Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Odlicna utakmica Monako-Efes. 

 

Monako je impozantan fizicki, ali ih pivari za sada resavaju odlicnim protokom lopte. Larkin je zivnuo, igra mnogo bolje nego prosle sezone, ali problem je u Clyburnu koji nije ni senka onog dominantnog igraca. Sutevi mu lome tablu, a ne pomislja da se spusti i da izrudari neki poen na postu u cemu je bio mozda i najjaci.  U nista manjem kanalu je nego Napier npr. 

 

James samo pukom srecom izbegao tezu povredu nakon jednog proklizavanja.

 

Ova utakmica je nesto najbolje sto EL ima da ponudi u regularnoj sezoni.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cirkus mec u Beogradu, jos jedan rezultat iznad 20 razlike, sto znaci da ispada da je za Fenerbahce bilo bolje da se nisu ni pojavili na terenu i izgubili sluzbenim rezultatom.

 

No, ne sumnjam da ce i ovaj rezultat da se predstavi kao nekakav dokaz da je Crvena zvezda odigrala fenomelno i da podizu formu.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Cirkus mec u Beogradu, jos jedan rezultat iznad 20 razlike, sto znaci da ispada da je za Fenerbahce bilo bolje da se nisu ni pojavili na terenu i izgubili sluzbenim rezultatom.

 

No, ne sumnjam da ce i ovaj rezultat da se predstavi kao nekakav dokaz da je Crvena zvezda odigrala fenomelno i da podizu formu.

 

giga-moravac.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@goldberg Ja se inače slažem sa 90% stvari koje pišeš o Zvezdi i Partizanu, ali ovde si baš uleteo kao partibrejker. Fener jeste bio grozan, ali je i Zvezda odigrala odlično, te dve stvari jesu u korelaciji ali su obe neophodne za ovakvu razliku.

 

A jasno mi je zašto neutralnom posmatraču nije bilo preterano interesantno. :classic_laugh:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zvezdina krila koja pomažu u reketu nakon iskakanja centara rade sjajan posao i imaju top tajming vraćanja u korner, meni je to totalno nejasno što se kkp tice tolike godine je tu Željko vec i situacija se ne popravlja, Naneli je tu drugu godinu i stalno na njemu puca odbrana odnosno predugo ostaje u reketu i ne stiže da pokrije korner, Partizan prima masu poena iz kornera usled očajne komunikacije u pnr odbrani, dok iz klasične igre 2 na 2 mizerno mali broj poena se prima.


Takodje fascinira me odbrana bekova Zvezde
koji su realno totalno inferiorni za el nivo, ali odbrana uopšte ne puca, čak šta više ona je na dobrom nivou, Yaga su na početku pikali nista mu Madar nije mogao, dok sa druge strane Yago je njega uništavao.




Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...