Real. Četvorica od te petorice smo navijači Zvezde. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, СтелаРоса said:

Partizan ispada ako Virtus izgubi sve do kraja, a Efes/Armani pobede sve?

Ako sam lepo video, ne postoji način da Partizan prođe ako Virtus izgubi sve 3. U svakom krugu je ispred komšija. Dobili su ih oba puta, a sa ostalima imaju 1:1 (ovde računam da gube od Armanija, prvu su dobili). 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Svaki pošten drugi musavac navija da Virtus izgubi sve 3 do kraja (Pao, Armani, Baskonija) pa da prvim musavcima ne budu dovoljne ni sve 3 pobede xD

Apsolutno.

 

Kakva korist od prolaska kkp? Kome je to bitno i zbog cega? Da ih samelje gosn Mateo stoka razlike...i to samo ako preskoce baskoniju i virtus u gostima..

S druge strane oni i ne zasluzuju prolazak jer su uspeli da im zbir prostih clanova tima bude veci od timskog efekta pa je trener Obradovic uspeo da stvori negativan sinergetaki efekat s nikad vecom lovom...

Edited by Losmi17
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Чак и да има неке користи не разумем зашто би било ко навијао за свог највећег ривала значи то није само Звезда Партизан однос већ сви спортски дербији у свету. Зашто би нпр навијач Панатинаикоса навијао да Олимпијакос оде на ф4 и обрнуто?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako sam lepo video, ne postoji način da Partizan prođe ako Virtus izgubi sve 3. U svakom krugu je ispred komšija. Dobili su ih oba puta, a sa ostalima imaju 1:1 (ovde računam da gube od Armanija, prvu su dobili). 

Ali ako Armani ili Efes ne pobede sve 3 do kraja onda prolaze i Virtus i Partizan, zar ne? Naravno, ako Partizan pobedi bar 2 do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Ali ako Armani ili Efes ne pobede sve 3 do kraja onda prolaze i Virtus i Partizan, zar ne? Naravno, ako Partizan pobedi bar 2 do kraja.

Što je babi milo... 

Tako sam i ja gledao ovu računicu.

 

Kao da se bira između Virtusa, Partizana i Baskonije, a ne da i ima još jedno prazno mesto xD

 

Da, ako Partizan pobedi sve 3, a Virtus izgubi sve 3, mora još neko od ovih iza da dobije sve...a to je tako mala šansa, da ne znam ni što sam pisao sve ovo 😄

 

Edit: Setih se. To sam sinoć video da Partizan ne može da bude 9. ako Virtus sve izgubi, ali sam jutros to iskonstruisao u glavi onako kao lepše zvuči.

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Чак и да има неке користи не разумем зашто би било ко навијао за свог највећег ривала значи то није само Звезда Партизан однос већ сви спортски дербији у свету. Зашто би нпр навијач Панатинаикоса навијао да Олимпијакос оде на ф4 и обрнуто?

 

Jer su ljudi sa zdravim načinom razmišljanja, kojima (ne)uspeh rivalskog kluba ne služi da se osećaju bolje zbog (ne)uspeha svog kluba.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...